خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

fasoni

کاربر سایت
Nov 15, 2013
2
با سلا و خسته نباشید.
دوستان من ps3 رو با کابل اچ دی ام ای به مانیتور وصل کردم ولی صدا نداره.باید چیکار کنم؟تبدیلی چیزی میخواد؟اگه اره قیمتش چنده؟

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
با سلا و خسته نباشید.
دوستان من ps3 رو با کابل اچ دی ام ای به مانیتور وصل کردم ولی صدا نداره.باید چیکار کنم؟تبدیلی چیزی میخواد؟اگه اره قیمتش چنده؟

از قسمت Setting کنسول خروچی صدا باید روی HDMI باشه

hosein123

کاربر سایت
Sep 20, 2013
352
نام
HOSEIN
سلام من میخوام LEDبگیرم واسه پلی3 ام .\:d/
میشه بگید چه مارک و مدلی خوبه؟میخوام کیفیتش عالی باشه :-?:-?:-?32 اینچ هم میخوام.قیمتش هم بگبن اگه میشه

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
با سلام. مانیتور برند ال جی مدل 2261vp واسه ps3 خوبه...؟؟
بعد واسه خروجی صدا باید چیکار کنم؟؟

در صورتی که مانیتور ورودی HDMI داشته باشه حتما خروجی صدا 3.5mm داره که میتونین به اسپیکر وصل کنید و در غیر اینصورت:
من مانیتورم ورودی HDMI نداره ، چکار کنم؟
در صورتی که مانیتور شما پورت DVI داشته باشه : در این صورت شما باید یک تبدیل HDMI به DVI خریداری کنید (که هم به صورت کابل و هم به شکل بدون کابل در بازار موجود هست) و تصویر را از طریق DVI به مانیتور بفرستید
در صورتی که مانیتور شما فقط پورت RGB داشته باشه : در این صورت علاوه بر تبدیل HDMI به DVI که در بالا گفته شد ، باید یک تبدیل DVI به RGB نیز خریداری کنید (آپدیت : با این کار معمولا PS3 به شما تصویر نمیده و عملا نمیشه از این روش استفاده کرد ، پیشنهاد میکنم مانیتور خریداری کنید)
صدا را هم از کابل سه فیش که توی کاتون موجود هست استفاده میکنید ، به این شکل که دو تا از این سه کابل مخصوص صدا هست ، که با یک تبدیل به شکل زیر میتونین به اسپیکر وصل کنید

برای مشاهده تصویر اصلی (1200x394) روی این نوار کلیک کنید.
ps333.jpg

منبع:
راهنمای جامع خرید PS3

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
راهی هست که از لپ تاپ به عنوان مانیتور استفاده کرد؟ کارت کپچری چیزی...

بله ، با کارت کپچر میتونین ، اگه لپ تاپ قوی هست بهتره کارتی تهیه کنید که ورودی HDMI داشته باشه و بتونین تصاویر HD دریافت کنید

Si@mak

کاربر سایت
Jan 22, 2010
163
بله ، با کارت کپچر میتونین ، اگه لپ تاپ قوی هست بهتره کارتی تهیه کنید که ورودی HDMI داشته باشه و بتونین تصاویر HD دریافت کنید

دقیقا منظور منم کیفیت HDMI هست مشخصات لپتاپم cpu i7 رم 8 گرافیک 4 با این مشخصات به قول شما قوی حساب میشه؟ قصد دارم با این روش ps3 رو به لپتاپ متصل کنم

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
دقیقا منظور منم کیفیت HDMI هست مشخصات لپتاپم cpu i7 رم 8 گرافیک 4 با این مشخصات به قول شما قوی حساب میشه؟ قصد دارم با این روش ps3 رو به لپتاپ متصل کنم

والا تجربه این کار رو ندارم ولی قطعا باید بشه ، لپ تاپتون به اندازه کافی قوی هست

aminiani

کاربر سایت
Feb 18, 2013
40
سلام من میخوام LEDبگیرم واسه پلی3 ام .\:d/
میشه بگید چه مارک و مدلی خوبه؟میخوام کیفیتش عالی باشه :-?:-?:-?32 اینچ هم میخوام.قیمتش هم بگبن اگه میشه

سوال این دوستمون رو هیچکس جواب نداد...بنده هم همین سوال رو دارم...ممنون میشم پاسخ بفرمایید

gisha_66

کاربر سایت
Dec 4, 2011
33
سلام دوستان
من می خوام صدای پلی استیشن رو از سینمای خانوادگی بگیرم ولی دی وی دی من قدیمی هستش و جای پورت اچ دی ام آی نداره . پلی استیشن رو با کابل اچ دی به تلوزیون وصل کردم صدا هم از تلوزیون میاد . چی کار باید بکنم به نظرتون که بتونم صدا رو از سینمای خانوادگی بگیرم
ممنون میشم راهنمایی کنید
دمتون گرم

mohsen2012

کاربر سایت
May 26, 2012
2,374
نام
mohsen
جالبه توی این کامنتهای قبلی دوستان مانیتور رو برای گیم ترجیح میدن تا tv!کیفیت تصویر وکنتراست ومشکی عمیق رو فقط میتونید روی تلویزیون بهش دست پیدا کنید.من خودم روی تلویزیون سونی w800b 55 اینچ the last of us و the order رو بازی کردم فکم باز موند.فیلم دیدن که بماند.دوستان سعی کنید حداقل سایز 55 اینچ تهیه کنید.من قبلا 42 اینچ w670 داشتم.وقتی 55 گرفتم واقع تفاوت زمین تا اسمون بود.لذت بازی کردن دوچندان میشه.البته اگه فاصله تون از تلویزیون کمه همون 42 اینچ کافیه

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
سلام دوستان
من می خوام صدای پلی استیشن رو از سینمای خانوادگی بگیرم ولی دی وی دی من قدیمی هستش و جای پورت اچ دی ام آی نداره . پلی استیشن رو با کابل اچ دی به تلوزیون وصل کردم صدا هم از تلوزیون میاد . چی کار باید بکنم به نظرتون که بتونم صدا رو از سینمای خانوادگی بگیرم
ممنون میشم راهنمایی کنید
دمتون گرم

سینمای خانگی شما چه نوع ورودی صدا داره؟!

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
فقط کابل avi

کابل AVI دیگه چیه؟!
اگه منظورتون همون کابل سه فیش هست میتونین خیلی راحت از این روش استفاده کنین:
تصویر رو با کامل HDMI انتقال بدین به تلویزیون
صدا را هم از کابل سه فیش که توی کاتون موجود هست استفاده میکنید ، به این شکل که دو تا از این سه کابل مخصوص صدا هست ، که به ورودی سینمای خانگی وصل میکنین
حالا از تنظیمات PS3 خروجی صدا را روی Component قرار بدین
تمام

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر