Metro 2033 | PC

Metro 2033
=============================
Developer: A4 Games
Publisher: THQ
Genre: Sci-Fi FPS
Platform: PC - X360
Release Date: 16 March 2010
ESRB: 18​

Metro-2033.jpg

مترو 2033
================
داستان بازی در متروهای شهر مسکو و آینده ای آخرالزمانی را بازگو می کند. مردان و زنانی که به عنوان نجات یافتگان جنگهای بشریت ,مسئولیتی سنگینی بر دوش آنان گذاشته شده و سرنوشت بشریت به دستان آنان افتاده.
در سال 2033 بر اساس اتفاقات ناگواری که بوجود میاید , جهان دچار یک ویرانی عظیم می شود و سطح زمین به یک بیابان مسموم تبدیل می شود. شما در نقش Artyom , یکی از بازماندگان این حادثه ی ناگوار که زیر زمین چشم به جهان گشوده اید , وظیفه دارید که خود را به سیستم مرکزی مترو رسانده و بقیه ی انسان ها را از اتفاق ناگواری که در حال وقوع هست , باخبر کنید...​

نکاتی از بازی:
=====================
++Metro 2033 یک بازی اکشن ترسناک با مایه های RPG است
++داستان بازی براساس رمان Metro 2033 نوشته ی Dmitry Glukhovsky ساخته شده
++در ابتدا پسوند The Last Refuge برای بازی در نظر گرفته شده بود که با درخواست ناشر برداشته شد
++موتور بازی همان موتور بازی Shadow of Chernobyl یعنی X-Ray است که بهبود داده شده - البته بعضی می گویند که خود شرکت 4A Games از موتور خودش برای این بازی استفاده کرده
++موتور بازی از قابلیت PhysX پشتیبانی می کند
++پشتیبانی از قابلیتهای DirectX 11​

وبسایت رسمی بازی :
http://www.metro2033game.com/en

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
بچه ها یه مشکلی دارم :biggrin1:
بازی رو ریختم وقتی رو ایکن بازی کلیک میکنم یه ارور میده و سریع ریست میشه
چیکار کنم ؟؟

fa5h54695

کاربر سایت
Sep 8, 2007
607
نام
امین
من تو اون مرحله میریم توی یه بازار اول بهمون میگه برو اسلحه فروشی من میرم بعد وقتی دوباره میام پیشش یه ماموریت دیگه میده نمیدونم باید چی کار کنم لطفا راهنمایی کنید؟

fa5h54695

کاربر سایت
Sep 8, 2007
607
نام
امین
من تو اون مرحله{market} میریم توی یه بازار اول بهمون میگه برو اسلحه فروشی من میرم بعد وقتی دوباره میام پیشش یه ماموریت دیگه میده نمیدونم باید چی کار کنم لطفا راهنمایی کنید؟

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
من تو اون مرحله{market} میریم توی یه بازار اول بهمون میگه برو اسلحه فروشی من میرم بعد وقتی دوباره میام پیشش یه ماموریت دیگه میده نمیدونم باید چی کار کنم لطفا راهنمایی کنید؟
از اون کسی که بهت ماموریت میده با دفترچت(دکمه M ! ) یه عکس بزار

amirfate

کاربر سایت
Nov 5, 2006
13
سلام محض اطلاع عرض میکنم
بازی رو نصب کردم گرافیک خیلی بالایی داره من با کارت گرافیک
ATI RADEON HD 4600 و سی پی یو 4 هسته ای 9400 تونستم اجرا کنم اما برخی اوقات فکر میکنم بازی مشکل سرعت فریم داره
حالا سوالی داشتم تعداد فریم های بازی رو از کجا فهمیدید تا من هم چک کنم
در ضمن کشتن حیوانات تو این سرعت کمی سخت هست تا بخواهی پیدا کنی از کجا اومدن به کجا دارن میرن دیدی کمی دارن ضربه می زنن
در ضمن کرک آخری که من استفاده کردم و بدون هیچ مشکلی جواب داد رو براتوئن می زارم .
http://s67.eu.rapidbaz.com/get/_7f7R/OneDDL.com-Razor1911_Crack.rar

F.A7

کاربر سایت
Jul 22, 2009
691
نام
فرهاد
بچه ها این مشکلو حل کردم اما وقتی که بازی استارت آپ میشه یهو کرش میکنه, به دلیل APPCRASH چیکار کنم؟؟؟؟؟

GRID

کاربر سایت
Sep 1, 2008
571
نام
ALI
سلام این بازی رمز هم داره
مخصوصا برا تیر اسلحه . من هر کاری میکنم کم میاد تیرام.
اگه داره ممنون میشم.
مر30

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر