خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

3Doors Down

کاربر سایت
Sep 22, 2010
56
سلام به اساتید.می خواستم یک LED 32 برای اتاقم بگیرم.ولی بین دوتا مرددم!یکیW670سونی KDL-32W670A : W670A Series : BRAVIA™ HD TV (LED & LCD) : Sony Indiaو دیگری سامسونگ F5590.البته سونی 3D نیست!و با این tv میخوام فیلم ببینم و گاهی xbox بازی کنم!دوستان راهنمایی کنید تا بتونم یه TV خوب بگیرم.

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
سلام به اساتید.می خواستم یک LED 32 برای اتاقم بگیرم.ولی بین دوتا مرددم!یکیW670سونی KDL-32W670A : W670A Series : BRAVIA™ HD TV (LED & LCD) : Sony Indiaو دیگری سامسونگ F5590.البته سونی 3D نیست!و با این tv میخوام فیلم ببینم و گاهی xbox بازی کنم!دوستان راهنمایی کنید تا بتونم یه TV خوب بگیرم.
سلام داداش سونی W670 رو انتخاب کن تی وی مناسب جهت دیدن فیلم وبازی هستش با خیال اسوده انتخاب کن

persay

کاربر سایت
Nov 18, 2012
147
نام
احسان
پی اس 3 رو میشه با تبدیل به مانیتور VGA وصل کرد ؟ خیلی افت کیفیت نداره ؟

فقط یه کلام بهت بگم که مزخرفه>:)
توی تلوزیون لامپی با سه فیش کیفیتش خیلی بهتره تا اینکه با کابل vga وصلش کنی به مانیتور
امتحان کردم که میگم اصلا دنبالشو نگیر....

iman0013

کاربر سایت
Aug 14, 2012
614
سلام.من یه led sony دارم که مشخصات زیر رو داره:
KDL-EX52 چهل اینچ
1080P
LED X-REALITY
PRESENE SENSOR
DOLBY DIGITAL PLUS
PULSE
موتور براویا
تو PS3 احساس میکنم کمی لگ داره.مشکل از TV هست یا باید HDMI رو عوض کنم؟ورژن HDMI 1.3 هست

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,452
نام
امین
سلام.من یه led sony دارم که مشخصات زیر رو داره:
KDL-EX52 چهل اینچ
1080P
LED X-REALITY
PRESENE SENSOR
DOLBY DIGITAL PLUS
PULSE
موتور براویا
تو PS3 احساس میکنم کمی لگ داره.مشکل از TV هست یا باید HDMI رو عوض کنم؟ورژن HDMI 1.3 هست
همیشه ایراد لگ مربوط به تی وی نیست دوست عزیز ممکنه از بازی یا ps باشه.
همیشه دستگاه رو اپدیت کن همین طور بازی رو باز اگه مشکلی بود تو "همه بازیها" تکرار شد اول برو سراغ دستگاه اخر هم تی وی.
کابل هم برو ورژن 1.4 بگیر.

presfn

کاربر سایت
Aug 26, 2009
193
برای داخل اتاق led بگیرم یا lcd چند اینچ باشه ؟
اتاقم نه بزرگه نه کوچیک 4*5
قیمتشم مناسب باشه کیفیت تصویرشم خوب باشه چون برای ps4 میخوام پس full hd باشه و رفرش ریتشم خوب باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر