The Witcher 2: Assassins of the Kings | PC [پست اول خوانده شود]

این اولین و آخرین اخطار.
پست حاوی موارد داستانی بدون اسپویلر، دفعه اول کارت قرمز 2 امتیازی، دفعه دوم بن 1 هفته.
پست در مورد مشکلات بازی توی این تاپیک کارت قرمز 2 امتیازی.

witcher2leakedvid.jpg

Developer: CD Projekt RED
Publisher: Atari
Genre: Action RPG
Platform: PC
Release Date: Q1 2011

تصاویر تریلر‌هایی‌ که باید ببینید

1
2
3

The Witcher یکی‌ از به یاد ماندگار‌ترین بازی‌های نقش آفرینی در ۳ ساله اخیر برای گیمر‌های pc بود. داستان فوق‌العاده به همراه گرافیک بصری زیبا و گیمپلی یگانه و منحصر به فرد از عواملی بود این بازی اختصاصی رایانه توانست بیش از ۱.۵ میلیون به فروش برود. اما در این پی‌ مشکلاتی از جمله بیش از حد و طولانی بودن لودینگ‌ها که خیلی‌ هارا از به پایان رساندن بازی منصرف کرد، صدا گذاری نامناسب برای شخصیت‌ها و مکالمه‌های خشک به همراهی ترجمه نادرست، نیز به چشم میخورد. اینبار CD Project آماده تا با The Witcher ۲ سری را به سطحی دیگر ببرد.

اولین چیزی که در The Witcher ۲ مشاهده خواهید کرد جهش گرفیکی نسبت به نسخهٔ قبل است. CD Project انجین Aurora را ترک کرده و انجین مخصوص خودرا طراحی کردند. محیط‌های بازی بزرگ و فوق‌العاده زیبا هستند. همچنین اعلام شده که محیط‌ها فقط برای تماشا نیست و گرالت میتواند برروی محیط و اطراف خود تاثیر گذار باشد. گیمپلی بازی نیز بهبود یافته. در دموی Prison Break قابلیتهای جدید از جمله اثرات جدید کت پشن که باعث دیدن دشمن از میان دیوار مشابه به Detective Eye در BAA میشود، وجود مخفیکاری در بازی و همچنین کمبات بهبود یافته نمایش داده شد. بازی دارای ۳ شروع که بستگی به تصمیم‌های شما در نسخهٔ اول و ۱۶ پایان است.

The Witcher ۲ در ساله ۲۰۱۱ عرضه خواهد شد.

Last edited by a moderator:

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
331
نام
محمد
دوستان یه سوالی دارم بدون تعصب و غرض جواب بدین خداییش;)
کسی هم با این بازی حال کرده اصلاً یا فقط به خاطر عشقی که به نسخه قبلش داشتین بازی کردین؟:d
من عشقم rpgه ولی اصلاً با این ارتباط برقرار نمی کنم:| حس DA2 به آدم دست میده(تازه از اونم کمتر حال میده):(

ضمن اینکه با cpu core i7 و graphic 1 و ram 8 تنظیمات بازی روی medium خودش تنظیم کرده که اصلاً کافی نیست:-b ( تازگیا آپدیت نکردم ولی قدیمی نیست AC3 و saint's row 3 و most wanted با بالاترین تنظیمات بدون هیچ مشکلی بازی می کنم)

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
خوب بازی رو تموم کردم. روی هر دو حالت انتخاب Iorveth و Triss رفتم. یه چند تا سوال برام پیش اومده, یه خورده طولانی هست, ممنون میشم یکی از عزیزان بیاد و کامل توضیح بده.

1: قبل اینکه این مرحله رو شروع کنم Saskia رو اول مرحله دیدم که توی اون مکان (اسمش رو فراموش کردم) کنار بقیه جمع شده بود. ولی بعد اینکه اژدها میاد Sile رو میبره دیگه ندیدم! حتی بعد شکست دادن اژدها, خود اژدها رو نکشتم. ولی آخرش نفهمیدم چه بلایی سر Saskia اومد؟

2: Iorveth توسط کی زخمی شده بود؟

3: تو این قسمت دیگه انتخابی ندارم که اژدها رو بشکم یا نکشم, بعد شکست دادن اژدها اون شمشیر یا چاقوی Philippa رو کنار اژدها قرار داد و بعدش اژدها تبدیل به Saskia شد! حالا سوال اینجا پیش میاد اگه اژدها Saskia بود پس چجوری اول همین مرحله اژدها از آسمون اومد و شیلا رو با خودش به قلعه برد؟ در حالیکه خود Saskia توی اون جمعیت قرار داشت؟ پس اژدها نمیتونه Saskia باشه؟ این قسمت رو جدا متوجه نشدم!

4: چرا Letho به Triss کمک کرد و جونش رو نجات داد؟ حتی یادمه بعدش تریس به Geralt میگه که Letho رو نکشم....

5: چه بلایی سری Philipa و Prince Stennis و Henselt اومد؟ بعد پایان بازی درست و حساب متوجه نشدم چجوری جون سالم به در بردن!

6: یه سری شخصیت ها مهم دیگه هم بودن, مثل Roche و Zoltan و Aryan La Valette , سرنوشت این سه نفر چی شد؟ یادمه Aryan رو زنده نگه داشتم ولی پایان بازی اصلا صحبتی از این سه نفر و اینکه سرنوشت اینا رو نشون بده نشد!

7: مکالمه آخر بازی بین Letho و Geralt , دقیقا چه چیزی باعث شد که Geralt که دنبال انتقام بود آخر بازی با دو تصمیم کشتن یا نکشتن King Slayer مواجه بشه؟ دقیقا اون مکالمه آخر بازی رو خوب متوجه نشدم. چه صحبتی بین این دو رد و بدل شد که باعث شد آخر مکالمه از Letho تشکر کنه و حتی با انتخاب گزینه دوم از مبارزه با Letho منصرف بشه؟

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
خوب بازی رو تموم کردم. روی هر دو حالت انتخاب Iorveth و Triss رفتم. یه چند تا سوال برام پیش اومده, یه خورده طولانی هست, ممنون میشم یکی از عزیزان بیاد و کامل توضیح بده.

1: قبل اینکه این مرحله رو شروع کنم Saskia رو اول مرحله دیدم که توی اون مکان (اسمش رو فراموش کردم) کنار بقیه جمع شده بود. ولی بعد اینکه اژدها میاد Sile رو میبره دیگه ندیدم! حتی بعد شکست دادن اژدها, خود اژدها رو نکشتم. ولی آخرش نفهمیدم چه بلایی سر Saskia اومد؟

2: Iorveth توسط کی زخمی شده بود؟

3: تو این قسمت دیگه انتخابی ندارم که اژدها رو بشکم یا نکشم, بعد شکست دادن اژدها اون شمشیر یا چاقوی Philippa رو کنار اژدها قرار داد و بعدش اژدها تبدیل به Saskia شد! حالا سوال اینجا پیش میاد اگه اژدها Saskia بود پس چجوری اول همین مرحله اژدها از آسمون اومد و شیلا رو با خودش به قلعه برد؟ در حالیکه خود Saskia توی اون جمعیت قرار داشت؟ پس اژدها نمیتونه Saskia باشه؟ این قسمت رو جدا متوجه نشدم!

4: چرا Letho به Triss کمک کرد و جونش رو نجات داد؟ حتی یادمه بعدش تریس به Geralt میگه که Letho رو نکشم....

5: چه بلایی سری Philipa و Prince Stennis و Henselt اومد؟ بعد پایان بازی درست و حساب متوجه نشدم چجوری جون سالم به در بردن!

6: یه سری شخصیت ها مهم دیگه هم بودن, مثل Roche و Zoltan و Aryan La Valette , سرنوشت این سه نفر چی شد؟ یادمه Aryan رو زنده نگه داشتم ولی پایان بازی اصلا صحبتی از این سه نفر و اینکه سرنوشت اینا رو نشون بده نشد!

7: مکالمه آخر بازی بین Letho و Geralt , دقیقا چه چیزی باعث شد که Geralt که دنبال انتقام بود آخر بازی با دو تصمیم کشتن یا نکشتن King Slayer مواجه بشه؟ دقیقا اون مکالمه آخر بازی رو خوب متوجه نشدم. چه صحبتی بین این دو رد و بدل شد که باعث شد آخر مکالمه از Letho تشکر کنه و حتی با انتخاب گزینه دوم از مبارزه با Letho منصرف بشه؟

مطمئنین ساسکیا رو اول مرحله دیدین؟؟فکر کنم ساسکیا رو با یکی دیگه اشتباه گرفتین!!
ایشون ساسکیا هستنا!!
saskia2-noscale.jpg

یه اژدها تو کل بازی بیشتر نیست اونم همین ساسکیا هست!!
مشخص نمیشه Iorveth رو دقیق کی زخمی کرده ولی مسلما وقتی گرالت تنهاش گذاشته و شخصا واسه نجات ساسکیا رفته بوده این بلا سرش اومده!!

3.میگم که احتمالا ساسکیا رو با یکی دیگه اشتباه گرفتین!
ساسکیا همون اژدها هست که تو آخر چپتر دوم فیلیپا اختیارش رو دست میگیره و فعلا ارده ی فیلیپا کنترلش میکنه تا اینکه شما نجاتش بدین!
4.لتو هیچ جای بازی گرالت رو دشمن خودش نمیدونه,فقط یه دوست قدیمی که روزگار راهشون رو مقابل هم قرار داده,یجورایی شاید این کار رو به خاطر گرالت و خود تریس میکنه,تنها چیزی که اون میخواد دوباره سازی مدرسه افعی هست وگرنه با تریس و گرالت که مشکلی نداره!
البته هیچ جای بازی دلیل واضحی واسه این کار لتو نمیاره ولی میشه اینجوری گفت!

5.فیلیپا که بعد از اینکه کور میشه تو زندون اگه همراهیش کنین که بعد از یه مدت از Loc Muinne فرار میکنه,اگه هم نخواین بهش کمک کنین که اصلا از سرنوشتش اطلاع پیدا نمیکنین!
اگه طرف Roche رو بگیرین که همون شروع چپتر دوم Stennis میمیره.
ولی تو انتخاب Iorveth اگه گرالت Stennis رو گناهکار بدونه که اعدامش میکنن در غیر اینصورت زنده میمونه ولی نقشی تو پایان بازی نداره!
Henselt هم اگه طرف Roche رو گرفته باشین که Roche یا میکشتش یا شما اجازه نمیدین!!
ولی به هرحال اگه زنده بمونه هنوز پادشاه Kaedwen هست.
6.Roche رو اگه کامل میخواین در موردش بدونین سمت اونو انتخاب و بازی کنین.
Zoltan که آخر همون چپتر دوم تو Vergen میمونه.
واسه دونستن سرنوشت کامل Aryan La Valette هم باید سمت Roche رو انتخاب کنین.
7.وقتی فهمید هدف اصلی لتو چی بوده و چرا این کارا رو کرده و همچنین در مورد ینیفر اطلاعات داره و کمکش کرده از کشتنش میتونه منصرف بشه یا بکشتش!

ashkan2142

کاربر سایت
Sep 15, 2012
114
نام
اشکان
مطمئنین ساسکیا رو اول مرحله دیدین؟؟فکر کنم ساسکیا رو با یکی دیگه اشتباه گرفتین!!
ایشون ساسکیا هستنا!!
saskia2-noscale.jpg

یه اژدها تو کل بازی بیشتر نیست اونم همین ساسکیا هست!!
مشخص نمیشه Iorveth رو دقیق کی زخمی کرده ولی مسلما وقتی گرالت تنهاش گذاشته و شخصا واسه نجات ساسکیا رفته بوده این بلا سرش اومده!!

3.میگم که احتمالا ساسکیا رو با یکی دیگه اشتباه گرفتین!
ساسکیا همون اژدها هست که تو آخر چپتر دوم فیلیپا اختیارش رو دست میگیره و فعلا ارده ی فیلیپا کنترلش میکنه تا اینکه شما نجاتش بدین!
4.لتو هیچ جای بازی گرالت رو دشمن خودش نمیدونه,فقط یه دوست قدیمی که روزگار راهشون رو مقابل هم قرار داده,یجورایی شاید این کار رو به خاطر گرالت و خود تریس میکنه,تنها چیزی که اون میخواد دوباره سازی مدرسه افعی هست وگرنه با تریس و گرالت که مشکلی نداره!
البته هیچ جای بازی دلیل واضحی واسه این کار لتو نمیاره ولی میشه اینجوری گفت!

5.فیلیپا که بعد از اینکه کور میشه تو زندون اگه همراهیش کنین که بعد از یه مدت از Loc Muinne فرار میکنه,اگه هم نخواین بهش کمک کنین که اصلا از سرنوشتش اطلاع پیدا نمیکنین!
اگه طرف Roche رو بگیرین که همون شروع چپتر دوم Stennis میمیره.
ولی تو انتخاب Iorveth اگه گرالت Stennis رو گناهکار بدونه که اعدامش میکنن در غیر اینصورت زنده میمونه ولی نقشی تو پایان بازی نداره!
Henselt هم اگه طرف Roche رو گرفته باشین که Roche یا میکشتش یا شما اجازه نمیدین!!
ولی به هرحال اگه زنده بمونه هنوز پادشاه Kaedwen هست.
6.Roche رو اگه کامل میخواین در موردش بدونین سمت اونو انتخاب و بازی کنین.
Zoltan که آخر همون چپتر دوم تو Vergen میمونه.
واسه دونستن سرنوشت کامل Aryan La Valette هم باید سمت Roche رو انتخاب کنین.
7.وقتی فهمید هدف اصلی لتو چی بوده و چرا این کارا رو کرده و همچنین در مورد ینیفر اطلاعات داره و کمکش کرده از کشتنش میتونه منصرف بشه یا بکشتش!

یه توضیح در مورد نکشتن stennis بدم
اگه گناه کار ندونینش بزارین زنده بمونه در پایان شاه edern (دقیقا اسم سرزمین یادم نیست) میشه حتی خود گرالت هم با خودش میگه یه نامرد مسموم کننده ترسو شاه شد و upper edern همون قلعه saskia اعلام استقلال میکنه
در ضمن کله این بازی در مورد جنگ داخلی سرزمین شمال بود جایی که 4 unicorn برش حکومت میکردن ( hensalt اخرین 4 unicorn هست) تمامی مشکلات بازی هم توسط دسیسه ی پادشاهان جنوب درست شد
اخر بازی هم گرالت به لتو میگه تو و اربابای جنوبیت فکر میکنین کاره شمال ساختس ولی انچنان شمالی ها با هم متحد میشه که جنوبی ها خوابشم نخواهند دید

Jaquar

کاربر سایت
Dec 31, 2012
181
نام
Friend of Jaquars, The Third
این Enhanced Edition روی نسخه BlackBox هم اجرا میشه؟! کسی امتحان کرده؟! تکلیف یه جوون مشتاق رو روشن کنید :d

آخرین ویرایش:

vampire-king

کاربر سایت
Jul 23, 2014
29
سلام دوستان..... بنده قبلا زیاد بازی نمیکردم به دلایل شخصی ولی اکنون که میخوام بازی کنم چند تا بازی را مورد نظرم هست که یکی از این ها همین بازی است و میخواستم بپرسم که آیا این بازی خیلی فکری است و خیلی سخته و پیچده هست و ... ؟
چون از چند نفر پرسیدم گفتند که این بازی برای pc خیلی سخت و وحشناک فکری و ... است و گفتن کلا بدرد نمیخوره که البته بنده باور نکردم و گفتم باید بیام و اینجا ار شما گیمرهای حرفه ای بپرسم که چطوری هستش ؟
ممنون

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
دوستان میخواستم از مسیر زیر ( سیو نسخه قبل از Enhanced ) بک آپ بگیرم ، دیدم بیش از 2گیگ حجم کلی سیوهای خودکاری و دستیه .
C:\Users\MyUser\Documents\Witcher 2
سوالم اینه که میشه تنها از سیو آخر بک آپ بگیرم و بقیه رو حذف کنم یا وجود همه ی سیوهای خودکار نیازه ؟

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
دوستان میخواستم از مسیر زیر ( سیو نسخه قبل از Enhanced ) بک آپ بگیرم ، دیدم بیش از 2گیگ حجم کلی سیوهای خودکاری و دستیه .
C:\Users\MyUser\Documents\Witcher 2
سوالم اینه که میشه تنها از سیو آخر بک آپ بگیرم و بقیه رو حذف کنم یا وجود همه ی سیوهای خودکار نیازه ؟
نه مشکلی نداره آخرین فایل سیو رو نگه دار اگر بقیشونو نمیخوای بدون اونا هم میتونی ادامه بدی .

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
بچه ها یه راهنمایی کنیدبازی The.Witcher En.Ed چپتر دوم توی منظقه ای که باید سنگها رو روشن کنم اخرین سنگ روشن نمیشه

کدوم راه رو انتخاب کردی؟ iorveth path ؟ یا roche path ؟ اسم ماموریتت چیه؟ یکم دقیق تر توضیح بده که راهنماییت کنم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر