The Witcher 2: Assassins of the Kings | PC [پست اول خوانده شود]

این اولین و آخرین اخطار.
پست حاوی موارد داستانی بدون اسپویلر، دفعه اول کارت قرمز 2 امتیازی، دفعه دوم بن 1 هفته.
پست در مورد مشکلات بازی توی این تاپیک کارت قرمز 2 امتیازی.

witcher2leakedvid.jpg

Developer: CD Projekt RED
Publisher: Atari
Genre: Action RPG
Platform: PC
Release Date: Q1 2011

تصاویر تریلر‌هایی‌ که باید ببینید

1
2
3

The Witcher یکی‌ از به یاد ماندگار‌ترین بازی‌های نقش آفرینی در ۳ ساله اخیر برای گیمر‌های pc بود. داستان فوق‌العاده به همراه گرافیک بصری زیبا و گیمپلی یگانه و منحصر به فرد از عواملی بود این بازی اختصاصی رایانه توانست بیش از ۱.۵ میلیون به فروش برود. اما در این پی‌ مشکلاتی از جمله بیش از حد و طولانی بودن لودینگ‌ها که خیلی‌ هارا از به پایان رساندن بازی منصرف کرد، صدا گذاری نامناسب برای شخصیت‌ها و مکالمه‌های خشک به همراهی ترجمه نادرست، نیز به چشم میخورد. اینبار CD Project آماده تا با The Witcher ۲ سری را به سطحی دیگر ببرد.

اولین چیزی که در The Witcher ۲ مشاهده خواهید کرد جهش گرفیکی نسبت به نسخهٔ قبل است. CD Project انجین Aurora را ترک کرده و انجین مخصوص خودرا طراحی کردند. محیط‌های بازی بزرگ و فوق‌العاده زیبا هستند. همچنین اعلام شده که محیط‌ها فقط برای تماشا نیست و گرالت میتواند برروی محیط و اطراف خود تاثیر گذار باشد. گیمپلی بازی نیز بهبود یافته. در دموی Prison Break قابلیتهای جدید از جمله اثرات جدید کت پشن که باعث دیدن دشمن از میان دیوار مشابه به Detective Eye در BAA میشود، وجود مخفیکاری در بازی و همچنین کمبات بهبود یافته نمایش داده شد. بازی دارای ۳ شروع که بستگی به تصمیم‌های شما در نسخهٔ اول و ۱۶ پایان است.

The Witcher ۲ در ساله ۲۰۱۱ عرضه خواهد شد.

Last edited by a moderator:

siamaksakety

کاربر سایت
Nov 26, 2010
61
نام
سیامک
چند سوال دیگه راجع به داستان بازی

چرا دتمولد دختر پادشاه رو گروگان گرفته بود

چرا پادشاه تمریا از اون دختر کوچولو حمایت میکرد

مگه لتهو توسط پادشاه تمریا دستگیر نشده بود پس دوباره چطوری فرار کرده بود

عاقبت شیلا زن جادگره چی شد؟

اون دمویی که بعد از تیتراژ پایان بازی نشون داده شد که جوانی خرگوش شکار کرده و .... چی بود؟ آیا حمله نیفیگارد بود؟؟؟

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
با تشکر از silent assassin

سوالاتی درباره داستان چیتر 2 بازی دارم ممنون میشم جواب بدین

چرا سابرینا اعدام شده بود و ماجرای نفرین چه بود؟

چرا ویتچر به کینگ هنسل کمک کرد؟

اون دو سربازی که شب به چادر هنسل حمله کردن که بودن؟

چرا دندلاین (دوست گرالد که از اعدام نجاتش داده بود) احساس خطر میکرد و فرار از اون شهر الودین فرار کرد؟

دلتمود که بود؟

چرا کینگ هنسل و دلتمود با گرالت بد شدن و همه افراد روچ رو کشتن؟ و چرا در این بین وس رو نکشته بودن؟؟

چرا sile همون زن جادوگره دوست تریس به اونها خیانت کرد؟

مگه لتو و تریس به شهر آلودین نیامده بودن پس چرا خبری ازشون نبود؟

سابرینا اعدام شد چون با کاری که کرد یعنی به آتش کشیدن میدون جنگ باعث شد افراد خودی سپاه هنسالت هم بسیاریشون کشته بشن و وقتی هنسالت داشت اونو اعدام میکرد نفرینش کرد!!
هدف گرالت اصلا هنسالت نبود و نتیجه این جنگ زیاد براش مهم نبود ولی چون برای پیدا کردن تریس و لتو چاره ی دیگه ای نداشت مجبور شد به هنسالت کمک کنه!(البته اگه چپتر اول به جا ورنون,یوروت رو انتخاب کنین قضیه کامل برعکس میشه و به سپاه ساسکیا ملحق میشین!!)
اون دو نفر دوتا دیگه ویچر از مدرسه افعی بودن که با لتو کار میکردن و ماموریت داشتن هنسالت رو بکشن!!
چون مقداری از قضیه توطیه سربازا علیه هنسالت تقصیر اون و شعراش بود و قبل از اینکه متوجه بشن فرار کرد!!
دتمولد یه جادوگر و میشه گفت مشاور هنسالت بود!
چون یکی از افرا اصلی پشت توطیه علیه هنسالت روچ بود و وقتی هنسالت متوجه این قضیه میشه اکثر افرادش رو از دم تیغ میگذرونه!!وس رو هم خودمم زیاد متوجه نشدم ولی به خیالم تجاوز رو به کشتنش ترجیح میده!!:d
شیلا هدفش چیز دیگه ای بود و اون شخصا میخواست ترتیب لتو و اون دو دوستش رو بده که مشخص نشه که دست Lodge و جادوگرا پشت پرده قتل دموند بوده!!البته خود شیلا هم نمیدونست که لتو واسه نیلفگارد کار میکنه واسه همین هم اومده بود سعی داشت لتو رو پیدا کنه!!
هر دوشون اونجا بودن ولی تریس که اول پیش یه ترول میمونه ولی بعدش توسط سفیر نیلفگارد به اسارت گرفته میشه!!
لتو هم توی مخفیگاهشون پیش اون دوتا آکس و سریت بود تا نقشه قتل هنسالت رو بکشن!!

---------- نوشته در 02:51 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:37 PM ارسال شده بود ----------

چند سوال دیگه راجع به داستان بازی

چرا دتمولد دختر پادشاه رو گروگان گرفته بود

چرا پادشاه تمریا از اون دختر کوچولو حمایت میکرد

مگه لتهو توسط پادشاه تمریا دستگیر نشده بود پس دوباره چطوری فرار کرده بود

عاقبت شیلا زن جادگره چی شد؟

اون دمویی که بعد از تیتراژ پایان بازی نشون داده شد که جوانی خرگوش شکار کرده و .... چی بود؟ آیا حمله نیفیگارد بود؟؟؟

سوال اول رو زیاد خودم یادم نیست ولی به خیالم چون اون دختر وارث تخت تمریا بود و برای تضعیف تمریا و قدرت یافتن کدون گرفته بودنش که در موقع لزوم ازش استفاده کنن!!
پادشاه تمریا که فولتست بود و لتو اول بازی کشته بودش و اون یه دختر و یه پسر کوچیک داشت,بعد از مرگش تو تمریا آشوب میشه و خیلی از بزرگانشون قصد جون این دوتا رو مکنن که آخرش پسره بوسی کشته میشه و تنها وارث تمریا اون دختره آنایس میشه!!
نه هیچ کجا از بازی لتو دستگیر نمیشه , کشتن فولتست فرار میکنه,دوست عزیز پادشاه تمریا همون فولتست بود که اول بازی لتو میکشتش و بعد از اون دیگه شاه نداره تمریا!!
شیلا بعد از حمله آزدها به برج فرار میکنه که از اونجا تلپورت کنه ولی وقتی گرالت که دنبالشو بهش میرسه دیگه دیره و اون سریع میخواد فرار کنه ولی قبلا لتو کریستال دستگاه تلپورت رو عوض کرده که باعث مرگ شیلا بشه و اونجا انتخاب با گرالته که کریستال رو عوض کنه و بذاره شیلا فرار کنه و یا شاهد تیکه پاره شدن شیلا باشه!!
آره اون دمو حمله نیلفگارد رو نشون میده!!

dr.dre

کاربر سایت
Dec 18, 2011
8
من یبار بازی رو تموم کردم الان دوباره بازی رو شروع کردم
میخوام کوئستها رو انجام انجام بدم
چند جاش گیر کردم
توی act 1 کوئست mystric river وقتی میریم توی پست سلطنتی و نامه ها رو چک میکنیم میگه برو بالای رودخونه دنبال یه کشتی غرق شده دیگه
ما هر چی گشتیم هییچی پیدا نکردیم
کسی میتونه کمکی کنه ؟ ممنون

یه سوال دیگه هم داشتم
توی act 2
توی اون کوئست odrin
هر کاری میکنم نمیتونم پیداش کنم !!!
و همینطور توی کوئست اون خونه متروکه که میریم توی زیر زمینش و یه کاغذ پیدا میکنیم که اسرار آمیزه و نا مفهوم
بعد از اون نمیدونم اون کوئست رو چطور تموم کنم ! میگه برو ساحل و اطراف خونه رو بگرد ! ما هر چقدر گشتیم چیز مفیدی پیدا نشد !

اگه کسی راهنمایی کنه ممنون میشم

آخرین ویرایش:

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
من الان آخر Chapter1 هستم. جایی که بین Iorveth رو Roche یکی رو باید انتخاب کنم.

بازی رو با کدوم پیش برم بهتره ؟

تو انتخاب هر یک از این ها تو سرنوشت Triss هم تاثیر داره ؟

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
من الان آخر Chapter1 هستم. جایی که بین Iorveth رو Roche یکی رو باید انتخاب کنم.

بازی رو با کدوم پیش برم بهتره ؟

تو انتخاب هر یک از این ها تو سرنوشت Triss هم تاثیر داره ؟
دست خودته عزیز!!
هرکدوم رو دوست داری اما هر طرف رو انتخاب کنی چپتر بعدی رو متفاوت از اون یکی میبینی!!
من خودم Iorveth رو ترجیح میدم!!
نه سرنوشت تریس تو انتخابای چپتر سوم هست!!

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
دست خودته عزیز!!
هرکدوم رو دوست داری اما هر طرف رو انتخاب کنی چپتر بعدی رو متفاوت از اون یکی میبینی!!
من خودم Iorveth رو ترجیح میدم!!
نه سرنوشت تریس تو انتخابای چپتر سوم هست!!

تو سرنوشت وس هم تاثیر داره انتخاب هر کدوم از اینا؟ من دفعه اول Roche رو انتخاب کردم بعدش رفتم وس رو نجات دادم که ظاهرا دلتمود داشت بهش تجاوز میکرد :D :| ولی بعد منصرف شدم و با انتخاب Iorveth بازی رو ادامه دادم و دیدم دلتمود, وس رو گروگان گرفته.... اون جا دو راه بیشتر نداشتم. یا برم دلتمود رو بگیرم یا باید اون زن ها رو که توی خونه که توسط آتش محاصره شدن بودن رو نجات بدم. آتشی که به دست دلتمود شعله ور شد. منم رفتم اون چند تا زن رو نجات دادم ولی نفهمیدم سرنوشت وس چی شد ؟! زنده موند ؟ تو ادامه داستان باز هم وس رو ملاقات میکنم؟

یه سوال دیگه هم دارم. الان که دارم با Iorveth میرم, Roche دشمن من شده ؟

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
تو سرنوشت وس هم تاثیر داره انتخاب هر کدوم از اینا؟ من دفعه اول Roche رو انتخاب کردم بعدش رفتم وس رو نجات دادم که ظاهرا دلتمود داشت بهش تجاوز میکرد :D :| ولی بعد منصرف شدم و با انتخاب Iorveth بازی رو ادامه دادم و دیدم دلتمود, وس رو گروگان گرفته.... اون جا دو راه بیشتر نداشتم. یا برم دلتمود رو بگیرم یا باید اون زن ها رو که توی خونه که توسط آتش محاصره شدن بودن رو نجات بدم. آتشی که به دست دلتمود شعله ور شد. منم رفتم اون چند تا زن رو نجات دادم ولی نفهمیدم سرنوشت وس چی شد ؟! زنده موند ؟ تو ادامه داستان باز هم وس رو ملاقات میکنم؟

یه سوال دیگه هم دارم. الان که دارم با Iorveth میرم, Roche دشمن من شده ؟
با انتخاب هر کدوم از این دو نفر ماموریت آخر چپتر اول فرق میکنه!!
با انتخاب روچ یه نقشه میریزین که وارد قصر لوریدو بشین و اونو بکشین!!(اون لوریدو هست نه دتمولد!!!)
واسه این کار وس خودشو شکل فاحشه ها در میاره که راحت بتونه به اونجا نفوذ کنه اما به مشکل میخوره و گرالت نجاتش میده!!
اگه طرف Iorveth رو بگیرین اصلا ماموریتتون فرق داره و ربطی به وس نداره!!
اگه میخواین با وس بیشتر رابطه داشته باشین و ببینینش بعدا حتما طرف روچ رو انتخاب کنین نه Iorveth!!
دشمنتون که نمیشه ولی دیگه مثل دوستتون هم نیست!!

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
اوایل Chapter سوم هستم. زمانی که وارد اون شهر دایره ای و وارد ساختمونی در مرکز اون شهر میشیم. با چند نفر صحبت میکنیم دوتا راه بیشتر نداریم. یا باهاشون بجنگیم یا بهشون کمک کنیم. یه جورایی معامله کنیم. من دومی رو انتخاب کردم. توی همون ساختمون توی بخشی یه سری موجودات رو کشتم به یه مجسمه بزرگ رسیدم که یه چشم داشت. باهاش صحبت میکردم باید به سوالاتش جواب میدادم. در واقع یه چیستان طرح میکرد من باید جواب درست رو میدادم تا در برام باز میشد. اگهه جواب غلط میدادم میمردم.

اولین در رو باز کردم وارد در دوم خواستم بشم یه سوال دیگه و یا بهتره بگم چیستان دیگه مطرح شد که دارای 3تا سوال سه گزینه ای بود که باید جواب درست رو میدادم. الان همین قسمت گیر کردم. جواب اون سه تا سوال که دارای گزینه هم هست چیه؟

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
اوایل Chapter سوم هستم. زمانی که وارد اون شهر دایره ای و وارد ساختمونی در مرکز اون شهر میشیم. با چند نفر صحبت میکنیم دوتا راه بیشتر نداریم. یا باهاشون بجنگیم یا بهشون کمک کنیم. یه جورایی معامله کنیم. من دومی رو انتخاب کردم. توی همون ساختمون توی بخشی یه سری موجودات رو کشتم به یه مجسمه بزرگ رسیدم که یه چشم داشت. باهاش صحبت میکردم باید به سوالاتش جواب میدادم. در واقع یه چیستان طرح میکرد من باید جواب درست رو میدادم تا در برام باز میشد. اگهه جواب غلط میدادم میمردم.

اولین در رو باز کردم وارد در دوم خواستم بشم یه سوال دیگه و یا بهتره بگم چیستان دیگه مطرح شد که دارای 3تا سوال سه گزینه ای بود که باید جواب درست رو میدادم. الان همین قسمت گیر کردم. جواب اون سه تا سوال که دارای گزینه هم هست چیه؟

سوال عزیز طرح سوالها رندوم هست و هر بار فرق میکنه,سوالها رو بگو شاید جوابشو بدونم!!

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
سوال عزیز طرح سوالها رندوم هست و هر بار فرق میکنه,سوالها رو بگو شاید جوابشو بدونم!!
در اولی که میخوای وارد بشی سوالا رندوم هست و هر دفعه فرق داره, هر بار هم جواب غلط بدی میمیری! ولی در دومی سوالا رندوم نیست و هر دفعه همون سوالات تکراری پرسیده میشه و اگه غلط هم جواب بدی نمیمیری! ولی در عوض سه تا سوال با سه گزینه رو مطرح کردن و با هر غلط جواب دادن سوالات باید با یه سری از موجودات بجنگی!

اینم سوالات:

قسمت اول:
Verse1: at night they trailed a drake serpentine

گزینه ها:
The Hourglass
The dragon constellation
The Allegory Of Alchemical Transformation

قسمت دوم:
Verse2: a silver lade, shining and fine, if only her visage she would deign to unfold:

گزینه ها:
The white rose
the full moon
the death's head

قسمت سوم:
Verse3: The third fragment mentioned a mountain vault containing untold riches which guided the travelers by day

گزینه ها:
The ravine
The Tower
The mine entrance in the mountainside

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
در اولی که میخوای وارد بشی سوالا رندوم هست و هر دفعه فرق داره, هر بار هم جواب غلط بدی میمیری! ولی در دومی سوالا رندوم نیست و هر دفعه همون سوالات تکراری پرسیده میشه و اگه غلط هم جواب بدی نمیمیری! ولی در عوض سه تا سوال با سه گزینه رو مطرح کردن و با هر غلط جواب دادن سوالات باید با یه سری از موجودات بجنگی!

اینم سوالات:

قسمت اول:
Verse1: at night they trailed a drake serpentine

گزینه ها:
The Hourglass
The dragon constellation
The Allegory Of Alchemical Transformation

قسمت دوم:
Verse2: a silver lade, shining and fine, if only her visage she would deign to unfold:

گزینه ها:
The white rose
the full moon
the death's head

قسمت سوم:
Verse3: The third fragment mentioned a mountain vault containing untold riches which guided the travelers by day

گزینه ها:
The ravine
The Tower

یه تریتب:
The dragon constellation
the full moon

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
331
نام
محمد
دوستان کسی کرک این بازی رو نداره؟ dvdشو خریدم ولی به روشی که خودش گفته ( گفته اول launcher اجرا کن ok کن چند تا نصب انجام میده بعد کرکو کپی کن) وقتی این کارو میکنم اصلاً انگار نکردم :(

--------------------------
نمی خواد درست شد

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر