تصاویر بازی Fallout New Vegas

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
با تشکر از کسری (619) :

اولین اطلاعات از Fallout : New Vegas . این بازی توسط Obsidian ساخته می شود. بسیاری از اعضای این تیم بر روی Fallout 2 کار کرده اند و برای همین این بازی تا حدود زیادی با Fallout 3 فرق دارد.

newvegas.jpg

• در بازی بخش hardcore mode وجود دارد که به صورت اختیاری است. در این بخش کاراکتر محبور است که اب بنوشد. تسلیحات دارای وزن هستند و جان بازیکن سریع پر نمی شود. بخش Normal mode شبیه به Fallout 3 است.
  • داستان بازی به رویارویی سه بخش New California Republic ( از Fallout 2 ) , ه Caesar's Legion و مقیمان New Vegas متمرکز است.
  • بازیکن شما مقیم vault نیست اما Pip-Boy توسط یک نفر به شما داده می شود.
  • عکس هایی از لباس vault در مجله وجود دارد
  • مسلسل هایی همچون M4 و اسلحه های بزرگی شبیه به میشین گان در بازی وجود دارد.
  • یک سری حرکات ویزه برای melee weapon در VATS وجود دارد.
  • Hoover Dam در بازی وجود دارد که برق شهر را تامین می کند. ( این وسیله قرار بود در Van Buren قرار گیرد. )
  • ماموریتی در بازی وجود دارد که شما باید یک غول را از دست یک Super mutant نجات دهید. اگر شما این کار را انجام دهید غول به شما می پیوندد.
  • gecko ها ( همچون Fallout 2 ) در بازی حضور دارند.
  • در بازی Super mutant باهوش مثل Fallout 1 و Super mutant خنگ همچون Fallout 2 وجود دارد.
  • بعضی Super mutant شبیه به Fallout 3 هستند اما بعضی دیگر شباهتی ندارند. به طور مثال یک Super mutant زن در بازی وجود دارد که دارای مو های مدل 50 است و یکی از رهبران بازی است.
  • عکسی از خود New Vegas در مجله نیست و فقط یک کانسپت ارت از ان موجود است.
  • مقر New California Republic در McCarran Airport هست. Caesar's Legion هم در Vegas $trip هست. Super mutant در مکانی به نام کوهستان سیاه اقامت دارند. محله هایی به نام Fremont و Primm در بازی وجود دارد. Area 51 همچنین در بازی حضور دارد.
  • قدرت ها نقش بزرگی در دیالوگ های بازی ایفا می کند. به طور مثال کسی با قدرت انفجاری زیاد می تواند درباره مکان مناسب برای انفجار صحبت کند.
  • علاوه بر سیستم Karma سیستم Reputation ( مثل Fallout 2 ) وجود دارد.
  • گیم پلی بازی همانند F3 یک اول شخص RPG است.
  • بازی در wastelandبزرگ سپری می شود. در Vegas انفجار های زیادی رخ نداده است. بسیاری از ساختمان های دست نخورده و پوشش های گیاهی در بیابان وجود دارد.
  • تمام دیالوگ ها برای همه بازیکنان قابل نمایش هست. هیچ تنبیه و کار اشتباهی بر روی این بخش اثر نمی گذارد.
  • کسانی که شما را همراهی می کنند را می توان با دستوراتی همچون حمله , ایستادن و دنبال امدن هدایت کرد.

اسکن های منتشر شده از بازی :

Nomad

کاربر سایت
Oct 3, 2008
457
اتمسفرش مثل قبل نیست. :biggrin1:
من اون فالوت قبلی رو هم بازی نکردم بازی کردم یه جوری بود خدا کنه این بهتر باشه :laughing:
چجوری بود؟؟؟ :biggrin1:

maapor2

کاربر سایت
May 17, 2010
65
نام
محمد امین
اوهوک من تمام DLC ها ی Fallout کم کم داشت گند میزد خیلی تکراری شده بود اما فکر کنم به جایگاه اصلیش برگرده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر