قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
فعلا $ سیر نزولی داره و پیش بینی میشه تا خرداد ادامه داشته باشه

کاش همینجور دلار بیاد پایین تا همه دوستان هرچی دلشون میخاد بخرن اصلا هم xbox هم ps3 هم kinect هم vita همرو با هم بخرینو از زندگتون لذت ببرین کلا .

آخرین ویرایش:

numberXIII

کاربر سایت
May 21, 2008
133
سلام دوستان
میخواستم بدونم ایکس باکس پرمیوم 20 گیگ با برد فالکون، تر و تمیز با دو دسته اورجینال و بدون دسته چقدر بفروشم خوبه؟!

mahdi_kh

کاربر سایت
Jan 10, 2008
19
جهت اطلاع:
دوستان عزیز توصیع شدید میکنم به هیچ عنوان از فروشگاه یگانه واقع در پاساژ حافظ جنسی رو خریداری نکنید تا بلایی که سر من اومد سر شما نیاد.
من 2هفته پیش یک کنسول Slim 4GB گرفتم و متاسفانه کنسول را درست هک نکردن و الان دستگاه کلی مشکل دارد مثل از بازی پریدن بیرون و دیگر دیسکی را اجرا نکردن و افت فریم در بازی ها و ..... در کل بگم نه اخلاق خوبی دارند و نه اجناس مطمئنی. و آن فروشگاه کنسول من را تعوی نکرد با اینکه مهلت تست داشت.
نمی دانستم باید کجا بنویسم این متن را اما خواستم تجربه خودم را در اختیار شما عزیزان قرار دهم.
با تشکر

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
جهت اطلاع:
دوستان عزیز توصیع شدید میکنم به هیچ عنوان از فروشگاه یگانه واقع در پاساژ حافظ جنسی رو خریداری نکنید تا بلایی که سر من اومد سر شما نیاد.
من 2هفته پیش یک کنسول Slim 4GB گرفتم و متاسفانه کنسول را درست هک نکردن و الان دستگاه کلی مشکل دارد مثل از بازی پریدن بیرون و دیگر دیسکی را اجرا نکردن و افت فریم در بازی ها و ..... در کل بگم نه اخلاق خوبی دارند و نه اجناس مطمئنی. و آن فروشگاه کنسول من را تعوی نکرد با اینکه مهلت تست داشت.
نمی دانستم باید کجا بنویسم این متن را اما خواستم تجربه خودم را در اختیار شما عزیزان قرار دهم.
با تشکر

کاملا تایید میشه...منم 5 سال پیش باهاش دعوام شد....تو این 5 سال ادم نشده پس....;)...حالت طلبکارانه بر خورد میکرد...

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
این زیر زمین یگانه زد بُرد لنز درایو رو سوزوند 120 هم پول گرفت از ما !!!
میخواید فریمور آپ کنید برید پیش روح الله

mahdi_kh

کاربر سایت
Jan 10, 2008
19
کاملا تایید میشه...منم 5 سال پیش باهاش دعوام شد....تو این 5 سال ادم نشده پس....;)...حالت طلبکارانه بر خورد میکرد...

من از مدیران این انجمن خواهش میکنم تا یک بخش برای همین موضوع قرار بدن تا فروشگاه هایی که از این راه دارند جیب آدام ها را خالی می کنند شناسایی و به کاربران معرفی بشه.
من حتی یک نامه بلند بالا برای بازی نما ارسال کردم و گفتم با اینکه خود شما میدونید این یگانه سالهاست داره دزدی میکنه و کلی کاربر تو انجمن خود شما ناراضی هستند از خریدشون باز تبلیغ صفحه اول مجلتون اینا هستند، جوابی که دادن این بود: مسئولیت تبلیغاتی که در مجلات استفاده میشن به عهده‌ی خود تبلیغ دهنده‌س.
ممنون

kaka-23

کاربر سایت
Jun 11, 2007
657
نام
محمد حسین
سلام
بچه ها من یکی از آشناهام 1ماه دیگه از کانادا میاد
به نظر شما ارزش داره بگم یه دستگاه برام از اونور بیاره ؟
چقدر تفاوت فیمتشه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر