machinarium

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
دوستان تو این بازی قسمتی که 3 تا آدم آهنی هستش...یکیش فلوت داره یکیش طبل یکیش هم شیپور....تو یکیش یه موش گیر کرده باید چجوری درش بیارم....ممنون

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,997
نام
آریا
تا جایی که یادمه , نیاز به یه گربه داری که بره داخل شیپور و موش رو دربیاره. اون گربه هم توی یکی از منطقه های بازی بهش میرسی (همون جایی که یه پرنده هست هرکاری میکنی ازت تقلید میکنه :D)
حالا برای گرفتن گربه باید چند کار انجام بدی. اول باید با اون روباتی که مشغول ور رفتن با سیم برق و تعمیرات هست یه کارایی بکنی (یادم نیست چیکار ولی اون تیکه خیلی آسون بود و راهنمایی نیاز نداره)
بعد یه جعبه هست که باید قطعات پازل مانندش رو کنار هم بچینی تا برق وصل بشه. وقتی داری این کارو میکنی , یکی از قطعات روی زمین می افته و پرنده اون رو با خودش میبره !
اگه خودت ادامه بازی رو انجام بدی بهتره (کلآ هدف اینه که اون گربه از دستت فرار کنه و بره توی سیم برق و بعد ورش داری :D) ولی اگه گیر کردی ادامه اون تیکه به صورت زیر هست :
وقتی پرنده اون قطعه رو خورد , باید از چنگش دربیاری ! همون طور که میبینی پرنده همه کارهات رو تقلید میکنه. پس برو زیر اون سیم وایسا (پرنده هم بالای سیم می ایسته) بعد با یه ریتم مشخص دراز شو , کوتاه شو , دراز شو , کوتاه شو , ... انقدر این کارو انجام بده تا سیمی که پرنده روش نشسته کش بیاد و پاره بشه !! قطعه رو از پرنده بگیر . اون تیکه سیمی که پاره شده رو به حفاظ کنار جعبه وصل کن و بعد برو سراغ جعبه. قطعات پازل مانند رو به هم بچسبون تا برق وصل بشه. اون وقت دم گربه رو بگیر تا از دستت فرار کنه و برق بگیرتش و بعد گربه رو بخور :D در آخر هم گربه رو ببر پیش نوازنده و تموم !

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,000
نام
Milad
دوز تنهایی معمای پازل بازی هست که بسته به خوده بازیکنه و راهنما نداره
هوش مصنوعیه طرف منو دیوونه کرده یعنی بهترین دوز باز دنیا جلش بوقه 1000 بار باهاش بازی کنی 1000 شیوه میاد جلوت.
من 3 ساعت باهاش دوز بازی کردم پشت سر هم تا تونستم ببرمش چقدر لذت بخش بود:x

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
من دفعه اول دور 3 ـوم بردمش :D اما بعدا به کلم زد باهاش بازی کنم هر کاری کردم نشد آخرم بیخیالش شدم :D

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
تا جایی که یادمه , نیاز به یه گربه داری که بره داخل شیپور و موش رو دربیاره. اون گربه هم توی یکی از منطقه های بازی بهش میرسی (همون جایی که یه پرنده هست هرکاری میکنی ازت تقلید میکنه :D)
حالا برای گرفتن گربه باید چند کار انجام بدی. اول باید با اون روباتی که مشغول ور رفتن با سیم برق و تعمیرات هست یه کارایی بکنی (یادم نیست چیکار ولی اون تیکه خیلی آسون بود و راهنمایی نیاز نداره)
بعد یه جعبه هست که باید قطعات پازل مانندش رو کنار هم بچینی تا برق وصل بشه. وقتی داری این کارو میکنی , یکی از قطعات روی زمین می افته و پرنده اون رو با خودش میبره !
اگه خودت ادامه بازی رو انجام بدی بهتره (کلآ هدف اینه که اون گربه از دستت فرار کنه و بره توی سیم برق و بعد ورش داری :D) ولی اگه گیر کردی ادامه اون تیکه به صورت زیر هست :
وقتی پرنده اون قطعه رو خورد , باید از چنگش دربیاری ! همون طور که میبینی پرنده همه کارهات رو تقلید میکنه. پس برو زیر اون سیم وایسا (پرنده هم بالای سیم می ایسته) بعد با یه ریتم مشخص دراز شو , کوتاه شو , دراز شو , کوتاه شو , ... انقدر این کارو انجام بده تا سیمی که پرنده روش نشسته کش بیاد و پاره بشه !! قطعه رو از پرنده بگیر . اون تیکه سیمی که پاره شده رو به حفاظ کنار جعبه وصل کن و بعد برو سراغ جعبه. قطعات پازل مانند رو به هم بچسبون تا برق وصل بشه. اون وقت دم گربه رو بگیر تا از دستت فرار کنه و برق بگیرتش و بعد گربه رو بخور :D در آخر هم گربه رو ببر پیش نوازنده و تموم !
ممنون دوست عزیز...
ردش کردم...
رسیدم بالاتر اون منطقه یه پیرمرد هست که رو ویلچر هستش و روغن میخاد...روغن هم می گردم جایی نیست که بهش بدم...چیکار کنم؟؟:biggrin1:

Moon spell

کاربر سایت
Nov 8, 2009
275
نام
mahyar
ممنون دوست عزیز...
ردش کردم...
رسیدم بالاتر اون منطقه یه پیرمرد هست که رو ویلچر هستش و روغن میخاد...روغن هم می گردم جایی نیست که بهش بدم...چیکار کنم؟؟:biggrin1:
باید بری پایین اونجا که اون 3تا دارن بوغ میزنن:laughing: 1 در سمت چپه میری داخل از بالا داره روغن میچکه قوطی رو میزاری زیرش تا پر بشه

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,000
نام
Milad
رسیدم بالاتر اون منطقه یه پیرمرد هست که رو ویلچر هستش و روغن میخاد...روغن هم می گردم جایی نیست که بهش بدم...چیکار کنم؟؟:D
من کشته مرده این ادونچر رفتنه شمام:d
اگه منظوت روغنه آفتاب گردونه:
باید بری یک آسانسور هست سمت راست .میری روش بعد دکمه قرمز رنگ درای میزنی میره پایین بعد اون پایین یک پنجره هست که عشقت:D توش داره آشپزی میکنه اونجا میزنی روی پنجره بعد کنترل دختره افتاد دستت قابلمرو میزاری پایین میری بالاش باید شلنگ رو از توی اون قسمت بالایی در بیاری.بعد وصلش کنی به اون شیر سمت چپ و بدیش به ربات اون وصلش میکنه به بالابرش و پمپ میکنه بعد اهرم رو میزنی میره بالا(برای رفتن بالا خودش یک معما داره تا دسته اهرم معلوم بشه)بعد اون بالا رسیدی یک دستگاهی ازت تست هوش می پرسه خودت اگه ردش کردی مردی:dبعد از توی دهنش که لولست میری بالا میفتی توی یک آزمایشگاه بعداونجا معلومه باید چکار کنی

™Meysam

کاربر سایت
May 22, 2007
1,542
نام
میثم
بچه ها من به خدا اصلا از راهنما بازی استفاده نکردم بجز اخرش توی اهنگ زدن ولی فسفر می سوزنه ها بد جور:laughing: بعضی جاها گریه ات می گیره یه جوری میشی میگی این اصلا راه حلی نداره:blushing: به نظر من سخت ترین جا جایی بود که می خاست پازل روی تیره برق و کامل کنی پیشه اون گربه مغزم دو بار هنگ کرد به حضرت عباس اصلا ار راهنما استفاده نکردم از اخر بازی فهمیدم اونم خودن نفهمیدم یکی از دوستان بهم گفت ولی خیلی حال کردم زیبا بود و خنده دار بازی بیشتر از اون اچار که مخزن زیر حوض رو باز می کنی باهاش حال کردم خنده دار بود ولی اخرش ضد حال شد مثله فیلمه منصور که تصادف می کنن البته این مشخص بود که نسخه دیگه ای در کاره ولی به دوستان پیشنهاد می کنم بازی رو جورش کنن چون خیلی خیلی جالبه

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
دوستان ببخشید ما هی سوال می کنیم...ادونچر باز نیستیم آخه...
از دوستانی هم که راهنمایی کردم متشکرم

اونجایی که روغن آفتاب گردان رو جور کردم و به پبرمرده دادم یه تیکه کاغذ بهم داد که فکر کنم باید از طریق اون یه پولی بدست بیارم و بریزم تو اون دستگاه و بعد وسیله رو به کسی که جلو دره بدم تا درو باز کنه...چطوری پوب بدست بیارم؟:d

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,000
نام
Milad
برو همونجا پیش گربه که گرفتی و پرندرو بالای سیما دیدی تهه اونجا یک در هست بلیط رو میدی بهش!در باز میشه اتاق بازی هست 3 تا دستگاه آرکید داره اول میری پشت دوچرخه پا میزنی تا ژنراتور برقشو تامین کنه بعد با هر کدوم بازی میکنی(اول با شماره 1 بعد 2 سومیو خودت ببین خیلی باحاله:D)
بعد اولی و دومی 2 تا بهت پول میدن!با اون پولا میای توی میدونه که پیر مرده هست اونجا یک دستگاه هست 2 تا ازش باطری میخری بهم میچسبونی میدی به اون پلیسه عروسک دستشه بعد میزاره بری توی اسانسور:D

Hamid_da2007

کاربر سایت
Apr 18, 2007
1,254
جالبه من اصلا با دوزش مشکل پیدا نکردم. فکر کنم سریه اول دفعه دوم سوم بردمش. بعد یکی از قطعاته فلوت رو پیدا نکردم(اونی که رو در افتاده بود). خلاصه فکر کردم باید دوباره ببرمش. این سری همون دفعه اول بردمش.
نکته دوز اینه که همونقدر که حواستون هست مهره هایه خودتونو ردیف کنین باید حواستون به حرکتهایه یارو هم باشه و سعی کنین جلویه حرکتاشو بگیرید. بقوله معروف دسته پیشو بگیرین.

koroush.badi

کاربر سایت
Jan 25, 2010
24
نام
کورش
کمک

سلام من کتاب راهنمام باز نمی شه شرمنده کسی میدونه داستان این فلوته که تو پشتمبومه با فرکانس#:-s
تا الان خوب رفتم جلو ولی از موسیقی هیچی حالیم نیست(این یه تیکه عین نورهود)کسی میدونه چه کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر