Unreal Engine 3

Evil007

کاربر سایت
Mar 24, 2006
951
نام
R!za
فکر نمیکنم کسی باشه که تا الان اسم این موتور بازیسازی رو نشنیده باشه ـ موتوری که از ابتدای این نسل تا به حال بازیای زیادی باهاش تولید شدن که حد اقل از نظر گرافیک مورد تحسین قرار گرفتن گواه این مورد هم بازی هایی مثل Bioshock , Gears of war 1&2 ,Unreal Turnoament3 ,Xmen ,وخیلی بازی های دیگه هستند البته این نسل موتورهای دیگه ای هم به خودش دیده که نسبت به این موتور برتریها و ضعف هایی داشتن موتورهایی که هر شرکت برای بازی های خودش ساخته مثل Dunia , Anvil , Cry Engine , و موتور بازی Half Life که اسمش یادم نیست الان و با این موتور ها بازی های به یاد ماندنی همچون Far Cry2 ,Prince of persia ,Assassins Creed ساخته و به بازار فرستاده شدن که با وجود موتور قدرتمندی مثل انریل حرف های زیادی برای گفتن داشتن.
حتی زمانی این بحث بوجود امد که گرافیک بازیها بخاطر اینکه با این موتور ساخته میشن دارن مثل هم میشن که اصلا چیز خوبی نیست.
حالا به نظر شما
با ورود موتورهای جدید مثل کرای انجین3 اینده این موتور به کجا کشیده میشه؟
این موتور تا به حال چقدر به این نسل کمک کرده یا خواهد کرد؟
ایا بهینه سازی این موتور کمکی به بقاش میکنه یا باید منتظر ورژن 4 باشیم؟

آخرین ویرایش:

Evil007

کاربر سایت
Mar 24, 2006
951
نام
R!za
یه چیزی اضافه کنم اونم اینکه بعضی استودیوها مثل Gear Box هستن که تونستن قدرت این موتورو درک کنن و بازی مثل Borderlands باهاش بسازن که واقعا از هر نظر عالیه........

Evil007

کاربر سایت
Mar 24, 2006
951
نام
R!za
یعنی هیچکس نظری نداره
حالا اگه موضوع تاپیک بین PS3 و XboX360 بود همه خودشونو میکشتن
این نشون میده که بحث های تخصصی تو سایت جایی نداره و فقط ........

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
یعنی هیچکس نظری نداره
حالا اگه موضوع تاپیک بین PS3 و XboX360 بود همه خودشونو میکشتن
این نشون میده که بحث های تخصصی تو سایت جایی نداره و فقط ........
داداش ما بیایم چی بگیم ؟!؟
خیلی از موتور ها خوب بودن که با اومدن موتور های تازه به تاریخ پیوستن.همین بلا سر موتور های امروزی هم میاد.
موتور خیلی خوبی هست ولی دیگه فکر نکنم بیشتر از این روش دستکاری بکنن.باید منتظرموتور های بعدی این نسل باشیم.
من به کرای انجین 3 خیلی امید دارم و فک کنم حسابی بین بازیساز ها جای خودش رو باز کنه و موتور های قدیمی به فراموشی سپرده بشه.

Evil007

کاربر سایت
Mar 24, 2006
951
نام
R!za
داداش ما بیایم چی بگیم ؟!؟
خیلی از موتور ها خوب بودن که با اومدن موتور های تازه به تاریخ پیوستن.همین بلا سر موتور های امروزی هم میاد.
موتور خیلی خوبی هست ولی دیگه فکر نکنم بیشتر از این روش دستکاری بکنن.باید منتظرموتور های بعدی این نسل باشیم.
من به کرای انجین 3 خیلی امید دارم و فک کنم حسابی بین بازیساز ها جای خودش رو باز کنه و موتور های قدیمی به فراموشی سپرده بشه.
کرای انجین باید چیز خوبی از اب در بیاد اما ایا همه شر کت های بازی سازی میتونن ازش استفاده مفید کنن یعنی مثل انریل بتونن ازش کار بکشن یا اصلا کرایتک حاضر به فروشش هست؟؟؟ با چه قیمتی؟؟؟ آیا به شرکت های بازی سازی برای استفاده بهینه کمک خواهد کرد؟؟
ضمنا نباید از اپیک و موتور در حال ساختش به سادگی گذشت...

pedramstalker

کاربر سایت
Jan 7, 2010
926
نام
پدرام
فکر نمیکنم کسی باشه که تا الان اسم این موتور بازیسازی رو نشنیده باشه ـ موتوری که از ابتدای این نسل تا به حال بازیای زیادی باهاش تولید شدن که حد اقل از نظر گرافیک مورد تحسین قرار گرفتن گواه این مورد هم بازی هایی مثل Bioshock , Gears of war 1&2 ,Unreal Turnoament3 ,Xmen ,وخیلی بازی های دیگه هستند البته این نسل موتورهای دیگه ای هم به خودش دیده که نسبت به این موتور برتریها و ضعف هایی داشتن موتورهایی که هر شرکت برای بازی های خودش ساخته مثل Dunia , Anvil , Cry Engine , و موتور بازی Half Life که اسمش یادم نیست الان و با این موتور ها بازی های به یاد ماندنی همچون Far Cry2 ,Prince of persia ,Assassins Creed ساخته و به بازار فرستاده شدن که با وجود موتور قدرتمندی مثل انریل حرف های زیادی برای گفتن داشتن.
حتی زمانی این بحث بوجود امد که گرافیک بازیها بخاطر اینکه با این موتور ساخته میشن دارن مثل هم میشن که اصلا چیز خوبی نیست.
حالا به نظر شما
با ورود موتورهای جدید مثل کرای انجین3 اینده این موتور به کجا کشیده میشه؟
این موتور تا به حال چقدر به این نسل کمک کرده یا خواهد کرد؟
ایا بهینه سازی این موتور کمکی به بقاش میکنه یا باید منتظر ورژن 4 باشیم؟

آقا بحث خوبی رو شروع کردی...:book:
موتر unreal engine 3 موتر خوبی بود نه فقط بخاطر اینکه خوش گرافیک بود بلکه خوش دست بود وهست چون میشه باش همه جور بازیی ساخت. چرا کرای انجین 2 اینطور نیست ؟ چون همه جور بازیی نمیشه باش ساخت ! من میدونم که کرای انجین 3 هم مثل کرای انجین 2 زیاد تو بازیا مورد استفاده قرار نمیگیره ! ضمنا موتور half life 2 موتور سورس انجین 2 نام داره که واقا بهترین موتور ساخت بازییه (به نظر من) از 2004 (هالف لایف) تا حالا ( left 4 dead 2) هنوز دارن باش بازیهای امتیاز بالا میسازن و هنوز هم متوقف نشده(postal 3)!:love:

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
Epic همین الآن قرار دادهای زیادی برای بازی های جدید با شرکت های مختلف داره تا با نسخه ی ترمیم شده ی UE3 که باهاش B:AA رو ساختن داره و تازه هم شعبه ی ژاپنش رو راه اندازی کرده به این زودی منتظر UE4 نباشید چون موتور فعلی Epic از همین نسل شروع به سوددهی کرد و به همین زودی قیدشو نمی زنن فعلاً به ارتقاء دادن بسنده میکنن...
قسمت جدید Borderlands رو هم با همین موتور ولی ارتقاء یافته میسازن...
بهتون قول میدم CE3 درسته که قابلیت های زیاد و حیرت انگیزی داره ولی حداقل تا 2 یا 3 سال آینده به نهایت بازدهی نخواهد رسید...

Evil007

کاربر سایت
Mar 24, 2006
951
نام
R!za
اینا شد چند تا نظر خوب
تاپیک بد جوری خوابیده بود
بچه ها همش تو فکر اینن که فلان بازی مولتی شد یا فلان کسک گفت که فلان کنسول فلانه(عجب فلان فلانی شد:cheesygri)

mohammad-gamer

کاربر سایت
May 23, 2008
772
نام
mohammad
اینا شد چند تا نظر خوب
تاپیک بد جوری خوابیده بود
بچه ها همش تو فکر اینن که فلان بازی مولتی شد یا فلان کسک گفت که فلان کنسول فلانه(عجب فلان فلانی شد:cheesygri)
عجب گیری کردیما شما میخوای زوری بازدید کننده بیاری به تاپیکی که ایجاد کردی؟توو همه پستات هی میگی اگه فلان بحث بود این میشد اگه فلانی بود این میشد شما خودت داری تاپیکتو به انحراف میکشی
عجبا خب یکی دوست نداره بیاد یکی دوست داره شما خیلی حوصلت زیاده که به فکر همچین بحثی هستی من شخصا ارزشی نمیبینم که وقتمونو بزاریم بگیم unreal فلانه یا cry engine فلانه چون این سازندگان بازیان که باید از موتور خوب استفاده کنند اگه بازدید کننده میخوای یه بحث خوب پیدا کن منظورم 360 و ps3 نیست بلکه بحث جذاب و با نتیجه:yawn:اگرم فک میکنی از این 2 تا کنسول بحث جذاب تری نیس پس اینقد نگو اگه اون بحث بود این میشد و اینجور چیزا
این نظرم چون هی میگی چرا هیچکس نیستو تاپیک خوابیده گفتما وگرنه اگه من دوست ندارم بیام نظر بدم حقم ندارم بیام تاپیکئ خراب کنم ولی شما خودت داری تاپیکو خراب میکنی گفتم بیام بهت بگم زوری که نیست داداش من

Evil007

کاربر سایت
Mar 24, 2006
951
نام
R!za
ها

عجب گیری کردیما شما میخوای زوری بازدید کننده بیاری به تاپیکی که ایجاد کردی؟توو همه پستات هی میگی اگه فلان بحث بود این میشد اگه فلانی بود این میشد شما خودت داری تاپیکتو به انحراف میکشی
عجبا خب یکی دوست نداره بیاد یکی دوست داره شما خیلی حوصلت زیاده که به فکر همچین بحثی هستی من شخصا ارزشی نمیبینم که وقتمونو بزاریم بگیم unreal فلانه یا cry engine فلانه چون این سازندگان بازیان که باید از موتور خوب استفاده کنند اگه بازدید کننده میخوای یه بحث خوب پیدا کن منظورم 360 و ps3 نیست بلکه بحث جذاب و با نتیجه:yawn:اگرم فک میکنی از این 2 تا کنسول بحث جذاب تری نیس پس اینقد نگو اگه اون بحث بود این میشد و اینجور چیزا
این نظرم چون هی میگی چرا هیچکس نیستو تاپیک خوابیده گفتما وگرنه اگه من دوست ندارم بیام نظر بدم حقم ندارم بیام تاپیکئ خراب کنم ولی شما خودت داری تاپیکو خراب میکنی گفتم بیام بهت بگم زوری که نیست داداش من
اینجانب شخصا یادم نمیاد برا شما کارت دعوت فرستاده باشم
حالا اگه اطلاعاتت ضعیفه یه چیزی ولی دیگه نباید برای اینکه یه چیزی گفته باشی یا امار پست هاتو ببری بالا بیای نطق کنی ......

تازشم موضوعات سایت بی نهایت هستش دلیل نمیشه شما اطلاعات نداری یا از موضوع خوشت نمیاد بیای اظهار فضل کنی:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused:

Donkiten

کاربر سایت
Apr 22, 2009
617
نام
Amin
قیمت این موتور ها چنده و اگر کسی از ایران بخواد بخره میتونه ویا در تحریم
قیمت شون به طور کلی زیاد هست ولی خیر اگه بخواین بخرین تحریم جلو گیری نمی کنه و رنج قیمت هم بسته به Pack هاشون متغیره . دقیقا هم نمی دونم کجا بود ولی یجا خوندم که قیمت UnrealEngine3 حدود 750هزار دلار هست. :biggrin1:

nariman-potter

کاربر سایت
Feb 22, 2009
327
نام
نریمان
قیمت شون به طور کلی زیاد هست ولی خیر اگه بخواین بخرین تحریم جلو گیری نمی کنه و رنج قیمت هم بسته به Pack هاشون متغیره . دقیقا هم نمی دونم کجا بود ولی یجا خوندم که قیمت UnrealEngine3 حدود 750هزار دلار هست. :biggrin1:
به به :D
ولی خدایی ازشش رو داره :love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر