خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

essi 10

کاربر سایت
Apr 12, 2010
225
نام
احسان
سلام دوستان
من یه tv LED 32 inch میخوام بخرم...
ممنون میشم راهنماییم کنید در مورد مدل ها و اینکه چه برندی بخرم!!! ( البته قیمتش مناسب باشه و خوراک بازی کردن باشه:d) هم برا ps3 و هم X360
با تشکر

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
سلام دوستان

بین این سه تلویزیون کدوم رو پیشنهاد می دید برای بازی:
panasonic:
P50U20

sony:

KLV-46EX500

kdl-40ex720

مرسی
KLV-46EX500
سلام دوستان
من یه tv LED 32 inch میخوام بخرم...
ممنون میشم راهنماییم کنید در مورد مدل ها و اینکه چه برندی بخرم!!! ( البته قیمتش مناسب باشه و خوراک بازی کردن باشه:d) هم برا ps3 و هم X360
با تشکر
اگه ارزون و خوب میخوای
Samsung LED 32C6960
حدود 1 تومن:)
اگه بیشتر 1 تومن میخوای خرج کنی بگو تا راهنماییت کنم

essi 10

کاربر سایت
Apr 12, 2010
225
نام
احسان
KLV-46EX500

اگه ارزون و خوب میخوای
Samsung LED 32C6960
حدود 1 تومن:)
اگه بیشتر 1 تومن میخوای خرج کنی بگو تا راهنماییت کنم
LCD چطور؟؟؟ کلا خیلی تفاوت داره LCD با LED??? ( البته من با tv LED 46 inch seri 7 samsung بازی کردم خیلی خوب بوده! )
حالا واسه همین گفتم LED بخرم...
اما اگه LCD خوب هم سراغ داری ( 32inch ) ممنون میشم بگی

sacred_devil

کاربر سایت
Oct 5, 2007
9
نام
داود
مرسی از دوستان من خودم دوست دارم هر چی بزرگتر باشه تلویزیون!یه تلویزیون 46 سونی هم دارم زیاد ارضا کننده نیست سری x350 بین این ال سی دی سونی و تلویزیون پاناسونیک خیلی اختلاف هست؟من تو نت سرچ می کردم می دیدم نوشته پلاسما بهتره واسه بازی البته تو سایز بزرگ نظرتون چیه؟

بازم ممنون برای جواب دوستان :)

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
LCD چطور؟؟؟ کلا خیلی تفاوت داره LCD با LED??? ( البته من با tv LED 46 inch seri 7 samsung بازی کردم خیلی خوب بوده! )
حالا واسه همین گفتم LED بخرم...
اما اگه LCD خوب هم سراغ داری ( 32inch ) ممنون میشم بگی

ببین تفاوت اصلیشون تو کنتراست هست وگرنه تفاوت فاحشی بینشون نیست اگه بازم ارزون میخوای از همون سری 7 یه 32 اینچ بردار

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
مرسی از دوستان من خودم دوست دارم هر چی بزرگتر باشه تلویزیون!یه تلویزیون 46 سونی هم دارم زیاد ارضا کننده نیست سری x350 بین این ال سی دی سونی و تلویزیون پاناسونیک خیلی اختلاف هست؟من تو نت سرچ می کردم می دیدم نوشته پلاسما بهتره واسه بازی البته تو سایز بزرگ نظرتون چیه؟

بازم ممنون برای جواب دوستان :)

جوابتون pm شد

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
سلام دوستان

بین این سه تلویزیون کدوم رو پیشنهاد می دید برای بازی:
panasonic:
P50U20

sony:

KLV-46EX500

kdl-40ex720

مرسی

ببینید دوست عزیز بین دو مدل سونی که گذاشتی بهترینش 720 ـه .
اگه منطقی باشیم . شما از مدل 46EX500 انتظار بهترین کیفیت در 2 بعد رو دارید . که در این مورد با مدل 40EX720 تفاهم خواهید داشت.
اما به خاطر اینکه در این مدل ، تکنولوژی 3 بعدی هم تعبیه شده ( هنوز تست نکردم ببینم کیفیتش چطوره ) 100% کیفیت 2 بعدیش از مدل EX500 بهتره ( به چشم مقایسه کردم )
به غیر از چند ویژگی مهم مدل EX720 ، تنها تفاوتی که شما احساس خواهید کرد 6 اینچ بزرگی صفحه نمایش خواهد بود. مگر اینکه اندازه صفحه نمایش بیشترین اهمیت رو برای شما داشته باشه.
حالا نیازی به پیشنهاد نیست . خیلی راحت با توجه به توصیفات بالا میتونید انتخاب کنید.

آخرین ویرایش:

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
سلام
من نمیتونم با ۴۰۰-۵۰۰ تومن یه تلوزیون سه بعدی داشته باشم !!??
مدل به اضافه قیمت میدین ؟ برای بازی میخوام با ps3

این بستو تو یه سایت دیگه دیدم گفته هاش درسته؟
عینکی که شما می توانید یک منبع صوتی و تصویری را به آن وصل کنید و بعد از زدن عینک به چشمتان به مشاهده این صدا و تصویر در اندازه یک تلویزیون یزرگ 50 اینچی بپردازید

حال این منبع تصویری می توانید تلویزیون یا ویدیو سی دی یا دی وی دی دستگاههای پخش فیلم پرتابل و دوربین های فیلمبرداری و یا دستگاههای بازی مثل پلی استیشن و ایکس باکس و نینتندو و حتی کامپیوتر ( البته اگر کارت گرافیک کامپیوتر دارای خروجی تصویر باشد که امروزه اکثر آنها این کارت گرافیکشان این قابلیت را دارد ) و بعضی مدل ها از گوشی های موبایل و هزاران وسیله دیگر که فقط نیاز به خروجی تصویر از آنها دارید

مناسب برای استفاده کنندگان از این لوازم و کسانی که می خواهند بطور خصوصی به مشاهده فیلم ها یا عکس ها و یا گشت و گذار در سایتهایی که می خواهند فقط خودشان مشاهده کنند

یا اگر علاقه مند به بازیهای کامپیوتری یا دستگاههای بازی باشید با نصب این عینک به دستگاه در فضایی تقریبآ زنده بازی خواهید کرد

خصوصیات :

طراحی ارگونومیک و مناسب برای تمام مدل صورتها و سبک وزن جهت استفاده راحت

با تکنولوژی جدید نمایش میکروو بدون کوچکترین زیان و آسیب به چشمها

راحت و ایمن

با تصویری بزرگ و شفاف و صدایی واضح

با زمان باطری در هر بار شارژ 8 ساعت

مناسب برای وسایلی از قبیل :

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
سلام دوستان یک مونیتور فول اچ دی خفن میخوام معرفی کنید لینک و مشخصات و نقدینگیشو هم بگید ممنون
فرقی نداره چه مارکی باشه
ممنون

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
سلام

عینکی که شما می توانید یک منبع صوتی و تصویری را به آن وصل کنید و بعد از زدن عینک به چشمتان به مشاهده این صدا و تصویر در اندازه یک تلویزیون یزرگ 50 اینچی بپردازید

حال این منبع تصویری می توانید تلویزیون یا ویدیو سی دی یا دی وی دی دستگاههای پخش فیلم پرتابل و دوربین های فیلمبرداری و یا دستگاههای بازی مثل پلی استیشن و ایکس باکس و نینتندو و حتی کامپیوتر ( البته اگر کارت گرافیک کامپیوتر دارای خروجی تصویر باشد که امروزه اکثر آنها این کارت گرافیکشان این قابلیت را دارد ) و بعضی مدل ها از گوشی های موبایل و هزاران وسیله دیگر که فقط نیاز به خروجی تصویر از آنها دارید

مناسب برای استفاده کنندگان از این لوازم و کسانی که می خواهند بطور خصوصی به مشاهده فیلم ها یا عکس ها و یا گشت و گذار در سایتهایی که می خواهند فقط خودشان مشاهده کنند

یا اگر علاقه مند به بازیهای کامپیوتری یا دستگاههای بازی باشید با نصب این عینک به دستگاه در فضایی تقریبآ زنده بازی خواهید کرد

خصوصیات :

راحت و ایمن

خیر دوست عزیز tv با این قیمت نمیتونی بگیری
اونم فک کنم مربوط به این عینکاس که تصویرو بزرگ میکنن من خودم تاحالا استفاده نکردم فکرم نکنم چیزه جالبی باشه والبته ربطی به 3d نداره:)

4th

کاربر سایت
Mar 14, 2011
481
سلام
شما میتونید منتظر نمایشگری که خود سونی توو نمایشگاه E3 امسالش معرفی کرد باشید.
البته قیمتی که سونی روش گذاشته حوالی 450 دلار میشه . اما نمیدونم اگه وارد ایران بشه چقدر روش میکشن. ( مخصوص بازیه )

خصوصیات :

راحت و ایمن

بله . این موضوع تاحدی واقعیه. و قدیمی.
مطمئنا الان باید مدلهای پیشرفته تری هم ساخته شده باشن مثل همین گفته های اسپویلرتون.

ای کاش منبع رو هم ذکر میکردید.

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
  • Like
Reactions: *CATALAN*

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟