خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

pedramakaay

کاربر سایت
Apr 18, 2007
305
سلام دوستان...

من می خوام ps3 را ببرم خارج و tv ندارم اونجا...آیا میشه به لپ تاپ وصل کنم؟

در ضمن ارزان ترین tv و یا مانیتور چی هست که HD هم داشته باشه؟

ممنون

S H 4 H 4 i3

کاربر سایت
Jun 20, 2012
219
سلام دوستان خسته نباشین من به یه مشکلی‌ برخوردم با ps۳ که با hdmi وصل می‌کنم کنسول و به تلویزیون کار نمی‌کنه در صورتی‌ که لپ‌تاپ و به تلویزیون وصل می‌کنم کار می‌کنه ps۳ و به یه تلویزیون دیگه میزنم کار می‌کنه فقط با این تلویزیون کار نمی‌کنه پشت شهرداری که پرسیدم گفت بعضی‌ دستگاها این اتفاق براشون میافته باید باز شه یه قطعه عوض شه بعد درست می‌شه دوستان کسی‌ این مشکلو داشته یا میدونه چطوری حل می‌شه؟
تلویزیون‌ام lg هست

کنسول رو خاموش کن ،کابل اچ دی ام ای رو به تلوزیون وصل کن و تلوزیونو روشن کن،کلید پاور کنسول رو که خاموشه نگه دار،کنسول روشن میشه ولی همینطور دستت روش باشه،کنسول تنظیمات خروجی تصویرش ریست میشه و با دسته تایید کن

Sent from my HUAWEI Y300-0000 using Tapatalk 4 Beta

javid_7k

کاربر سایت
Jun 29, 2013
62
بچه ها من یه مشکلی دارم..ps3 به lcd وصله با کابل hdmi ..حالا می خوام وصلش کنم به تلوزیون معمولی با سه تا فیش..هرکاری می کنم نمیشه ..صفحه تلوزیون سیاه می مونه..میشه راهنمایی کنید..ممنون

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
سلام دوستان بهترین اندازه(اینچ) برای ps3 بازی کردن چنده که بهترین کیفیت رو داشته باشه؟

اصلا به سایز ربطی نداره ، مهم رزولیشن هست ، رزولیشن FULL HD 1920*1080 پیشنهاد میشه قطعا که بالاترین استاندارد خروجی PS3 هست ، همچنین برای لذت بردن از بازی حداقل 23 اینچ به نظرم باید باشه مانیتورتون و TV هم حداقل 40 اینچ

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
سلام دوستان
من یک ال ایدی 28 اینچی دارم، وصل کردم به ps3
الان یک سوال دارم، از کجا بفهمم تلویزیونم hd هست یا full hd?????
وقتی کنسولو روشن میکنم ، گوشه تصویر مینویسه: 1080p 60 h,
مدل تلویزیونم نمیدونم چیه، ال جی هست، از اون مدلها که زیرش نوار قرمز داره،
وقتی کنسول رو به tv توی خال وصل میکنم، حس میکنم تصویرش روانتره ( نسبت به tv خودم)
این دلیلش چیه؟همون قضیه 60_30 فریم هست؟ از کجا بفهمیم یک تلویزیون 60 فریم هست یا 30؟؟؟

khashayar7206

کاربر سایت
May 28, 2014
11
سلام دوستان
من یک ال ایدی 28 اینچی دارم، وصل کردم به ps3
الان یک سوال دارم، از کجا بفهمم تلویزیونم hd هست یا full hd?????
وقتی کنسولو روشن میکنم ، گوشه تصویر مینویسه: 1080p 60 h,
مدل تلویزیونم نمیدونم چیه، ال جی هست، از اون مدلها که زیرش نوار قرمز داره،
وقتی کنسول رو به tv توی خال وصل میکنم، حس میکنم تصویرش روانتره ( نسبت به tv خودم)
این دلیلش چیه؟همون قضیه 60_30 فریم هست؟ از کجا بفهمیم یک تلویزیون 60 فریم هست یا 30؟؟؟

فهمیدن اینکه تلویزون HD هست یا full HD می تونید برید کاتالوگ محصولو بخونید یا اینکه تو اینترنت مدل تلویزیونتون رو بزنید و ببینین HD هست یا full HD
اما موضوع روان تر بودن تصویر بعضی تلویزون ها مربوط میشه به سرعت انتقال تصویر . در کل مانیتور یا تلویزونی که سرعت انتقال تصویرش بالا باشه تصویرش روانتر و برای گمینگ بهتره
معمولا در تولید مانیتور ها و تلویزون ها از 2 پنل TN و IPS استفاده میشه . پنل TN سرعت انتقال تصویرش بالاتر و روانتر از IPS هست ولی نسب به پنل های IPS زاویه دید خوبی ندارن
معمولا تلویزیون های با پنل TN سرعت انتقال تصویرشون بین 1 تا 5 میلی ثانیه هستن و پنل های IPS بالا تر از این 5 . سرعت انتقال 1 میلی ثانیه میشه گفت بالاترین سرعت انتقال هست.

MASHIN

کاربر سایت
Aug 24, 2012
597
نام
KAMRAN
ممنون
خوب این فریم چی پس؟
راستی یک سوال دیگه:
این کنتراست دینامیک و کلا دینامیک تو ستینگ tv مربوط به چیه؟؟؟؟
من تصویرم یکم تو بعضی بازیها مثل گرنتوریسمو یکم لرزش داره، چطور از بین ببرمش؟؟؟
واینکه این پنلایی که فرمودین رو کدوم تلویزیونها هست؟ و از کجا میشه فهمید؟
واینکه بلاخره برای گیمینگ کدوم بهتره nt یا ips????

آخرین ویرایش:

khashayar7206

کاربر سایت
May 28, 2014
11
ممنون
خوب این فریم چی پس؟
راستی یک سوال دیگه:
این کنتراست دینامیک و کلا دینامیک تو ستینگ tv مربوط به چیه؟؟؟؟
من تصویرم یکم تو بعضی بازیها مثل گرنتوریسمو یکم لرزش داره، چطور از بین ببرمش؟؟؟
واینکه این پنلایی که فرمودین رو کدوم تلویزیونها هست؟ و از کجا میشه فهمید؟
واینکه بلاخره برای گیمینگ کدوم بهتره nt یا ips????

کنتراست کلا به میزان وضوح تصویر و رنگ ها و درخشانی تصویر می گند. هر چی نسبت کنتراست تو تلویزون ها یا مانیتور ها بیشتر باشه بهتره. ولی همیشه این عدد بیانگر اینکه تلویزونو با کنتراست بالاتر از نظر وضوح تصویر بهتر از تلویزون کنتراست پایین تر باشه نیست. چون هر یک از برند های تولید کننده معیار خاصی برای بدست آوردن عدد کنتراست دارند.
پنل‌هاي IPS نسبت به پنل‌هاي TN برتري دارند؛ زيرا تصاوير را با محدوده گسترده‌تري از رنگ‌ها و روشنايي نمايش مي‌دهند و نسبت به صفحه‌نمايش‌هاي TN، محدوده گسترده‌تري از زاويه‌هاي مشاهده خوب را ارائه مي‌كنند. در ضمن، پنل‌هاي IPS به اندازه صفحه‌نمايش‌هاي TN نسبت به لمس مقاومت نشان نمي‌دهند (صفحه‌نمايش‌هاي TN تحت فشار، مات و تار مي‌شوند و رنگ آن روشن‌تر مي‌شود) و به همين دليل براي صفحات لمسي ايده‌آل هستند.
در کل IPS در هر مصارفی به غیر از gaming بهتر است. چون سرعت انتقال تصویرش نسبت به TN کمتر هست.
ولی باز به هر حال تلویزیون های IPS با سرعت انتقال 4 یا 5 ms برای گیم مورد قبول هستن.

erfan-shojaei

کاربر سایت
May 6, 2011
510
نام
♥Erfan♥
سلام
مانیتور میخوام واسه گیم
بین سامسونگ ۲۲۸۵ پلاس موندم و ایکس ویزن ۲۲a۲۰
ایکس ویزن ۱۰۰ ارزون تر ر میاد واسم و قبلا داشتمش و ایرادی نداشت . این سامسونگ رو کسی داشته؟ راضی بوده ؟

Dunfanbubay

کاربر سایت
Apr 13, 2012
105
نام
علیرضا
سلام
مانیتور میخوام واسه گیم
بین سامسونگ ۲۲۸۵ پلاس موندم و ایکس ویزن ۲۲a۲۰
ایکس ویزن ۱۰۰ ارزون تر ر میاد واسم و قبلا داشتمش و ایرادی نداشت . این سامسونگ رو کسی داشته؟ راضی بوده ؟

سلام دوست عزیز. من خودم X-Vision دارم. ولی اگه قرار باشه دوباره خرید کنم 100% سامسونگ رو انتخاب میکنم. کیفیت رنگ و وضوح تصویر این دو مارک باهم خیلی فرق داره. حتی اگه 200 تومن هم بیشتر بدی مطمئن باش پشیمون نمیشی ! بهر حال این نظر شخصی منه. موفق باشی ;)

dj_dodo19

کاربر سایت
May 12, 2008
16
نام
ali
سلام دوستان گلم پیشاپیش عیدتون مبارک باشه
من یک تبدیل HDMI به RGB گرفتم و می خوام دستگاه رو به مانیتورم وصل کنم متاسفانه تصویر نمیاد تبدیل سالم هست با لپ تاپ امتحان کردم با خاموش کردن و نگه داشتن دکمه پاور هم اتفاقی نمی افته تلویزیونم HDMI داره اگه تنظیم خاصی روی setting داره بگین که دستکاری کنم
خواهش میکنم کمک کنید از همتون ممنونم

cena 0046

کاربر سایت
Jan 8, 2015
27
سلام

لطفا بهترین مانیتور32 اینچی که برای پی اس3 مناسب باشه و همچنین بشه همزمان کامپیوتر رو بهش وصل کرد و فول اچ دی هم باشه معرفی کنین . قیمت نهایتا تا 1تومن

cena 0046

کاربر سایت
Jan 8, 2015
27
سلام

من هنوز ps3 نگرفتم اما مانیتورشو گرفتم مدلش اینه : samsung f 5570 یا همون f5300 . اندازش 32 اینچه لطفا اگه کسی از این نوع ال ای دی داره مزایا و معایبشو بگه و اینکه ایا ps3 روی این led کیفیت خوبی خواهد داشت یا ن؟

ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر