رعایت نکات امنیتی دیسک بازی در Xbox Live

Xgamer89

کاربر سایت
Nov 23, 2011
10
سلام من دسگاهم lt3 هست اگه بازی رو روی هارد نصب کنم و بدون هیچ مشکلی افلاین بازی کنم این یعنی دیسکم رایت 100% یا بازم باید با abgx360 تست کنم؟(من سخت افزار لازم برای ایمج گرفتن که چک کنم ایمجش چقدره رو ندارم)

آخرین ویرایش:

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
سلام من دسگاهم lt3 هست اگه بازی رو روی هارد نصب کنم و بدون هیچ مشکلی افلاین بازی کنم این یعنی دیسکم رایت 100% یا بازم باید با abgx360 تست کنم؟(من سخت افزار لازم برای ایمج گرفتن که چک کنم ایمجش چقدره رو ندارم)
برای اینکه افلاین بازی کنی وبازیت روی هارد نصب شه فقط 100% لازم داری . ولی برای لایو هم 100% و هم ABGX360 و لازم داری .با CLONE CD ایمیج ازش بگیر اگه حجمش 8.7 GIG به بالا بود که 100% ه .ولی اگه کمتر بود 97%.
در ضمن برای ایمیج گرفتن نیازی به رایتر BURNER MAX نداری . فقط برای رایتش نیاز بهش هست.

Xgamer89

کاربر سایت
Nov 23, 2011
10
برای اینکه افلاین بازی کنی وبازیت روی هارد نصب شه فقط 100% لازم داری . ولی برای لایو هم 100% و هم ABGX360 و لازم داری .با CLONE CD ایمیج ازش بگیر اگه حجمش 8.7 GIG به بالا بود که 100% ه .ولی اگه کمتر بود 97%.
در ضمن برای ایمیج گرفتن نیازی به رایتر BURNER MAX نداری . فقط برای رایتش نیاز بهش هست.
مرسی بابت جوابت فقط من یجا خونده بودم رایترهی عادی مثل رایتر لپ تاپ اگه باهاش از دی وی دی چه 100% باشه چه 97% طوری ایمج می گیره که 97% این درسته؟بعدشم اگه من بجای ایمج گرفتن با agbx360 چک کنم یک جواب رو میده(منطورم اگه همه گزینه هاش سبز بود برای لایو امنه؟
بازم ممنون

آخرین ویرایش:

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
مرسی بابت جوابت فقط من یجا خونده بودم رایترهی عادی مثل رایتر لپ تاپ اگه باهاش از دی وی دی چه 100% باشه چه 97% طوری ایمج می گیره که 97% این درسته؟بعدشم اگه من بجای ایمج گرفتن با agbx360 چک کنم یک جواب رو میده(منطورم اگه همه گزینه هاش سبز بود برای لایو امنه؟
بازم ممنون
بله داداش . شما میتونید dvd رو با abgx 360 تستش کنی اگه تمام گزینه ها سبز بود که حله وگرنه باید ازش ایمیج بگیری و با agbx فیکسش کنی بعد رایت بعد لایو:d
قضییه اون لپ تاپ هم نمیدونم چون تا حالا بارایتر لپ تاپ کار نکردم.

mohamadamin25

کاربر سایت
Aug 9, 2012
82
نام
mohamad amin
سلام
من چند سوال دارم
من xboc 360 slim drive liteon 0225 و dashboard 15572 و LT2 دارم
من زمانی که بازی را پچ میکنم و بد با برنامه ی abgx360 امتحانش میکنم یه اررور میده!این ارور طبیعی هست؟
Untitled.png

2. بد ترین اتفاقی که برای ایکس باکس میوفته چی هست و به چه دلیل این اتفاق میوفته؟(زمانی که دیسک رو رایت کردیم و میخوایم بزاریم تو xbox)
3. من اگر با فایل topology for lt2.0 بازی mw3 یا far cry3 پچ کنم و رایت کنم مشکلی پیش نمیاد؟
4.من زمانی که میخوام بازی پچ شد (التی 3 به التی 2) را رایت کنم باید در قسمت LayerBreak گزینه ی Calculate Optimal را بزنیم یا User Specifiedرا؟
5.برای رایت بازی کدوم گزینه رو باید بزنم؟ truncate یا overburn
راهی نیست که من داشم رو از 15572 به 13599 ببرم؟
لطفا خیلی زود جواب بدید
خیلی برام مهمه

axtromaoc

کاربر سایت
Jun 28, 2013
34
دوستان من میخوام واسه بار اول به لایو وصل بشم دستگام مدل فت ارکید هست و البته LT3
واسه مولتی بازی کردن ( لایو ) که متوجه شدم باید دیسک هام برنرمکس باشه و غیره....
میخواستم بدونم من بدون داشتن دیسک داخل درایو اگه به لایو وصل بشم بن میشم ؟
یعنی هیچ بازی تو درایو نباشه و درایو خالی باشه
فعلا فقط میخوام به لایو وصل بشم تا مثلا دموهای بازیهارو دانلود کنم و یا بازیهای فری رو دانلود کنم و البته از اکانت 1 ماه گلد که خود ماکروسافت میده هم استفاده کنم همین.

emad1772

کاربر سایت
Sep 18, 2010
134
سلام دوستان بازی Worms Revolution Collection رو خریدم . دیسک بازی XGD2 هست و فروشنده توی سایت نوشته بود امن برای لایو. با abgx چک کردم Stealth مشکل نداره ولی فایل ini توی دیتابیس abgx نیست (چون احتمالا نسخه ی معروفی نیست (collection)). به نظر شما چی کار کنم؟ تصویر هم گذاشتم.
[LTR][LTR] [/LTR][/LTR]

camel_60

کاربر سایت
Jan 6, 2008
382
نام
امیر
سلام دوستان من امروز Call.Of.Duty.GHOSTS رو اومدم پچ کنم دیسک یک کاملا پچ شد ولی دسک دو رو نمی تونه کامل پچ کنه مثل اینکه تو دیتا بیش قرار نگرفته
یا اصلا دیسک دو مهم نیست پچ کامل بشه؟ چون تا جای که می دونم فقط HD pack هست؟
این هم عکس

96735202416841133710.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر