نجات PSP های Semi-Brick شده توسط Dark Alex's 3.02-3.03 OE

Julian.Mercer

کاربر سایت
Jul 9, 2006
121
سلام
اونایی که ورژن 3.03oea یا 3.03oeb دارن چه کار کردن که من نکردم؟
یا اشتباه کار من کجا بوده ؟
این PSAR DUMPER برای چه کاریه؟
من همون آموزشی که تنبل گفته انجام دادم :(

ببین اصلا اینا دو تا ماجرای متفاوته ... اون 3.03 که شما آپدیت کردی Firmware رسمی سونی بوده (فایل Eboot.PBP --> سه سوت آپدیت)

ولی روند آپگرید به OE ها کلا فرق می کنه ... OE ها در واقع Firmware هایی هستند که Kernel شون (هسته شون) دستکاری شده ... تا بتونن علاوه بر امکانات ورژن 3.03 ، امکان اجرای Homebrew و ISO بازیها از روی مموری رو هم داشته باشن (+ دهها امکان دیگه)

یه اصل هست که توی همه فروم ها گفته می شه ، شاید به گوش شما تا حالا نخورده :

اگر PSP ورژن 1.5 داری ، دو دستی بهش بچسب و به هیچ کدوم از Firmware های رسمی سونی آپدیتش نکن !

Julian.Mercer

کاربر سایت
Jul 9, 2006
121
ببين من اين فايل UPDATE.PBP رو تو فلدر Recovery رو ندارم .
تو رو به خدا كمكم كنيد . :((

از این جا دانلودش کن (تو فایل زیپ یک فایل Eboot.PBP هست ، قبل از اینکه بریزیش تو فولدر Recovery اسمش رو به UPDATE.PBP تغییر بده ، بعد بریز)

لینک دانلود : http://dl.qj.net/dl.php?fid=163

Julian.Mercer

کاربر سایت
Jul 9, 2006
121
julia.mercer متشکرم از راهنمایتون
فهمیدم که چه اشتباه بزرگی کردم
اشکال نداره تجربه خوبی بود.

بازم اصلا نگران نباش ، چون Kernel ورژن 3.03 هک شده ، خیلی خیلی زود دانگریدرش میاد ...
فعلا سعی کن با PSP یه ذره آهنگ گوش کنی و فیلم ببینی ;)

tehrani

کاربر سایت
Nov 9, 2006
59
Tehrani جون ، با اون فایل Systemctrl.prx که مخصوص 2.71 بود و برات گذاشتم ، کارت راه افتاد ؟؟

خیلی ممنون بابت کمتون ولی متاسفانه flash 0 , flash 1 دستگاه من کامل پاک شده و با هیچ روشی هم هیچی نمیشه توش ریخت .
ERROR : CREATING/WRITING FLASH0:/KD/SYSTEMCTRL.PRX

ازش ناامید شدم . میخوام برم 360 بخرم

آخرین ویرایش:

Julian.Mercer

کاربر سایت
Jul 9, 2006
121
2 تا سوال:
1. میشه فلش دستگاهو پاک کرد؟
2.اگه 3.04oe اومد میتونم آپگریدش کنم؟

جواب :

1. خوب اصلا کار Downgrader ها همینه دیگه ، اول Flash رو فرمت می کنن ، بعد دوباره برنامه ریزی می کنن ... و مشکل ورژن های جدید اینه که هنوز راهی برای دسترسی و پاک کردن Flash شون نیست .

2. متاسفانه نمی تونید ، چون برای آپگرید کردن به OE ها ، لازمه قابلیت اجرای Homebrew داشته باشید که 3.03 (کارخونه ای ) نداره ...

tehrani

کاربر سایت
Nov 9, 2006
59
جواب :

1. خوب اصلا کار Downgrader ها همینه دیگه ، اول Flash رو فرمت می کنن ، بعد دوباره برنامه ریزی می کنن ... و مشکل ورژن های جدید اینه که هنوز راهی برای دسترسی و پاک کردن Flash شون نیست .

2. متاسفانه نمی تونید ، چون برای آپگرید کردن به OE ها ، لازمه قابلیت اجرای Homebrew داشته باشید که 3.03 (کارخونه ای ) نداره ...

یعنی بطور کل هیچ کاری نمیشه کرد ؟

Julian.Mercer

کاربر سایت
Jul 9, 2006
121
یعنی بطور کل هیچ کاری نمیشه کرد ؟

در مورد دستگاه خودت یا در مورد دستگاه Solari !!! :confused:

در مورد دستگاه شما (منظورم tehrani عزیزه) ، مطمئن باش اگه هنوز توی منوی Recovery می تونی بری ، صد در صد راهی برای نجاتش هست ... و فکر می کنم شما یه مقدار کارها رو داری اشتباه انجام می دی (برای برگردوندنش) ...

snakebigboos

کاربر سایت
Jan 19, 2007
27
سوال

با سلام من پی اس پیم رو موقع ابگرد کردن باتریش تمام شد میخواستم بدونم درست میشه یا نه کجا درستش میکنن در ضمن من تو شهرستان هستم ممنون میشم کسسی کمکم کنه

tehrani

کاربر سایت
Nov 9, 2006
59
در مورد دستگاه خودت یا در مورد دستگاه Solari !!! :confused:

در مورد دستگاه شما (منظورم tehrani عزیزه) ، مطمئن باش اگه هنوز توی منوی Recovery می تونی بری ، صد در صد راهی برای نجاتش هست ... و فکر می کنم شما یه مقدار کارها رو داری اشتباه انجام می دی (برای برگردوندنش) ...

میشه psp رو بیارم بدم شما ببینی میشه کاری براش بکنی ؟ ممنون

a_mehrabi_70

کاربر سایت
Jun 21, 2007
456
نام
AMIR HOSSEIN
کمک فوری
من اشتباهی plug in SCep برای فرم ویر 3.10 رو ریختم . برا خودم 3.40 OEاست بعدش توش نرفت تصویر هم سیاه شد ولی تو Recovery میره چیکار کنم ؟ایا Semi - break شده ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر