قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

devil 2007

کاربر سایت
Jan 9, 2007
164
نام
hamid
کسی پرمیوم جی تا قیمت 430سراغ داره اگه داره بگه کجا می فروشه که من طالبم درضمن آخرش ما نفهمیدیم این جی هاروشون کنترل دارن یانه چون شنیدم خود فروشنده ها کنترل رو بر میدارن اون وقت میگن این جی جدیدها کنترل ندارن

آخرین ویرایش:

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
شاید این چیزی که میگم ربطی به تایپیک نداشته باشه ولی تو دلم مونده بود.آخه این چکاری که فروشنده ها میکنند. چرا میان کنسولی که 360 هزار تومان هست میان به گیمر ها میدن 480 هزار تومان؟آخه چرا؟ چرا یک فروشنده به جای اینکه 10 تا 20 تومن بکشه رو جنس( بر اساس قوانین) میاد 130 تا 140 تومان میکشه؟فکر میکنند این پول خوردن داره.بجای اینکه بیاد یه خوبی در حق صنعت گیم و گیمر ها بکنه میاد اونارو سر کیسه میکنه.واقعا تاسف داره.فقط بخاطر یه ذره سود بیشتر.

راستی بچه ها کسی جایی رو سراغ داره که per رو 430 بده؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
کسی پرمیوم جی تا قیمت 430سراغ داره اگه داره بگه کجا می فروشه که من طالبم درضمن آخرش ما نفهمیدیم این جی هاروشون کنترل دارن یانه چون شنیدم خود فروشنده ها کنترل رو بر میدارن اون وقت میگن این جی جدیدها کنترل ندارن

سلام.
شادی و یگانه j رو میده 450 تومن ماله ژاپن هم هستن درایوشون سامسونگه;)
ندیدم کسی 430 بده...
کنترلش رو هم باید بدن اگه ندادن بهشون گیر بده! اگه باز هم ندادن از اون نخر:)

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,022
نام
امین
تازه 1 ماه اکانت مجانی لایو گلد هم داری کلا به صرفه تره که pre بگیری و حتی تو مدلهای J کنترل و هدست هم هست مایکروسافت مدل کور رو ساخت که مثلا بگه من 2 مدل ساختم برای کسانی که میخوان کمتر پول بدن برن کور بگیرن ولی در هر حال شما هرچیزی که بخوای برای کور بگیری تا تکمیلش کنی از قیمت pre بیشتر میشه یا به صرفه تره که مدل پرمیوم بگیری پس خود به خود میری سمت pre
1ماه اکانت گلد مجانی رو مدل کور هم داره هومن جان ;) ;)

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
خوب من قیمت XBOX360 premium رو امروز ار دوبی گرفتم که هست 1699 درهم که درهم هم 253 تومن هست که میشه 422 تومن به پول ایران !

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,022
نام
امین
بچه ها سلام من بچه اصفهانم. میخواستم ببینم اینجا کسی (از بچه های اصفهان) جز پاسکال
(تو مجتمع پارک) جایه دیگه ای رو میشناسه که X360 بفروشه؟؟ هرکی میدونه خواهشا بیاد اسم مغازه و ادرسشو بگه. (در ضمن اگه کسی از پاسکال X360 خریده بیاد بگه از دستگاهش راضی هست یا نه ؟؟) با تشکر :love: :love:

D.D.S

کاربر سایت
Nov 24, 2006
316
نام
بابک
خوب من قیمت XBOX360 premium رو امروز ار دوبی گرفتم که هست 1699 درهم که درهم هم 253 تومن هست که میشه 422 تومن به پول ایران !
:eek:
پس بیچاره یگانه و بقیه همچین گرون هم نمیدن:cool:
همش 30 تومن ناقابل روش میکشن(تازه کرایه حمل و نقل هم هست):-"
تازه کپی خورشم میکنن و تحویلت میدن:p

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
سلام.
شادی و یگانه j رو میده 450 تومن ماله ژاپن هم هستن درایوشون سامسونگه;)
ندیدم کسی 430 بده...
کنترلش رو هم باید بدن اگه ندادن بهشون گیر بده! اگه باز هم ندادن از اون نخر:)

بيخودي فروشنده ها را كلاه بردار نكنيد:biggrin1:

چون واقعا در نسخه هاي جديد ورژن j كنترل ريموت نداره . من خودم نسخه j را دارم وقتي عكسش رو جعبش نسيت و حتي كنترل ريموت را در دفترچش نشون نداده كاملا مشخصه كه كنترل ريموتي وجود نداره قبلا ها بود ولي الان ديگه نه . اگه ميخواي بدوني تو xbox360 چه وسايل جانبي هست بايد رو جعبش عكسش را انداخته باشه .

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,435
نام
علی
:eek:
پس بیچاره یگانه و بقیه همچین گرون هم نمیدن:cool:
همش 30 تومن ناقابل روش میکشن(تازه کرایه حمل و نقل هم هست):-"
تازه کپی خورشم میکنن و تحویلت میدن:p

ولی این هم هست اونا رو تعداد میخرن و این طوری ارزونتر باهاشون در میاد !

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,022
نام
امین
من دستگاهم رو از پاسکال نگرفتم اما با این یارو رفیقم.دستگاههاش مشکلی نداره.نگران نباش;)
محمد رضا جان خیلی ممنون از جوابت. خیلی لطف کردی :biggrin1: ;) . اگه حالشو داری یه سر به PM ت بزن خیلی کارت دارم . خیلی ممنون:love: :love:

xbox360

کاربر سایت
Jun 16, 2006
412
نام
پوریا
اقا یه چیزه جالب امروز رفتم 360 قیمت کنم گفت j قدیم 500 وجدید 450 uc هم 450 گفتم جدید با قدیم چه فرقی میکنه گفت هم کنترل داره هم کامپوننتش فرق میکنه!!!!!!!
دقیقا همین شکلی شدم
eyes_droped.gif

waaaht.gif

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر