امتیاز اعضای بازیسنتر به عناوین Wii

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
من دارم Ocarina of Time میرم خوب اینقدر سخت و طولانی هست که نمی رسم بازی دیگه ای برم
آخرین بازیی که تموم کردم روی وی گلکسی 2 بود. هنوز کلی بازی مونده ولی زلدا رو نمی شه کاریش کرد!:D

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
Ocarina of Time بالاخره تمام شد. ولی دوستانی که قصد خرید 3DS دارن در آینده پیشنهاد می کنم طرف این نسخه نیاید و نسخه 3DS رو برید چون واقعا سخته و گیم پلیش به مذاق امروزی ها خوش نمیاد. توی نسخه جدیده هم گرافیک بازی زیبا تر شده و هم کنترل لینک بهتر شده و کلی هم راهنمایی گذاشتن که این همه گیر نکنید
در کل اگه اون نسخه رو نمی گیرید و قصد خرید 3ds ندارید با هر زحمتی که شده این رو برید
wind walker رو شروع کردم!:D

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
رو چی میری؟دلفین؟ یا روی خود Wii یا گیم کیوب؟
با Wii میرم دیگه. چه نیازی هست به گیم کیوب وقتی Wii همه بازی ها رو حتی بهتر و بی دردسرتر از گیم کیوب اجرا می کنه.

امروز وقت کردم دو تا بازی از بازی های Wii رو چک کردم.
یکی Maramusa Demon Blade بود که خیلی بیشتر از این ازش انتظار داشتم ولی واقعا ناامید کننده بود چون یه Beat'em Up صرف بود و غیر از نقاشی های زیباش هیچ جذابیتی برای من نداشت. هر دکمه ای می زدی یه ضربه می زد و دشمنا هم مثل آب خوردن کتک می خوردن
غول اول رو عرض سه سوت کشتم و از بازی اومدم بیرون چون به نظرم ارزش وقت گذاشتن نداشت
بازی بعدی Resident Evil Zero بود که نسخه Wii رو بازی کردم. با اینکه حالم از این سیستم نشونه گیری و راه رفتن چلاق وار قدیم رزیدنت اویل بهم میخوره ولی واقعا ترس و هیجانش ارزشش رو داشت و می شد با کنترل ضعیفش کنار اومد. اینکه باید بین دو شخصیت سویچ کرد و بازی رو با همکاری این دو نفر رفت یکی از نکات مثبتش محسوب میشه و منم عاشق این مدل بازی ها هستم. یه غولش رو هم کشتم و بعد سیو کردم اومدم بیرون تا بعد ادامش رو برم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر