UFC 2010 : Undisputed | X360 Version

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749

سبک: Fighting
سازنده: Yuke's
ناشر: THQ
پلتفرم: ps3-360
تاريخ انتشار: نیمه اول 2010

درود :smile:

خــــب نسخه ی دوم بازی هم معرفی شد .

نسخه ی اول بازی که خیلی خوش ساخت و اعتیاد آور بود و میشه گفت یکی از بهترین بازی های فایتینگ پارسال بود . و همین دلیلی بر این شد که THQ دست به عرضه ی نسخه ی جدید بازی بزنه .

نسخه ی قبلی پس از 5 سال غیبت با یک بازگشت شکوهمند توانست نظر اکثر منتقدین و بازیباز هارو به خودش جلب بکنه !

یکی دیگه از چیزهایی که نسخه ی اول رو برجسته قلمداد میکرد ، گرافیک بسیار زیبای بازی بود که در این نسخه هیلی پیشرفت نکرده .

بر روی کاور بازی هم که از همین الآن معلوم شده چیه ! :biggrin1: عکس براک لسنر که قبلاً در WWE حضور داشت ، قرار داده شد .

Undisputed 2010 در سال 2010 میلادی برای پلتفرم ‌های ایکس‌ باکس360 و پلی ‌استیشن3 منتشر خواهد شد .

تصاویر بازی :

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
خب دعواش الکی که نیست اسپورت هست و قانونی و ورزش محسوب میشه ! تو به کاراته میگی دعوا ؟ نمیگی اسپورت :biggrin1:

اون واقعا قوانین داره!!!
اما تو این بازی فقط فحش نمیدن!اگه اونم بدن چیزی از دعوا کم نداره:biggrin1:کلا قوانین دعوا و این بازی برابر هستند:biggrin1:

Brox

کاربر سایت
Jul 11, 2008
512
نام
قدرت
بازی با امتیازای بالاش حتما باید چیز جالبی باشه ...
ولی این ورزش قوانینش چیه ؟ اصلا چی هست ؟:cheesygri ufc مخفف چی بید ؟

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
من دیروز بازی را گرفتم .
دفعه اولی بود که از سری ufc بازی میگرفتم . به نظرم زیاد هیجان مسابقاتی مثل wwe را نداشت و انیمیشن ها هم کمی خشک بودن . اما در کل بد نبود .
راستی من توی تمام حالت ها میتونم برم اما توی تورنومنت نمیره . یعنی میره ولی قبل از اینکه مسابقه شروع شه توی لودینگ میمونه و جلوتر نمیره . فکر میکنید مشکل از دیسکه ؟

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
نسخه‌ی اول که واقعاً عالی بود. فعلاً مشغول RDR هستم متاسفانه ولی بعد از اون، حتماً این بازیو می‌گیرم. نمی‌دونم چرا هرکی هر ورزشیو می‌بینه که بنظر غیر طبیعی میاد، فوری می‌گه قانون نداره. اگه اینجوریه پس حتماً راگبی هم قانون نداره یا هاکی یا... بگذریم. دوستان پرسیده بودن UFC مخفف چیه. مخففه اینه: Ultimate Fighting Championship :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر