The Witcher 2: Assassins of the Kings | PC [پست اول خوانده شود]

این اولین و آخرین اخطار.
پست حاوی موارد داستانی بدون اسپویلر، دفعه اول کارت قرمز 2 امتیازی، دفعه دوم بن 1 هفته.
پست در مورد مشکلات بازی توی این تاپیک کارت قرمز 2 امتیازی.

witcher2leakedvid.jpg

Developer: CD Projekt RED
Publisher: Atari
Genre: Action RPG
Platform: PC
Release Date: Q1 2011

تصاویر تریلر‌هایی‌ که باید ببینید

1
2
3

The Witcher یکی‌ از به یاد ماندگار‌ترین بازی‌های نقش آفرینی در ۳ ساله اخیر برای گیمر‌های pc بود. داستان فوق‌العاده به همراه گرافیک بصری زیبا و گیمپلی یگانه و منحصر به فرد از عواملی بود این بازی اختصاصی رایانه توانست بیش از ۱.۵ میلیون به فروش برود. اما در این پی‌ مشکلاتی از جمله بیش از حد و طولانی بودن لودینگ‌ها که خیلی‌ هارا از به پایان رساندن بازی منصرف کرد، صدا گذاری نامناسب برای شخصیت‌ها و مکالمه‌های خشک به همراهی ترجمه نادرست، نیز به چشم میخورد. اینبار CD Project آماده تا با The Witcher ۲ سری را به سطحی دیگر ببرد.

اولین چیزی که در The Witcher ۲ مشاهده خواهید کرد جهش گرفیکی نسبت به نسخهٔ قبل است. CD Project انجین Aurora را ترک کرده و انجین مخصوص خودرا طراحی کردند. محیط‌های بازی بزرگ و فوق‌العاده زیبا هستند. همچنین اعلام شده که محیط‌ها فقط برای تماشا نیست و گرالت میتواند برروی محیط و اطراف خود تاثیر گذار باشد. گیمپلی بازی نیز بهبود یافته. در دموی Prison Break قابلیتهای جدید از جمله اثرات جدید کت پشن که باعث دیدن دشمن از میان دیوار مشابه به Detective Eye در BAA میشود، وجود مخفیکاری در بازی و همچنین کمبات بهبود یافته نمایش داده شد. بازی دارای ۳ شروع که بستگی به تصمیم‌های شما در نسخهٔ اول و ۱۶ پایان است.

The Witcher ۲ در ساله ۲۰۱۱ عرضه خواهد شد.

Last edited by a moderator:

galaxy0020

کاربر سایت
Nov 27, 2008
168
آخ جوووون
اسم تاپیک رو دیدم یهو آمپرم رفت بالا
شماره یک بازی یه شاهکار بود برای خودش. نزدیک به 5 بار تمومش کرد. داستان خوب،گیم پلی خوب و صدتا چیز خوب دیگه. و البته انیمیشن نبردها که بسیار عالی بود.
امیدوارم این خبر درست باشه و ما منتظر شماره 2 میمانیم به امید پیشرفت های بیشتر در گیم پلی و داستان.
شاید زود باشه اینو الان بپرسم
بازی اختصاصی PC یا مولتی پلتفرم؟؟؟

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,245
نام
امیرحسین
تریلر جدید بازی رو به همه ی دوستان به شدت پیشنهاد میکنم !
واقعا فوق العاده بود:-o

مخفی کاری+نبرد های تن به تن واقعا زیبا کار شده !(این گرالت بتمنی شده بود واسه خودش!،پشت دیوارم می دید:d)
به شدت منتظر تجربه ی شاهکار CDPROJEKT هستم:d

آخرین ویرایش:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
تریلر جدید بازی رو به همه ی دوستان به شدت پیشنهاد میکنم !
واقعا فوق العاده بود:-o

مخفی کاری+نبرد های تن به تن واقعا زیبا کار شده !(این گرالت بتمنی شده بود واسه خودش!،پشت دیوارم می دید:d)
به شدت منتظر تجربه ی شاهکار CDPROJEKT هستم:d

این تریلر رو فکر می کنم قبلا گیم اسپات گذاشته بود با کیفیت بالا
مربوط به دموی pax 2010 بود من همون رو دیدم.
واقعا تریلر زیبایی حتما ببینید

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
قشنگ بود،به به:d
جالب اینجا بود که اون آقا و خانمه هرچیزی رو که از گرالت دوست داشتن تعریف میکردن:d
اونجا که گرالت داره رو پل راه میره Distance Detail رو فقط داشته باشید:d
چه کل کلی بشه بین این و دیابلو.خوش به حال ما:d

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,245
نام
امیرحسین
قشنگ بود،به به:d
جالب اینجا بود که اون آقا و خانمه هرچیزی رو که از گرالت دوست داشتن تعریف میکردن:d
اونجا که گرالت داره رو پل راه میره Distance Detail رو فقط داشته باشید:d
چه کل کلی بشه بین این و دیابلو.خوش به حال ما:d

دیگه پر رو نکنید این گرالتو !:d

ایشون حالا حالا ها باید جلوی Lord Diablo سر خضوع بر زمین بساید:praying:

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
دیگه پر رو نکنید این گرالتو !:d

ایشون حالا حالا ها باید جلوی Lord Diablo سر خضوع بر زمین بساید:praying:

این که بر جهانیان واضح و مبرهن است:d
وقتی که quantum of theory هم با گیرز کل کل میکنه چرا ویچر که حداقل سرش به تنش می ارزه کل کل نکنه:d
در کل ما که هم DA2 میزنیم،هم دیابلو میزنیم هم ویچر بازی میکنیم.هر چیز دیگه ای هم اومد که بتونه اظهار وجود کنه اونو هم میزنیم:d
ویرایش:راستی Dungeon Siege III هم هست هر چند Obsidian جدیدا گیج میزنه:d

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
این که بر جهانیان واضح و مبرهن است:d
وقتی که quantum of theory هم با گیرز کل کل میکنه چرا ویچر که حداقل سرش به تنش می ارزه کل کل نکنه:d
در کل ما که هم DA2 میزنیم،هم دیابلو میزنیم هم ویچر بازی میکنیم.هر چیز دیگه ای هم اومد که بتونه اظهار وجود کنه اونو هم میزنیم:d
ویرایش:راستی Dungeon Siege III هم هست هر چند Obsidian جدیدا گیج میزنه:d
پس چرا بر من واضح و مبرهن نیست؟!:d احتمالا من جزء جهانیان نیستم:d
اینا رو بنداز کنار فقط torchlight2 رو بچسب که خفن خمارشم:d تا به حال برام پیش نیومده که یه بازی رو بدون وقفه سه بار تمومش کنم ولی تو torchlight به این مهم دست یافتم:d
ولی عجب گرافیکی داره این witcher2 . لعنتی distance خیلی خفنی داره..

آخرین ویرایش:

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
پس چرا بر من واضح و مبرهن نیست؟!:d احتمالا من جزء جهانیان نیستم:d
اینا رو بنداز کنار فقرط torchlight2 رو بچسب که خفن خمارشم:d تا به حال برام پیش نیومده که یه بازی رو بدون وقفه سه بار تمومش کنم ولی تو torchlight به این مهم دست یافتم:d
ولی عجب گرافیکی داره این witcher2 . لعنتی distance خیلی خفنی داره..

مشکل داری درکل:d
به به تورچ لایت هم هست که.منو این همه خوشبختی محاله:d
بچه ها یه چیز دیگه!معلوم نشده NPC های شماره اول هنوزم هستن یا نه.مخصوصا Shani:d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خیلی عجیبه این بازی یکی از معدود بازی های انحصاری PC هست که تمام گیمر ها برای بازی کردنش مشتاقند

من فکر میکردم الان تاپیک بازی باید مهم شده باشه و بیش از 20 صفحه در موردش بحث شده باشه اما ......

نظر شخصی : من که خیلی از نسخه اول بازی خوشم اومد و بی صبرانه منتظر نسخه دوم بازی هستم

الان تاپبک رو از زیر 3 کیلومتر خاک درش آوردم

گفتم یکی از معدود بازی های PC پس خواهشا هوادارای Diablo و WoW تاپیک رو روی سرشون نزارن

من که shani رو بیشتر از triss دوست دارم :x
امیدوارم باشه :-*

جالبه منم همینطور

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر