Metro 2033 | PC

Metro 2033
=============================
Developer: A4 Games
Publisher: THQ
Genre: Sci-Fi FPS
Platform: PC - X360
Release Date: 16 March 2010
ESRB: 18​

Metro-2033.jpg

مترو 2033
================
داستان بازی در متروهای شهر مسکو و آینده ای آخرالزمانی را بازگو می کند. مردان و زنانی که به عنوان نجات یافتگان جنگهای بشریت ,مسئولیتی سنگینی بر دوش آنان گذاشته شده و سرنوشت بشریت به دستان آنان افتاده.
در سال 2033 بر اساس اتفاقات ناگواری که بوجود میاید , جهان دچار یک ویرانی عظیم می شود و سطح زمین به یک بیابان مسموم تبدیل می شود. شما در نقش Artyom , یکی از بازماندگان این حادثه ی ناگوار که زیر زمین چشم به جهان گشوده اید , وظیفه دارید که خود را به سیستم مرکزی مترو رسانده و بقیه ی انسان ها را از اتفاق ناگواری که در حال وقوع هست , باخبر کنید...​

نکاتی از بازی:
=====================
++Metro 2033 یک بازی اکشن ترسناک با مایه های RPG است
++داستان بازی براساس رمان Metro 2033 نوشته ی Dmitry Glukhovsky ساخته شده
++در ابتدا پسوند The Last Refuge برای بازی در نظر گرفته شده بود که با درخواست ناشر برداشته شد
++موتور بازی همان موتور بازی Shadow of Chernobyl یعنی X-Ray است که بهبود داده شده - البته بعضی می گویند که خود شرکت 4A Games از موتور خودش برای این بازی استفاده کرده
++موتور بازی از قابلیت PhysX پشتیبانی می کند
++پشتیبانی از قابلیتهای DirectX 11​

وبسایت رسمی بازی :
http://www.metro2033game.com/en

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,202
نام
امیر محمود
سلام
چقدر بحثا انحرافیه!
1- این بازی کاملا انحصاریه یا نه؟
2- می تونم روش به عنوان یه بازی مثل استالکر یا فال اوت حساب کنم؟
3- کارتم 8600 515 geforce هست فکر کنم بکشه نه؟
سلام
1-خیر-بازی به غیر پی سی بر روی ایکس باکس360هم عرضه می شه!
2-نمی دونم
3-کارت شما فکر می کنم برای این بازی بکشه ولی نهایتا تمام تنظیمات گرافیکی را بر روی حداقل می گذاری!

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
مرسی
خیالم راحت شد که روی xbox360 میاد. البته امیدوارم ریزه کاری های گرافیکی رو مثل کامپیوتر نشون بده و مثل gta4 نباشه.

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
مرسی
خیالم راحت شد که روی xbox360 میاد. البته امیدوارم ریزه کاری های گرافیکی رو مثل کامپیوتر نشون بده و مثل gta4 نباشه.
ریزه کاری منظورتون چیه؟حق انتخاب تنظیمات؟اگه اینه نه این حق رو ندارین و رو تنظیمات پیشفرض رو کنسول اجرا میشه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
مرسی
محمد راست میگه - کنسول رو پیش فرض هست - نسخه PC هم مثل اکثر بازی های که هم رو کنسول هست و هم رو PC قاعدتا یک سری Setting داره که که افکتهای مختلف تصوری رو اد میکنه برای هرچه بهتر شدن بازی
ریزه کاری منظورتون چیه؟حق انتخاب تنظیمات؟اگه اینه نه این حق رو ندارین و رو تنظیمات پیشفرض رو کنسول اجرا میشه
یک تبلیغ جدید از بازی تو سایت اصلی خودشون هست ! برو نگاه کن
از این موقع که این تبلیغ رو دیدم !!!!!!منتظر بازی هستم :cheesygri خیلی وقته بازی ترسناک بازی نکردم
--------------------------------------------------------------------
کلا این روسها بازی هاشون خیلی خسته هست :cheesygri

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان هیچ چیز تا زمان انتشار بازی معلوم نیست ! مگه فارکرای 2 رو یادتون نیست؟
من که خیلی امید دارم به این بازی ....
من هم به این بازی امیدوارم دارم - حداقل از همین الان معلومه اتمسفر بازی خیلی خستس !!! :laughing: جون اصولا روسها سازنده های خسته ای هستن :laughing: :cheesygri
به نظر میاد بازی ردیفی باشه !!! یا گرافیک ردیف ;) انیمیشنها که خیلی خئب به نظر میرسه تو تریلرها
اونطور که سازنده ها گفتن بازی 70 درصدش زیره زمین هست و 30 درصدش دو محیط بیرون - از همین رو به نظر میرسه که بازی gameplay خطی داره که امیدوارم سازنده ها یه اندازه کافی متنوع کرده باشنش !!! البته فقط حدس میزنم خطی هست :cheesygri
تو این تریلر جدید که اومده فقط نسون میده که محیط بازی کلا ترسناکه :p

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
محمد راست میگه - کنسول رو پیش فرض هست - نسخه PC هم مثل اکثر بازی های که هم رو کنسول هست و هم رو PC قاعدتا یک سری Setting داره که که افکتهای مختلف تصوری رو اد میکنه برای هرچه بهتر شدن بازی

یک تبلیغ جدید از بازی تو سایت اصلی خودشون هست ! برو نگاه کن
از این موقع که این تبلیغ رو دیدم !!!!!!منتظر بازی هستم :cheesygri خیلی وقته بازی ترسناک بازی نکردم
--------------------------------------------------------------------
کلا این روسها بازی هاشون خیلی خسته هست :cheesygri
رفتم دیدم این چی بود؟:ی
جو و تمش خوبه اتمسفر بازی هم ادمو میگیره حالا باید ببینیم چی میشه در کل به نظر موفق میاد

آخرین ویرایش:

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
خدایا تو این چند وقته که تو خط بازی ها نبودیم چه پیشرفت هایی کردن.
حتی گرافیک 1 گیگ هم کاملا کم میاره!
باید با این وضع بازار و این همه گرونیو و ....دست به دامان کنسول شیم.
خدا پدر سونیو ماکروسافت رو به خصوص بیامرزه که اکثرا رو کنسول دارن کار می کنن.
با این گرافیکی که من دیدم کامپیوترم باید بره سیزده به در.

pedramstalker

کاربر سایت
Jan 7, 2010
926
نام
پدرام
من هم به این بازی امیدوارم دارم - حداقل از همین الان معلومه اتمسفر بازی خیلی خستس !!! :laughing: جون اصولا روسها سازنده های خسته ای هستن :laughing: :cheesygri
به نظر میاد بازی ردیفی باشه !!! یا گرافیک ردیف ;) انیمیشنها که خیلی خئب به نظر میرسه تو تریلرها
اونطور که سازنده ها گفتن بازی 70 درصدش زیره زمین هست و 30 درصدش دو محیط بیرون - از همین رو به نظر میرسه که بازی gameplay خطی داره که امیدوارم سازنده ها یه اندازه کافی متنوع کرده باشنش !!! البته فقط حدس میزنم خطی هست :cheesygri
تو این تریلر جدید که اومده فقط نسون میده که محیط بازی کلا ترسناکه :p
همونطور که گفتم هیچ چیز تا زمان انتشار معلوم نیست...
ضمنانا من خیلی به بازیهای روسیها علاقه دارم ( از آیدیم پیداست) لطفا توهین نکنین البته شاید حرف شما درست باشه ولی تا وقتی بازیو انجام ندادین با قاطعیت نظر ندین .;)

Cont

کاربر سایت
Feb 25, 2009
242
ببینم بازی اومده تو P30WORD یکی گفت اومده

یکی از بازی فروشی های شهرمون گفت اره فردا فراره برسه به دستم:confused:

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
لینک های بازی اومده...توی بخش دانلود بچه ها گذاشتن.

بله اومده !
ولی میگن کرک نشده هنوز !
باید بمونیم تو کف !!!
بازی مولتی هم داره ؟!
ترسناک باشه ! زیر زمین باشه ! مولتی هم داشته باشه ! واخ واخ ! :biggrin1::cheesygri

Cont

کاربر سایت
Feb 25, 2009
242
من امشب بازی رو میگیرم

خبرشو بهتون میدم

در صورت امکان اگه تونستم کرکشو واستون اپ میکنم

امشب Stalker Cop هم بلاخره بعد یه ماه میاد دستم :laughing:

• Like
Reactions: kamyy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟