تصاویر Game Room 360

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
با تشکر از ARFarokhi :

360gameroom.jpg

مایکروسافت اطلاعات جدیدی از جمله قیمت سرویس Live Game Room که توسط استودیوی Krome ساخته شده است, را اعلام کرد.

ظاهرا مصرف کنندگان سه انتخاب برای پرداخت وجه و استفاده از خدمات خواهند داشت, که از این میان دانلود اولیه ی نرم افزار کاملا رایگان است.

زمانی که قسمت اولیه ی نرم افزار دانلود شود شما می توانید بازی های Arcade کلاسیک را به صورت شخصی خریداری کنید. یعنی یک بار برای دریافت بازی 400 مایکروسافت پوینت (معادل 5 دلار) پرداخت می کنید و می توانید بازی را به وسیله ی یک دستگاه XBOX 360 (غیر قابل انتقال به دیگری) و PC انجام دهید.

همچنین در روش قبل می توانید با پرداخت 240 مایکروسافت پوینت (3 دلار) بازی را فقط برای یکی از دو دستگاه (PC یا XBOX 360) خریداری کنید. به عنوان یک انتخاب دیگر شما می توانید با پرداخت تنها 40 مایکروسافت پوینت (0.50 دلار) بازی را همانند یک بازی Arcade دانلود شده, به صورت آنلاین بازی کنید. (به صورت اجاره ای)

همچنین شما می توانید به اتاق دوستتان بروید (اتاق مجازی در Game Room) و بازی های آنها قبل از پرداخت مبلغ برای خرید, به صورت رایگان امتحان کنید. ویرایش هایی نیز (ظاهرا برای آواتار) موجود است, ولی قیمت و نوع آنها اعلام نشد.

در زمان راه اندازی این سرویس, حدود 30 بازی از شرکت هایی همچون Atari, Activision, Intellivision و Konami در دسترس خواهد بود. این بازی ها شامل Centipede, Asteroids Deluxe و خیلی بازی های دیگر است که همگی به صورت اوریجینال و در محفظه ی مخصوص بازی است که طرح بازی روی آن کشیده شده است.

شما همچنین می توانید این محفظه ها را به دلخواه جاسازی کنید و هر اتاق (در دنیای Game Room) را به وسیله ی آیکن ها و تم های مخصوص بازی تزیین کنید, که این امکانات هر هفته بیشتر خواهد شد.

بازی ها با کیفیت و رزولوشن 1080p اجرا می شوند و حداکثر تا 2 بازیکن می توانند همزمان بازی کنند. این بازی ها از سیستم Achievement نیز پشتیبانی می کنند و سیستم Leaderboard آنها نیز به صورت Cross-Platform (لیدربورد های XBOX 360 و PC ادغام می شوند.) خواهد بود.

این سرویس بهار امسال افتتاح خواهد شد.

منبع

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
فکر کنم مثل همه تقلید های دیگه 360 :D!!!!! تقلید ماکرو از Home????

اگه تقلید با پیشرفت و بهبود همراه باشه چیزه خوبیه.

مثل همه تقلید های دیگه 360

البته باز شانس آوردیم مایکروسافت 360 رو زودتر عرضه کرد به بازار. اگرنه اگه به شما بود اونم حتما تقلید بود از رو PS3.

آخرین ویرایش:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
نه دیگه خداییش یه کپی پیست از رو home بوده!
HOme هم یک Cut و paste کامل از روی second life بود -اون موقع PS2 هم نکنه home داشت-
بازم این حد اقل اوتار رو واردش کرد و cut نکرد همه چیزو:laughing:-

فکر کنم مثل همه تقلید های دیگه 360 :biggrin1:!!!!! تقلید ماکرو از Home????
با هم چک میکنیم-360تقلیدی از PS3 بود!NATAL تقلیدی از موشن Wii نبود بلکه تقلیدی از موشن سونی بود!
GeOW رو از روی UC ساختن (اصلا ربطی به تام رایدر و بچه خواهر نداره)-LIVE تقلید مسلمی از PSN بود
و در نهایت AVATAR ها رو هم روی شخصیت های بازیه ModNation Racers ساختن.DVD9 از روی بتاماکس تقلید کرد
اهان یکچیزی یادم رفت بگم - Windows رو هم بیل گیتس از سونی تقلید کرد (جای دقیقش رو یادم نمیاد ،از PS3FUN
در خواست میکنم در این ضمینه مارو یاری کنند.)
یکی از دوستان به این اشاره کردن که اچیومنت ها در 360 هم از روی Trophy تقلید شده و اصلا MS تو کلیه زمینه ها از SONY تقلید کرده حتی برای کار خونش هم در گذاشته(اول سونی در گذاشته بود،کارگرای سابق میکرو سافت از دیوار بالا پایین میرفتند:D)!من یادم رفته بود بنویسم!چیز دیگه ای بود اضافه میکنم:D(از دوست عزیز هم تشکر)

شما حالت خوبه؟
من از کسی طرفداریی نکردم! سونی هم سرشار از تقلیده حرفی توش نیست!
اما آدم نمیشه خودشم گول بزنه که بگه این گیم روم تقلید نبوده! چون دقیقا کپه همین روم تو home هست!
من حالم خوبه شما چشمت فقط تو یک چیزه گیره .شما حالت چطوره؟
باید بگی تقلیدی از second life نه Home !!!home هیچ چیزی از خودش نداشت که کسی بخواد تقلید کنه!کپه همین تو شهر بازی هم هست!حالا Home نمیدونم چی هست که.....!!!کلا همه چیز رو باید با سونی مقایسش کرد ،طبق بر خورد یوزر های BC.چیز های جدیدی میبینیم

اینو هر خری میدونه که یه کپیه کامله از home
بعله -اونوقت Home تقلیدی از چیه؟این فقط برای بازیه و تقریبا تابلوئه که خیلی از home کوچیکتره! این اصلا نباید با Home مقایسش کرد!!در کل کپی و تقلید چه ربطی به سونی داره- ؟؟؟؟

اره منم میگم تقلیدی از HOME شما ها هم برید نایت کلاب تو home پارتی بگیرید که این تقلیده!حالا علت سوزش چیه ؟

پ.ن:جوکهای سال2010 اینجا پیدا میشن:laughing:

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
هم یک Cut و paste کامل از روی second life بود -اون موقع PS2 هم نکنه home داشت
شما حالت خوبه؟
من از کسی طرفداریی نکردم! سونی هم سرشار از تقلیده حرفی توش نیست!
اما آدم نمیشه خودشم گول بزنه که بگه این گیم روم تقلید نبوده! چون دقیقا کپه همین روم تو home هست!

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,919
نام
نـــــــویـــــــــد
Hamid_da2007 شما مشکلت چیه میخوای یه نظر سنجی راه بندازی ببینی کپی از home بوده یا نه اگه بود دیگه نیا تو این سایت تا از دسته پست های فوقه فضاییت راهت بشیم
اینو هر خری میدونه که یه کپیه کامله از home

شما ظاهرا مطمئني كه از HOME كپي برداري شده پس تكليف شما چيه ؟ شما هم ميشي همون كلمه ي قرمز رنگ ؟ فرق شما با بقيه چيه اون وقت ؟

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
تو خودتو ننداز وسط تو چیزی که به توربط نداره دخالت نکن
از ميان اين همه چيز اون امضات بود كه براي من خيلي جالبه؟!!!! :laughing:
يعني مايكروسافت تازه براي شما آدم شده يا شما تازه براي مايكروسافت آدم شديد؟؟!!!

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
رفقا ، فقها ، علما ! :biggrin1: بس بکنید این vs بازیهاتون رو ! خب معلومه که شرکت ها همش از هم تقلید میکنن . این اصلا روندشه ! شما تکامل میفهمین چیه ؟ اگر قرار بود که شرکت ها از هم تقید نکنن که هیچ اتفاقی نمی افتاد ! شرکت ها همش از هم تقلید میکنن ولی هر دفعه اون چیزی رو که ازش تقلید کردن ارتقا میدن و پیشرفته تر میکنن . اینجوری که شما میگین همه چیز از یک چیز دیگه تقلید شده !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر