تغییرات PES 10 نسبت به بازی های قبلی

تغییرات PES 10 نسبت به 09و08

• سبک بازی

رای‌ها: 11 40.7%
  • گرافیک بازی

رای‌ها: 17 63.0%
  • دریبلینگ ها

رای‌ها: 4 14.8%
  • لایسنس تیم ها

رای‌ها: 2 7.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    27

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
کی میگه شده مثل fifa ؟ داوریش که افتضاح تو موقعیت جریمه تکل از پشت رو نزدیک 15 بار خطا نگرفته ! و خوشو خرم به ادامه بازی داور دعوت میکنه !!! اوانتاژ هم که هویجه ! lol کلا کونامی بیخیال pes بشه خیلی راحت تره ! تنها چیزیش که خوب شده نور پردازیشه ! فیس بازیکن ها که مزخرف ! خدا وکیلی فیس مسی رو نگاه کنی خندت میگیره !

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
تا حدی آشغال شده که منی که 3 تومان پولشو دادم زورم اومد که به همچین آشغالی پول دادم همون روز اول انداختمش کنار و امسال برای اولین بار فیفا خریدم موندم چه جوری اورجینالشو 60 دلار پول میدن :no:
در مورد شما هم باید بگم حق با شماست واقعا PES برای شما خیلی داغونه (نسبت به فیفا!:biggrin1:)

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
تغییرات والا واستین فک کنم:-":-" چیزی داریم؟:confused: آها عنصر نور اضافه شد l0l به به به به
(از نوع مهران مدیری) !!!! کلا با این وضعیت همه میرن سمت فیفا.اوونایی که pc دارن دلم میسوزه
راهی جز این بازی ندارن باید به خودشون تلقین کنن که بازی پیشرفت داشته:biggrin1: ولی اوونایی که
ورژن کنسول فیفا رو دیدن دیگه چرا میگن این بازی... من که طرفداره این بازی بودم به کل ناامید
شدم.در آخر این رو یادم رفت بازیکنا همشون گوژ پشت تر شدن انگاری معتادن کمرشون اینقدر
خمه:biggrin1:

3!NA

کاربر سایت
Aug 30, 2009
739
نام
31NA
تغییرات والا واستین فک کنم:-":-" چیزی داریم؟:confused: آها عنصر نور اضافه شد l0l به به به به
(از نوع مهران مدیری) !!!! کلا با این وضعیت همه میرن سمت فیفا.اوونایی که pc دارن دلم میسوزه
راهی جز این بازی ندارن باید به خودشون تلقین کنن که بازی پیشرفت داشته:biggrin1: ولی اوونایی که
ورژن کنسول فیفا رو دیدن دیگه چرا میگن این بازی... من که طرفداره این بازی بودم به کل ناامید
شدم.در آخر این رو یادم رفت بازیکنا همشون گوژ پشت تر شدن انگاری معتادن کمرشون اینقدر
خمه:biggrin1:
ه
سلام...
دوست عزیز درسته که این بازی در کل داغون بوده اما برای مایی که مثل شما نیستیم باید یکم مراعات ما رو هم بکنید همینطور نکوبین برین شما که ماشاالله همه ی کنسولا رو زدید به جیبو
حله دیگه!:biggrin1:
در ضمن من ورژن کنسولم دیدم و هیچ وقت نگفتم که این بازی...!
شما بیهوده طرفدار این بازی بودین چرا که همه ی کنسولا و دارید
والسلام ...:biggrin1:

sofd

کاربر سایت
Apr 17, 2009
247
نام
مهدی
من که هرچی دیدم پس رفت بود تا پیشرفت فقط گرافیکش خوب شده بود
هوش مصنوعی که هنوز در حد هویجه پیستون های سمت چپ و راست هم هنوز مثل سوپرمن هستند و هیچکس نمیتونه جلوشونو بگیره داوری که افتضاحه و اصلا معلوم نیست داور توی زمین چی کار میکنه دروازبان ها هم که همه پیتر اشمایکل تشریف دارن و هیچ فرق خاصی بینشون نیست
واقعا نمیدونم کونامی تا کی میخواد اینطوری ادامه بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر