مسابقات حرفه ای Pes6 (دور جدید)

amirsia

کاربر سایت
Oct 12, 2006
354
البته دوستان من میتونم نتایج به دست اومده در هفته ی 11 رو دوباره برگردونم یعنی خودم بازی میکنم با همون بازیکن و همون تیمهایی که شما ترکیب دادین نتایج رو درست میکنم اگه بخواین این کارو میتونم بکنم

خوبه دانیال جان همینکارو بکن البته این نظر منه اگه بچه ها نظر دیگه ای دارن من ممتنع هستم

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
باشه فقط امروز و فردا که هیچی چون ویندوزم به هم ریخته اومدم ویستا نصب کنم اعصابم خورد شده هم اکس پی ریخته بهم هم ویستا قاط زده فردا هم انشالله به امید خدا دارم میرم بیرون از شهر پس فردا حتما انجام میشه

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
خب از همه ی دوستان بابت یاری من در طی این 1 سال ممنونم ولی این اواخر هیچی به این تاپیک سر نمیزنه و منم مسابقات رو از این تاریخ منتفی اعلام میکنم
به مدیران گرامی:لطفا تاپیک قفل شود

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
اقا حسن شما استاد مایی ولی واقعا اینهمه گفتن برگزار کن تاپیک داغ میشه من 2 هفته برگزار کردم انگار نه انگار هرکی جای من بود از دل و دماغ میوفتاد

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
حالا من اصلا نیستم اصلا مسابقات رو یادم رفته یکی نباید تاپیک رو بیاره بالا نیاد نباید بگه مسابقات چی شد؟
من دلم میخواست پست بزنم ولی وقتی میدیدم هیچکی پست نمیزنه دل سرد میشدم اگه من باز شروع کردم باز کسی نیومد چی؟

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
اقا روز جمعه ساعت 3 ظهر هرکی اینجا تیم داره باید تو سایت باشه و با پیغام خصوصی بگه حاضر هست هرکی نبود تیمش رو ازش میگیرم

آخرین ویرایش:

amirsia

کاربر سایت
Oct 12, 2006
354
اقا روز جمعه ساعت 3 ظهر هرکی اینجا تیم داره باید تو سایت باشه و با پیغام خصوصی بگه حاضر هست هرکی نبود تیمش رو ازش میگیرم

دانیال جان ببین کی داری شروع به سختگیری میکنی ها از شانس ما از فردا دارم میرم مسافرت تا یک هفته هم نیستم برای همین گیر داده بودم که مسابقات زودتر برگزار بشه:biggrin1:
حالا فقط یک راه دارم و اون دادن ترکیب ها به شما برای تا اخرین بازی هست برنامه تا اخر رو برای من بفرست تا دستپاچه :biggrin1:یک ترکیبهایی براش بدم

hemat_gamer

کاربر سایت
Feb 6, 2006
1,122
بابا دانیال گیر نده دیگه!!!:biggrin1:
حالا تو برگزار کن
از کجا میدونی سر نمیزنن؟
شاید میزنن ولی پست نمیدن
در ضمن به نظر من اگه دوره بعدی بود بین خودمون بچه های پایه تاپیک باشه که همیشه هستن
در ضمن آقا امیر شما میری سربازی 2 ماه دیگه؟(شایعات درسته؟):biggrin1:

amirsia

کاربر سایت
Oct 12, 2006
354
بابا دانیال گیر نده دیگه!!!:biggrin1:
حالا تو برگزار کن
از کجا میدونی سر نمیزنن؟
شاید میزنن ولی پست نمیدن
در ضمن به نظر من اگه دوره بعدی بود بین خودمون بچه های پایه تاپیک باشه که همیشه هستن
در ضمن آقا امیر شما میری سربازی 2 ماه دیگه؟(شایعات درسته؟):biggrin1:

شایعات تا یک حدی درسته کجا این شایعات رو شنیدی؟:laughing:
ولی هنوز مدارکم رو ارسال نکردم فکر کنم یک جوری بفرستم که بیوفتم نیمه بعدی سال:biggrin1: ولی امکان هم داره بیوفته همین نیمه یعنی ابان اگر زود تر بفرستم
مشکل اینجاست که سربازی نرفته یک کار برام پیدا شده از سربازی هم بدتره :biggrin1:صبحها ساعت 5باید از خونه بزنم بیرون ساعت سه و چهار عصر هم بر میگردم تازه عصرها هم اگر جونی مونده باشه میرم بدنسازی و فوتبال:biggrin1: به عشق همین دو تا کار زنده ام:biggrin1:و البته دوستانی که اینجا دارم:love:

Javidmojallal

کاربر سایت
Nov 4, 2006
562
نام
جاوید
شايد جاي اين سوال تو اين تاپيك نباشه ولي احتمال ميدم شما كه تو اين بازي حرفه اي هستين يه راهنمايي بكنين

تو Wepes2007 ضربات آزاد رو چطوري ميشه گل كرد؟
تو نسخه هاي قبلي من خيلي راحت ضربات ايستگاهي رو گل ميكردم ولي تو نسخه 2007 بازي تا حالا 2 بار گل كردم(اونم شانسي!!)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر