بحث پیرامون مجله بازیرایانه

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
نوشته شده توسط behzadr:
اگه با مني كه رفته زير چاپ و احتمالا تا هفته آينده (اگه مشكل جديدي پيدا نكنن) روانه بازار مشتاقان مجله هاي بازي مي شود...
مرسی که جواب دادی
ولی منظورم حمیدرضا دشتی (منطقه ممنوعه ی خودمون) و بهزاد ضیایی (همون bz) خودمون هست که تو مجله مطلب مینویسن

Restricted Area

کاربر سایت
Sep 24, 2005
407
سلام...

نوشته شده توسط pandora tomorrow:
مرسی که جواب دادی
ولی منظورم حمیدرضا دشتی (منطقه ممنوعه ی خودمون) و بهزاد ضیایی (همون bz) خودمون هست که تو مجله مطلب مینویسن

:lol: :lol:
نیستی امین جون؟!!!! ;)
مجله رو من و بهزاد هم نمیدونیم کی میاد :lol: اون هم دلیل داره! چون آقای کیانوش کنی فعلا ستاره سهیل شده و ... :mrgreen: با یه سری مشکلات دیگه.
به هر حال اونطور که من میدونم تو این یکی دو روزه کار صفحه بندی مجله به اتمام خواهد رسید و میره برای چاپ. به نظر من مجله تا قبل از بیستم مهر میاد ولی هیچ قولی در کار نیست. من نمیدونم چرا بعضی از دوستان میگن بازیرایانه بدقولی میکنه! :cheesygri مگه اصلا قول داده که بخواد بدقولی بکنه :) . ولی جدا شرمنده بالاخره مجله هست و مشکلات خاص خودش رو داره منم قبلا عین شماها فکر میکردم و از این مسئله شاکی بودم ولی الان بهتر مشکلات رو درک میکنم و به مسئولان مجله حق میدم! به هر حال دیگه چیزی به انتشار این شماره نمونده.
در مورد جواز هم خدمتتون عرض کنم که الان حدود 5 سال هست که آقای عبداللهی درخواست جواز کرده است ولی تاکنون جوازی صادر نشده. به هر حال با این جو بد علیه گیم در ایران به این مسائل یه جورایی گیر میدن. خلاصه تو مطبوعات الان مظلومترین قشر هستیم دیگه :o جواز هم امیدوارم هر چه زودتر بیاد چون خیلی از مشکلات رو برطرف میکنه!
جریانی که چند سال پیش باسه مجله پیش اومده رو هم بی خیال! :mrgreen:
در مورد پوشش TGS مثل ویژه نامه E3 هم احتمالا در 2 شماره بعد(شماره آبان) چند ضفحه ای به این نمایشگاه و خبرهایش اختصاص داده میشود. چون در این شماره اصلا جایی برای پوشش این نمایشگاه نبود. به هر حال در CD این شماره احتمالا بعضی تریلر های خوب TGS گنچانده میشود ولی پوشش خبری نمایشگاه باشه باسه شماره آبان!
هر سوال دیگه ای باشه در خدمتم :)

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706

redface.gif

مگه اصلا قول داده که بخواد بدقولی بکنه

فكر كنم وقتي اسمشو بذارن ماهنامه يعني اينكه هر ماه منتشر بشه!!!!
wink.gif

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
فكر كنم وقتي اسمشو بذارن ماهنامه يعني اينكه هر ماه منتشر بشه!!!!
البته ماهنامه در ایران گاهی معنی سالنامه هم میده
نمونش مجله های رایانه ایه که هر وقت عشقشون کشید منتشر میکنند

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
نمونش مجله های رایانه ایه که هر وقت عشقشون کشید منتشر میکنند

نمی خوام بحث رو شروع کنم.ولی فرزاد جان من در جواب دوست خوبمون حمید رضا خان بود.

با این حال ایشون حرفه ای هستن و حتما بیشتر از ما در مورد انتشار مجله خبر دارن.

Restricted Area

کاربر سایت
Sep 24, 2005
407
نوشته شده توسط behzadr:
نمی خوام بحث رو شروع کنم.ولی فرزاد جان من در جواب دوست خوبمون حمید رضا خان بود.

با این حال ایشون حرفه ای هستن و حتما بیشتر از ما در مورد انتشار مجله خبر دارن.
نه بابا حرفه ایم کجا بود! :arrow: به هر حال اونو شوخی کردم علامت خنده هم جلوش گذاشتم. ولی بازم میگم شرمنده این یه سری مشکلات که حل بشه مجله سر وقت میاد دیگه. قرار بود از این به بعد مجله پانزدهم هر ماه منتشر بشه حالا نمیدونم این ماه به پانزدهم میرسیم یا نه. به هر حال امیدوارم تا بیستم بیاد دیگه.

Behzadr

کاربر سایت
Sep 23, 2005
2,706
نه بابا حرفه ایم کجا بود!
arrow.gif
به هر حال اونو شوخی کردم علامت خنده هم جلوش گذاشتم. ولی بازم میگم شرمنده این یه سری مشکلات که حل بشه مجله سر وقت میاد دیگه. قرار بود از این به بعد مجله پانزدهم هر ماه منتشر بشه حالا نمیدونم این ماه به پانزدهم میرسیم یا نه. به هر حال امیدوارم تا بیستم بیاد دیگه.

شكست نفسي مي كني دوست من...با اين حال خوشحال ميشم مطالب شما رو هم در مجله مطالعه كنم..

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
ایول
سلام حمید جون
مرسی که اومدی و همه رو روشن کردی
50.gif

نیستی امین جون؟!!!!
برو فیلم بازی نکن کی به کی میگه
راستی بچه ها الان حمید اقای مهندس عمران هستن ها
خوش گذشت دانشگاه
58.gif

تبریک مگم حمید جون

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
نوشته شده توسط mohandes_register:
آقا من نمیدونستم از بچه های بازی دات هم تو بازی رایانه مطلب مینویسن.تو مشهدم میفروشه این مجللرو واجب شد منم بخرم.
حالا كه فهميدي پس بدو:D
ميتوني از چهار راه راهنمايي بخري اونجا حنما داره
(يه مغازه خفن هست بقل نمايندگي نوكيا اون بالا تابلو نوشته اتصالات چند مغازه پايين تر برو بخرش)

solid2snake

کاربر سایت
Oct 7, 2005
365
نام
snake
يه خبر در مورد بازيرايانه دارم
شماره جديد اين مجله فوق العاده بزودي منتشر ميشه با عكس بازي گان كه رو جلده و كلي گزارش از توكيو گيم شو و پوسترش هم از يه بازيه كامپيو تره
icon_razz.gif

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر