پلاگین

yaser-sh

کاربر سایت
Jul 3, 2008
102
نام
YASIN

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
من یه جایی تو همین بخش پی اس پی خوندم که میشه با نصب پلاگینی کاری کنیم که پی اس پی های Fat با USB و هنگام انتقال اطلاعات شارژ شه. میشه درستی این مطلب رو تایید کنید و یکمی هم در موردش اطلاعات بدید؟؟ لینکش رو هم بدین دیگه عالی میشه
ممنون...;)

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
من یه جایی تو همین بخش پی اس پی خوندم که میشه با نصب پلاگینی کاری کنیم که پی اس پی های Fat با USB و هنگام انتقال اطلاعات شارژ شه. میشه درستی این مطلب رو تایید کنید و یکمی هم در موردش اطلاعات بدید؟؟ لینکش رو هم بدین دیگه عالی میشه
ممنون...;)
نبود آقا؟؟ کسی حریف این سوال ما نشد؟؟ سواله زیاد شاخ نیست ها...

yaser-sh

کاربر سایت
Jul 3, 2008
102
نام
YASIN
من هم این مطلی رو شنیدم و اسم برنامه هم usb charge ه
اگه پیداش کردم میذارم
ولی حتما باید کرنل 1.50 رو دسگاهت نصب شده باشه

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
آقا پیدا کردین هم استفاده نکنید چون خیلی اعصاب خوردکنه !!!
من خودم پلاگینش رو ندیدم ولی کابلش رو داشتم که هم USB و هم شارژکنه ولی چون برق USB پایینه 6 برابر شارژ معمولی طول میکشه

dc_error691

کاربر سایت
Apr 14, 2008
186
نام
علی
آقا پیدا کردین هم استفاده نکنید چون خیلی اعصاب خوردکنه !!!
من خودم پلاگینش رو ندیدم ولی کابلش رو داشتم که هم USB و هم شارژکنه ولی چون برق USB پایینه 6 برابر شارژ معمولی طول میکشه
کابل خاصی نیست مشکل اینه که رو Phat جواب نمیده رو اسلیم هم خوب عادیه 5 ساعت تقریباً طول می کشه تو دفترچه PSP هم نوشته:cheesygri

Lloyd banks

کاربر سایت
Aug 12, 2008
232
کسی می تونه در باره پلاگین Remotejoylite V0.15 Released -PSP"TV OUt" Via Usb Conection یک توضیحی یا آموزش نصبی بده این پلاگین برای خروجی تصویر برای PSP های Phat هستش
http://www.psp-hacks.com/2008/09/07/remotejoylite-v015-released/

چقدر فعال ساعت 2 نصف شب پست دادي:eek:
ببين امير خان من psp فت ندارم ولي فكر كنم يه چيزايي دستگيرم
اول اينكه اين پلاگين كارش اينه كه صفحه را با يو اس بي ميبره تو پي سي حالا نميدونم
با كيبورد بايد بازي كني يا همون پي اس پي اول بايد
Custom Firmware Extender (CFE) v2.2 اينو دانلود كني ونصب كني وفعال كني وpsp type b
را به كامپيوتر بشناسوني و حالا بري تو فولدر remote joy و remote joy lite prx را بريزي تو
فلدر seplugins و بري تو ريكاوري فعالش كني و remote joy lite exe را بالا بياري فكر كنم
تمومه البته اينجور كه من نصف كاره تو نظراتش خوندم بعضي ها ميگفتند اين كارا رو كرديم
كار نميكنه حالا اميدوارم براي تو كار :cool:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر