شما چه کنسولی دارین؟

شما کدامیک از کنسولهای زیر رو دارین؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    179

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
سلام
هدف از این تاپیک اینه که امار کنسولها رو تو سایت بدونیم و ببینیم چند نفر کنسولهای نسل جدید رو خریدن

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
اخه هنوز کسی wii , ps3 نداره
:-" :biggrin1:
خوب یکی که مثل من هم 360 داره هم پلی سه چکار کنه . { از دوطرف به وسط } چون تعداد 360 دارهای خیلی زیاده من به پلی سه بیچاره { یتیم } رای دادم :biggrin1:

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
فقط تو امار به کنسولی که الان دارین انتخاب کنین
زود باشین دیگه بزارین امار واقعی معلوم بشه;)
در ضمن تو این امار هیچکدام بدرد نمیخوره چون خیلی ها هنوز ندارن و این واضحه

SkeLeToR

کاربر سایت
Jan 11, 2006
31
این رای گیری کاملا اشتباه است در این زمان. چون الان تقریبا هرکسی از کنسولهای نسل جدید داره X360 داره و توی همین سایت تعداد کسانی که PS3 دارن به 5 نفر هم نمیرسه. و یا مثلا کسانی که Wii دارن اینجا فکر میکنم خیلی باشن 2 نفر باشن. در صورتی که 30-40 نفر داریم که X360 دارن.

TRUTH

کاربر سایت
Sep 7, 2006
538
این رای گیری کاملا اشتباه است در این زمان. چون الان تقریبا هرکسی از کنسولهای نسل جدید داره X360 داره و توی همین سایت تعداد کسانی که PS3 دارن به 5 نفر هم نمیرسه. و یا مثلا کسانی که Wii دارن اینجا فکر میکنم خیلی باشن 2 نفر باشن. در صورتی که 30-40 نفر داریم که X360 دارن.

این تاپیک برای جنگ کنسولها نیست واسه امار هست فقط میخوایم تعداد دارندگان کنسول رو تو سایت بفهمیم و معلومه که 360 بیشتره ولی تعداد مهمه;)
تازه در اینده هر کس ps3 خرید میتونه رای بده و مشکلی نداره
اگه تعداد 360 دارها معلوم بشه واسه کسانی که میخوان تبلیغات تو سایت بدن مفیده و به درد خیلی کارها میخوره این امار
فقط الکی رای ندین لطفا

Just_myself_1367

کاربر سایت
Jan 13, 2007
275
من هيچكدوم رو ندارم
ولي ps one - ps2 -psp ، رو داشتم
به اميد خدا 2،3 سال ديگه كه رفتم اجباري و برگشتم، ps3 ميگيرم و ميام رأي ميدم... :biggrin1:
تا اون موقع MGS4 هم ميادش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر