بحث پیرامون مجله بازیرایانه

Restricted Area

کاربر سایت
Sep 24, 2005
407
سلام دوستان...
امیدوارم خوب و سلامت باشید و به خاطر تاخیر به وجود اومده در عرضه مجله معذرت خواهی ما رو بپذیرید. بالاخره مجله هست و مشکلات خاص خودش رو داره ولی خدا رو شکر بالاخره مجله رفت برای چاپ و هفته آینده در کیوسک های تهران و نمایندگی های شهرستان پخش خواهد شد (البته اگه مشکل جدیدی پیش نیاد ) به هر حال امیدوارم بالاخره یه روزی بشه که تاریخ معینی برای عرضه مجله مشخص بشه و مجله هم در همون روز منتشر بشه.
من هم که همین دور و ورها هستم زیر پاهاتونو نگاه کنید ما رو هم میبینید. کوچیک همه بازی سنتری های گل!
B.s. راستی یادم رفت از امین جون تشکر بکنم که آخرین اطلاعات فروم رو در اختیار من میذاره ;) و من رو از این گونه مسائل باخبر میکنه :arrow:

آخرین ویرایش:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
اسنیک انلاین جان اینم از حمید
40.gif

راستی یادم رفت از امین جون تشکر بکنم که آخرین اطلاعات فروم رو در اختیار من میذاره و من رو از این گونه مسائل باخبر میکنه
من وظیفمه حمید جون

Restricted Area

کاربر سایت
Sep 24, 2005
407
سلام...
همونطور که گفته بودم شماره چهارم مجله بازیرایانه چند روز پیش رفته بود برای چاپ. من امروز با آقای عبداللهی تماس گرفتم و ایشون گفتن که چاپ مجله تموم شده و امروز رفته باسه صحافی و ان شاالله تا چهارشنبه یا پنج شنبه آماده اس و هر کس مایل هست میتونه با تماس با دفتر مجله اون رو آخر این هفته تحویل بگیره. از شنبه هم ان شاالله در تمام کیوسک ها موجود خواهد بود. عکس روی جلد هم اتفاقا دیروز در سایت مجله قرار گرفت. این هم تصویری از روی جلد مجله:

cover-mehr-b.jpg

فهرست مطالب و مسائل مربوط به این شماره رو هم به محض اینکه مجله به دستم رسید براتون میذارم. در این شماره با مسئله بسیار جالب هم روبرو خواهید شد!!!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
ممنون حمید جون مشتی بر دهان استکبار جهانی زدین (چه ربطی داشت!)
عکس رو جلدتون هم خیلی خیلی جالب و خوبه
فقط شماره ی شهریورتون هاپولی شد چون بالای این نوشته مهرماه
45.gif

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
نوشته شده توسط Restricted Area:
سلام...
همونطور که گفته بودم شماره چهارم مجله بازیرایانه چند روز پیش رفته بود برای چاپ. من امروز با آقای عبداللهی تماس گرفتم و ایشون گفتن که چاپ مجله تموم شده و امروز رفته باسه صحافی و ان شاالله تا چهارشنبه یا پنج شنبه آماده اس و هر کس مایل هست میتونه با تماس با دفتر مجله اون رو آخر این هفته تحویل بگیره. از شنبه هم ان شاالله در تمام کیوسک ها موجود خواهد بود. عکس روی جلد هم اتفاقا دیروز در سایت مجله قرار گرفت. این هم تصویری از روی جلد مجله:

cover-mehr-b.jpg

فهرست مطالب و مسائل مربوط به این شماره رو هم به محض اینکه مجله به دستم رسید براتون میذارم. در این شماره با مسئله بسیار جالب هم روبرو خواهید شد!!!
اين ماهش رو مي فرستن دمه خونمن يا نه ما اشتراك گرفتيم دفعه قبل گفتن مشكل توي پست بوده و گم شده با پيك فرسادن كلي پياده شديم!
اين ماهش خدا كنه بياد دستمون! ;)

Restricted Area

کاربر سایت
Sep 24, 2005
407
سلام...

نوشته شده توسط pandora tomorrow:
ممنون حمید جون مشتی بر دهان استکبار جهانی زدین (چه ربطی داشت!)
عکس رو جلدتون هم خیلی خیلی جالب و خوبه
فقط شماره ی شهریورتون هاپولی شد چون بالای این نوشته مهرماه
45.gif

ممنون امین جون :D
آره عکس روی جلد خیلی باحاله ولی متاسفانه این شماره عکس روی جلد بازینما و بازیرایانه
دقیقا مثل هم شده(فقط باسه بازینما یه ذره رو تصویر زوم شده) به هر حال بعضی اوقات از این مسائل هم پیش میاد.
در مورد شماره شهریور هم صداشو درنیار دیگه :lol: واقعیتش این شماره جدید در حقیقت شماره شهریور و مهر با هم هست ;)

اين ماهش رو مي فرستن دمه خونمن يا نه ما اشتراك گرفتيم دفعه قبل گفتن مشكل توي پست بوده و گم شده با پيك فرسادن كلي پياده شديم! اين ماهش خدا كنه بياد دستمون!

من میپرسم تا 4 شنبه به شما جواب میدم حسین جان.

توی سیدیش چه تریلر هایی هست؟
به محض اینکه مجله به دستم برسه فهرست مطالب داخل مجله و لیست بازیهایی که تریلر اونها در CD قرار داره میذارم. فکر سه شنبه یا چهارشنبه.

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
من ديروز بازينما رو گرفتم عكس روي جلدش همين شكلي بود براي بازي gun بود

يعني يكيشون نميتونست يه عكس ديگه بزنه

ولي خداييش عكسش با حاله

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
ممنون امین جون
آره عکس روی جلد خیلی باحاله ولی متاسفانه این شماره عکس روی جلد بازینما و بازیرایانه
دقیقا مثل هم شده(فقط باسه بازینما یه ذره رو تصویر زوم شده) به هر حال بعضی اوقات از این مسائل هم پیش میاد.
در مورد شماره شهریور هم صداشو درنیار دیگه واقعیتش این شماره جدید در حقیقت شماره شهریور و مهر با هم هست
خواهش میکنم
حالا راستش رو بگو کدومتون از رو هم تقلید کردین
39.gif

اینا ها صداشو در نیاوردم
1.gif
1.gif
1.gif

اون صدایی هم که از دهن یارو میاد صوته پشت سره مجله حرف نمیزنم

hitmax14

کاربر سایت
Oct 6, 2005
162