دانلود بازیهای PS2 و PSX ریپ شده(خیلی کم حجم)

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
یه سایت خوب که بازی های ps2 فشرده شده با حجم کم رو گذاشته باشه ، اگه کسی بلده بگه . این سایت رو رفتم ، نتونستم ازش دانلود کنم .
PlayStation 2 DataCenter - NTSC-J List
این که برای دانلود بازی نیست. مرکز اطلاعات بازی های پلی استیشن برای شبیه ساز هستش.

jujutala

کاربر سایت
Apr 27, 2011
234
اکثر بازیهاش با فرمت های خاصی مثل .ecem و غیره فشرده شدن . جدا از دردسر آنپک کردنشون که هزار ترفند داره ، تمام بازیهاش وقتی با espex 1.7 بازی میکنی یه مشکلی داره ، در صورتی که وقتی خودت بازی اورجینال رو ایمیج می گیری چنین مشکلاتی نیست . معمولا چنین مشکلاتی پیش نمیاد و همه دموهارو دارن ( واسه ps1 ) . بیشتر مشکل تو هماهنگی صدا و تصویر و گلیچ هایی هست که اتفاق میفته . پ.ن 1 : تمام بازیها بلا استثنا با PSX 1.3 مشکلی ندارن و به راحتی اجرا میشن ، ولی گرافیکش افتضاحه ! 2
عزیز من کی گفته ایمیجی که دانلود میکنیم با ایمیجی که از سی دی های خودمون میگیریم اجرا شدنشون با هم فرق داره؟! بله بازیهای ریپ شده مشکل دارن توی اجرا ولی بازیهایی که توی سایت emuparadise.me هست همه اورجینالن و دستکاری نشدن؛ مگه فکر کردی اونا این بازیها رو از کجا آوردن؟ اونا هم از روی همین سی دی ها ایمیج گرفتن، اگه میبینی انقدر حجمشون کم شده بخاطر اینه که از الگوریتم فشرده سازی ecm برای فشرده کردنشون استفاده شده، در ضمن بد نیست بدونی که هیچکدام از نرم افزارهای فشرده ساز، اطلاعات رو از بین نمیبرن، بلکه با ترفندهای مختلف فایل رو فقط فشردش میکنن. من توی از کجا بفهمم بازی ای که دارم، اورجیناله یا دستکاری شده؟این پست توضیح دادم که چطور میشه از اورجینال بودن و کامل بودن ایمیج بازی مطمئن شد. اون امییولیتور PSX 113 هم خیلی کارش درسته، بنظر من از epsxe هم بهتره، ولی متاسفانه دیگه ولش کردن و روش کار نکردن دیوانه ها؛ سایت اصلیشم بسته شده. گرافیکشم پایین نیست، اگه رزولوشن و acpect ratioش رو درست تنظیم کنی حله.
در ضمن توصیه میکنم از بازیهای ریپ شده دوری کنین چون واقعاً مزخرفن! توی اجرا هم خیلی مشکل دارن.

mbshareat

کاربر سایت
Sep 26, 2011
5
سلام
من اصلا دنبال فیلم بازی نیستم.باور نمی کنم شبیه ساز خوبی برای سونی 2 باشه.
PSCX2 با گرافیک خودم GOW 1,2 رو با سرعت 8 فریم در ثانیه و کمتر اجرا میکرد:
ويندوزم XP Sp2 هست.
CPU 3.00 GHz
2046 Ram
GForce GT 630
Approx. Total Memory 2048.0 MB

این PSX 113 نا شناخته رو هم سعی می کنم دانلود کنم ببینم چیه.ولی کلا لینک خوب برای بازی کنسول بعیده پیدا شه( البته لینکی که با دانلود شبانه رایگان بشه استفاده کرد!)

این لینکهایی که تو پست اول اومده به چه درد میخوره .من که نفهمیدم چطور باید جستجو داد که نتیجه هم داشته باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر