Left 4 Dead 2 - آنلاین

left-4-dead-2-logo-600x307.jpg

بازی L4D 2 خیلی وفته منتشر شده و ما هم خیلی وفته بازی میکنیم ، دیدم آموزشش داخل سایت خالیه و گفتم بنویسم بزارم . اول از اونکه بازی تماما شبیه left 4 dead 1 هست ، کاراکتر ها بسیار عوض شدن و چرت و پرت - بخصوص شخصیت زن : Rochelle - که خب راهکار و ماهکار و ایناشو میگم که یکم قابل تحمل شوند و اینا . 3 روش برای آنلاین بازی کردن وجود داره

1. بازی با Garena : اگر در ایران حظور دارین این روش احمقانه ترین روش ممکنه هست ، در صورتی که پلیر برای بازی داشته باشید و سرور هم خودتون بخواین بزنید . اما اگر نمیخواهید سرور بشید و فقط به دنبال یه سرور میگردید که بازی کنید ، پینگ و اینا هم براتون مهم نیست . از این روش برید

آموزش این روش تماما شکل بازی Left 4 Dead 1 هست .. با این تفاوت که در گارنا باید بر روی Left 4 Dead 2 کلیک کنید که دیگه هر ابلهی این موضوع رو متوجه میشه :mrgreen: . ( لینک آموزش )
  2. بازی از طریق هاماهچی : این کار لزومی نداره ، یعنی کار بیهوده ای هست ..
  3. انجام بازی به صورت مستقیم و بوسیله Dev Console : این روشی هست که همه استفاده میکنند و خیلی خوب و راحته ، انجام بازی به این روش دو حالت داره ، یک بخواین سرور بشین ، یا اینکه جوین بازی بشید
    • سرور : شما اگر بازی نسخه ی کرک شده دارید اول باید توجه داشته باشید که ورژن همه ی دوستانتون که میخواین باهم بازی کنید یک ورژن باشه . داشتن Skin و .. اینا مشکلی برای بازیکن ها ایجاد نمیکنه و اعمالشون ظروریتی نداره .
      کسی که میخواد سرور بشه به صورت خیلی ساده و بدون کانفیگ های حرفه ( که من اینجا آموزش نمیدم و اگر کسی خواست با کانفیگ خاص ران کنه بهم پی ام بده تا براش انجام بدم ) شما کافیه این دستور رو در کانسول بزنید :
      Code:
      [LEFT]map [I]esmemap[/I]
      [/LEFT]
      وقتی map رو بزنید خودش اسم مپ ها رو داخل کنسول میاره اما برای مثال حالا ..
      Code:
       [LEFT]map c1m1_hotel 
      [/LEFT]
      شما اگر مایل باشید مود ورسوز راه بندازین آخر مپ باید کلمه ی versus اضافه کنید
      Code:
       [LEFT]map c1m1_hotel [I]versus[/I]
      [/LEFT]
      مد های دیگه رو امتحان نکردم ولی فکر میکنم اونا هم همینطوری جواب بدن .. ، بعد از اینکه این دستور رو بزنید سرور لانچ میشه و بچه ها میتونن از طریق آی پی شما ( میتونید از WhatismyIP.com راحت آیپیتون رو بگیرید ) به روشی که در زیر خواهم گفت به شما کانکت بشن .
      اصلاحیه :
      Code:
      [LEFT]1. Versus
      map mapname versus

2. Scavenge
      map mapname scavenge

3. Survival
      map mapname survival

4. Campaign
      map mapname campaign

5. Realism
      map mapname realism[/LEFT]
      نکته : ترجیحا Firewall در حالت off باشه ..

• اتصال به سرور : کسانی که میخوان به سرور متصل بشند ، میتوند بازی رو به XFire بشناسونند و از طریق اون به سرور وصل بشند ( اضافه کردن به عنوان Favorite ... ) یا اینکه خیلی راحت وارد بازی بشند و این دستور رو وارد کنند :
      connect ip

مثال :
      Code:
      [LEFT][SIZE=1]connect 87.107.20.98:27015[/SIZE][/LEFT]

قسمتی که قرمز کردم در حالت عادی و ساده اجباری نیست .. اگر روی یک آی پی چند تا سرور با پورت های مختلف باشند باید وارد کنید تا دقیقا وارد سرور مورد نظر بشید .
      شما به راحتی وارد سرور شدید و الان میتونید بازی کنید
نکات اضافه :
خیلی از نسخه های کرک شده برای اینکه نام درست بشه باید از این دستور استفاده کنید
Code:
setinfo name [I]nameeshoma[/I]
Code:
setinfo name MaFi
خیلی ها از جمله من روی به دست گرفتن شخصیت تعصب دارند ، از این دستور استفاده کنید ولی توجه داشته باشید که CHEAT در سرور باید on باشه با این دستور :
Code:
sv_cheats 1
// 1 یعنی فعال و 0 یعنی غیر فعال . این دستور رو سرور باید بزنه
کد تغییر شخصیت :

Code:
sb_takecontrol [I]charactername[/I]
Code:
sb_takecontrol nick
نام شخصیت ها : nick , coach , ellis , rochelle

آپدیت ها :
در این قسمت لینک جدید ترین آپدیت های بازی قرار میگیره

1. آپدیت 2.0.0.0 به 2.0.0.6 - لینک مدیافایر
  2. آپدیت 2.0.0.6 به 2.0.0.7 - لینک مدیافایر

3. آپدیت 2.0.0.7 به 2.0.0.8 - چندین لینک
سرور اختصاصی ایران : 87.107.20.98:27015 توسط گروه فصل بازی و گروه خاک و خون ( BUB )
کپی این مطلب حتی با ذکر منبع و نام نویسنده بدون اجازه ی شخص MaFiA3 غیر اخلاقی و شرعا حرام می باشد .. - منبع

آخرین ویرایش:

D@nte19

کاربر سایت
Apr 28, 2013
12
نام
محسن
تاپیک حسابی خاک خورده ها.

کسی میدونه چی جوری اسکین ها تو بازی کار میکنن ؟؟؟ ورژن بازیم 2.0.0.1 هست.

اسکینا رو به مسیره left 4 dead 2 / addons کپی میکنم تو بازیم تو منوی اصلی اسمشونم میاد تیکشونم میزنم ولی کار نمیکنن.

یکی گفت ممکنه مشکل از ورژن بازیم باشه گفت اگه مستر اپدیت و نصب کنم حل میشه چون حجمش زیاده نصب نکردم ممکنه با مستر اپدیت درست شه ؟

کسی نبود که بدونه چی جوریه ؟؟؟

silver123

کاربر سایت
Sep 11, 2010
15
سلام بچه ها
من تازه بازی L4D یک رو نصب کردم و آموزش های مربوز یبه آنلاین کردنشو خوندن
گارنا رو نصب کردم
متوجه شدم آخرین پچی که واسش اومده 2.1.2.3 هستش ، الان باید از اولین پچ تا این آخری رو دانلودو نصب کنم؟
مراحل بعدیش چه شکل هست؟

halker-sniper

کاربر سایت
Jan 2, 2011
946
نام
ΑmΨr
بنده میتونم سرور بزنم حامی مالی هم نیاز ندارم تنها مسئله اینه بعد از سرور پلیر پایه کم میشه و سرور خالی میشه تا به حال چند مرتبه برای بازی های مختلف همین مسئله پیش اومده.

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,456
نام
Nimo
بنده میتونم سرور بزنم حامی مالی هم نیاز ندارم تنها مسئله اینه بعد از سرور پلیر پایه کم میشه و سرور خالی میشه تا به حال چند مرتبه برای بازی های مختلف همین مسئله پیش اومده.

اخه اکثرا روی استیم بازی میکنن شما میخواین رو استیم سرور بزنین ؟

Sepehr47

کاربر سایت
Aug 23, 2010
252
نام
سپهر
بله دوستانی که اورجینال دارند میتونند بازی کنند بنده سرور رو روی استیم میزنم.
یعنی اگر شما سرور بزنی مشکل پینگ حله ؟ اگر اینجوری که عالیه . من پایم . قبل اینکه سرور زدی یه ندا بده بازیو بگیرم . :x
(تازشم میتونم پک 4 تایی بگیرم چند نفر پایه دیگه رو هم بیارم . )

آخرین ویرایش:

122333

کاربر سایت
Jul 14, 2013
141
سلام . من یه مدت هست دارم بازی میکنم . بیشتر حالت 4 نفرش رو میرم .

اومدم اینجا تا بگم که اگر میخواید همدیگه رو ادد کنیم تا 4 تایی باهم بازی کنیم . چون معمولا تو سرور ها عمومی بخوای بری چون کسی کسی رو نمیشناسه وسط مرحله ول میکنه میره یا اسلحه های چرت ورمیداره و ..

در کل اگر 4 نفره باشیم و بریم تو بازی خیلی بهتره . حالا کسی هست یا نه ؟ من تو استیم بازی میکنم . اگر میخواین اینجا ID Steam رو بگید تا ادد کنیم همدیگه رو بریم حسابی این زامبی ها رو بکشیم .

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
آقا الان خیلی وقته بازی رو خریدم از استیم ولی دانلودش رو شروع نمی کنه! همش ارور time out رو میده!
بازی های دیگه رو راحت دانلود میکنم و آپدیت جز همین یکی! هر سروری بود زدم نشد. چیز پی ان زدم نشد. فایل blob پاک کردم نشد. فایر وال نابود کردم نشد. اَپ‌کش خالی کردم نشد!
یکی کمک کنه لطفا! :((

MAHDI PC

کاربر سایت
Aug 27, 2012
17
نام
مهدی
منم همین مشکلو دارم وقتی میخوام با اسیتم بازی رو دانلود کنم ارور time out میاد باید چیکار کرد. ولی شاید از نت باشه یا سرعت پایینه که این ارور میاد ولی من با همین نت دوتا2 رو راحت دان کردم لطفا یکی کمک کنه اگه میدونه.

hoshicameron

کاربر سایت
Jul 31, 2007
63
من نسخه 2.1.3.4 رو دارم با استفاده از standalone patch از گروه SFK بازی رو آنلاین میزنم ولی به خاطر پینگ یه مقداری اذیت میشم . هر کی امکانش رو داره که سرور نسخه non-steam رو اجرا کنه لطفا اینجا اعلام کنه . با پینگ بهتر بازی خیلی میچسبه

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
منم همین مشکلو دارم وقتی میخوام با اسیتم بازی رو دانلود کنم ارور time out میاد باید چیکار کرد. ولی شاید از نت باشه یا سرعت پایینه که این ارور میاد ولی من با همین نت دوتا2 رو راحت دان کردم لطفا یکی کمک کنه اگه میدونه.

من هنوزم این مشکل رو دارم. از isp هست مثک. یکی از بچه ها هم isp من بود همین مشکل رو داشت ولی یروز صبح ساعت 5 امتحان کرد بازی براش دانلود شد. منم ازش بک آپ گرفتم ولی بازم موقع آپدیت تایم اوت میده! باز خوبه بازی اجرا میشه!

راستی یچیزم ذکر کنم:
بازی برای من کرش BEX رو میداد هر کاری کردم درست نشد ولی یروز صبح استیم کلاینت آپدیت شد مشکل بازی هم باهاش پرید! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر