Metro 2033 | PC

گفتگو در 'بحث و تبادل نظر پيرامون بازی های PC' ایجاد شده توسط raya2, ‏Jan 29, 2010.

1. کاربر سایت

Metro 2033
    =============================
    Developer: A4 Games
    Publisher: THQ
    Genre: Sci-Fi FPS
    Platform: PC - X360
    Release Date: 16 March 2010
    ESRB: 18​

مترو 2033
    ================
    داستان بازی در متروهای شهر مسکو و آینده ای آخرالزمانی را بازگو می کند. مردان و زنانی که به عنوان نجات یافتگان جنگهای بشریت ,مسئولیتی سنگینی بر دوش آنان گذاشته شده و سرنوشت بشریت به دستان آنان افتاده.
    در سال 2033 بر اساس اتفاقات ناگواری که بوجود میاید , جهان دچار یک ویرانی عظیم می شود و سطح زمین به یک بیابان مسموم تبدیل می شود. شما در نقش Artyom , یکی از بازماندگان این حادثه ی ناگوار که زیر زمین چشم به جهان گشوده اید , وظیفه دارید که خود را به سیستم مرکزی مترو رسانده و بقیه ی انسان ها را از اتفاق ناگواری که در حال وقوع هست , باخبر کنید...​

نکاتی از بازی:
    =====================
    ++Metro 2033 یک بازی اکشن ترسناک با مایه های RPG است
    ++داستان بازی براساس رمان Metro 2033 نوشته ی Dmitry Glukhovsky ساخته شده
    ++در ابتدا پسوند The Last Refuge برای بازی در نظر گرفته شده بود که با درخواست ناشر برداشته شد
    ++موتور بازی همان موتور بازی Shadow of Chernobyl یعنی X-Ray است که بهبود داده شده - البته بعضی می گویند که خود شرکت 4A Games از موتور خودش برای این بازی استفاده کرده
    ++موتور بازی از قابلیت PhysX پشتیبانی می کند
    ++پشتیبانی از قابلیتهای DirectX 11​

وبسایت رسمی بازی :
    http://www.metro2033game.com/en

آخرین ویرایش: ‏Feb 14, 2010
    kamyy این نوشته را Like کرده است.
  2. کاربر سایت

نام:
    وحید
    میشه یه شات از این قسمت بذاری؟
    اینجوری بهتره

3. کاربر سایت

نام:
    امین
    برو پایین پله سمت چپ یه خورده بازه میتونی از اونجا رد بشی

4. کاربر سایت

نام:
    امین
    ما که نفهمیدیم آخر بازی چی شد کلا بازی جالبی نبود

5. کاربر سایت

اونی که بهش باید موشک بزنیم چیه ؟

6. کاربر سایت

سلام

خوب دوستان من خیلی وقت بود بازیو تموم کردم و چون انگلیسیم خوبه به اون صورت چند چیز رو که فهمیدم براتون شرح میدم

فقط بخاطر اینکه داستان لوس نشه داخل اسپویلر میزارم

خطر لوس شدن داستان بازی

اگر تا الان بازی نکردید نخوانید

ارتیوم کسی که از همون بدو تولد در مترو به دنیا اومده و دیدی از دنیای بیرون نداشته
    در واقع وقتی بازی میکنید کم کم پی به منزوی و نا امید بودن ارتیوم میبرید
    وقتی که میلر
    (فکر کنم درست گفتم همون سلحشور اول بازی که اومد کمک و بعد رفت که گفت اگه بر نگشتم پلاکشو ببرم به استگاه پلیس)

در واقع ارتیوم از این فرصت استفاده میکنه که پا به تونل های مترو مسکو بزاره و دست از این زندگی یکنواخت و رخوت اورش بکشه
    در واقع هم کمک میکنه که نیروی کمکی به استگاهشون برسه

ببینید حالا موجوداتی که در این بازی هستند مخصوصا اون سفیده که ذهنو از کار میندازه از نظر من اینده رو میدیده و فهمیده که ارتیوم یه روز اونارو از بین میبره و در طی بازی چندین بار سعی میکنه که شمارو از راه به در کنه :cheesygri
    وقتی که در پای برج هستید و دارید با یه ارتش از موجودات میجنگید
    در واقع در اول بازی اینجا بودید و این یه فلش از اینده بازی بود که ترفندی در بازی هاس ;)

در واقع موقعی که لیزر میسو (همون مقیاس سنج موشک) رو روی محل مرکز اون موجودات تنظیم میکنید او موجود بازم از راه درو سعی میکنه که به ذهن شما نفوذ کنه و شما رو تسخیر کنه که نهایتا شما از بالای برج به پایین سقوط میکنید و :laughing:

اما اگه راه درست رو برید و اونو در ذهنتون از بین ببرین در واقع شما در عالم واقعیت یه دیمون رو از بین میبرید و موشکا به هدف شلیک میشند و بازی تموم میشه

چیزی که منو خیلی متعجب کرد این بود که داستان رمان مترو 2033 با وضوح به بازی منتقل شده بود و ادم حس میکرد واقعا در بازی وجود داره

صدا گذاری عالی . گرافیک عالی و از همه مهمتر طبیعی بودن فوق العاده از حرکت کارکتر ها تا وسایل امرار معاش و جنگ و ... که واقعا همگی عالی کار شده بودن

و از همه جالبتر اینکه امکان داره رمان 526 صفحه ای اقای دیمیتری گولوسکوو به نام Metro 2034 هم ادامه این بازی باشه

همه چیز در حد شایعه ست هنوز

ولی امید دارم چون واقعا بازی موفقی بود

پیروز و موفق باشید

آخرین ویرایش: ‏Apr 28, 2010
  7. کاربر سایت

نام:
    امین
  8. کاربر سایت

نام:
    محمد
    بازی رو بالاخره گرفتم
    متاسفانه اوضاع فریم ریت بازی از استاکر هم خراب تره!با 8800 GTS حتی تو رزولوشن 720p و روی تنظیمات مدیوم هم بزور 25 فریم می گیرم!:sick:
    واقعا حالم بهم میخوره از هر چی بازی روسی و اروپای شرقی که فقط روی های اند PC ها میشه 30 فریم بزور ازشون گرفت!
    با اینکه بازی کنسولی هست و باید نسبت به بازیی مثل استاکر فریم ریت بهتری بده بازم مشکل داره!نمی دونم چه جوری این بازی روی 360 اجرا شده!؟

9. کاربر سایت

نام:
    امین
  10. کاربر سایت

نام:
    مهرداد
    پچ واسه بازی نیومده که فریم بازی رو بهتر کنه؟اگه اومده لینک بدین ممنون من که پیدا نکردم

11. کاربر سایت

نام:
    ایدین
    وقتی برای اولین بار می خواییم بریم تو شهر , اسم مرحلشم dead city هستش ,یه مشکل عجیب من دارم !
    وقتی میگه ماسک گازو بزن ,هر چه قدر G رو میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته , اخرشم خفه میشه !مشکل از کرک بازیه ؟:confused:

12. کاربر سایت

نام:
    mohammad
    از اینجور باگا زیاد داره یه بار از بازی بیای بیرون بری تو درست میشه

13. کاربر سایت

نام:
    ایدین
    خیلی رفتم بیرون دوباره اومدم !!!همینجوریه هنوز !!!واقا ازین مسخره تر نمیشه ! :confused::sick:

14. کاربر سایت

نام:
    mohammad
    اخه از این مشکل کرکا فکر نکنم داشته باشه حالا میخوای باز کرک امتحان کن پشتیبانی از سیوات یادت نره

15. کاربر سایت

نام:
    Abbas
    سلام دوستان
    یه مشکلی هست توی یه مرحله ای به اسم DEPOT ، دقیقا" اوایل این مرحله هستم !!!
    اول این مرحله اینه ، همین جوری که ارتیوم و دوستش دارن با ترن رو ریل میرن که یه نفر روی ریل هست تا اینا رو میبینه دست به فرار میزنه تا بره دوستاش رو خبر کنه تا میرسیم جایی که ...
    قطارهای خراب اطراف این 2 نفر هست بعدش از داخل اونا جنورها می ریزن دوست ارتیوم رو میگیرن و میکشن بعد این ترن می افته توی یه سرازیری بعدش این ترن چپ میشه ...

مشکل بازی من همین جاست ، نمیدونم چرا بازی محیط اطراف رو لود نمیکنه !!! :((

وقتی بازی رو از دوباره لود میکنم ، توی لودینگش گیر میکنه ! :(

تمام کرکها رو امتحان کردم ((Razor , SKIDROW)) به غیر از این 71.98 مگابایتی رو هنوز امتحان نکردم !

میشه کمکم کنین تا من این بازی رو تمامش کنم ؟! :confused:

16. کاربر سایت

نام:
    mohammad
    گزینه godmode یا همون جان بی نهایت رو از ترینر بردار درست میشه

این صفحه را به اشتراک بگذارید