همه جيز در مورد Counter Strike 1.6

CoNT.MJ

کاربر سایت
Jun 22, 2006
34
نام
علی
Darkfie1d من دیدم یکی میخواد ادرس سایتشو گذاشتم همین.درضمن من خیلی برنامه برای هک دارم ولی از هیچکدومشون برای بازی انلاین استفاده نمیکنم(فقط برای کاندیشیون زرو استفاده میکنم چون خیلی حال میده:cheesygri )

CoNT.MJ

کاربر سایت
Jun 22, 2006
34
نام
علی
نوشته شده توسط 3lectro:
دموهای دانلود شده رو چطور میشه اجرا کرد ؟؟؟
کاری نداره اول فایل رو تو پوشه ی استریک کپی کن
بعد برو تو بازی تو کنسول بزن viewdemo بهد یه اسپیس بزن اسم دمو رو بنویس!

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
دموهای دانلود شده رو چطور میشه اجرا کرد ؟؟؟
شما وقتی که قابل دمو رو دانلود میکنید باید اون رو در داخل فولدر cstrike بریزید.. معمولا اسمای این دمو ها طولانی هست پیشنهاد میکنم که خودتون به سلیقه ی خودتون اسمشو کوتاه کنید تا دراجراش راحت باشین. بر فرض مثلا بازی 3D با SK مثلا اسم فایل رو بزارین 3dsk.dem یادتون باشه هر اسمی میزارین .dem رو آخرش بزارین وگرنه اجرا نمیشه. بعد از این کار وارد بازی شوید کنسول رو باز کنید و بنویسید ( بر اساس اون مثالی که زدم) playdemo 3dsk دمو اجرا میشود و میوانید از دیدن آن لذت ببرید.

uBISOFT1

کاربر سایت
Sep 28, 2005
116
نوشته شده توسط uBISOFT1:
سلام
من وقتی با hlty از بازی demo میگیرم وقتی نگاه می کنم می خوام بدونم چجوری می شه راحت
demo رو جلو عقب بورد یا کند و تندش کرد
جواب منو ندادید

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
خوب اینو میدونم که میشه خودم درست کنم
و توی بازی ازم فیلم بگیره

ولی منظورم اینه که سایتی هستش که بازی دیگران رو هم گذاشته باشه برای دانلود .؟

uBISOFT1

کاربر سایت
Sep 28, 2005
116
من یه جایی دیدم یارو ه داشت دمو نگاه می کرد یه نواری وسط صفحه بود (و قتی Esc میزد) دقیقا مثل فیلم دیدن با اون دمو رو جلو عقب میبرد تند یا آهسته میکرد .سوال من اینه چطور اون نوار را بیاریم؟
لطفا جواب بدید;):(

uBISOFT1

کاربر سایت
Sep 28, 2005
116
سلام .از جواب دادن به سوالاتم ممنون.خداییش اینو دیگه جواب بدید برای کلن می خوام
1.وقتی روی زمین چیزی دراپ شده یا افتاده مثل بمب(c4) یا چیز دیگه همون موقع کلاش دستمونه و در حال در گیری هستیم یه دفعه میریم رو بمب بعد بمب میاد جای کلاش دستمون بعد یارو راحت مارو میزنه .کدی می خواستم که وقتی اینجوری میشه دیگه چیزی که بر میداریم دستمون نیاد
2.کدی که زمان کوری با فلش رو کم کونه
plase asked for in
:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

BizkibiT

کاربر سایت
Jan 16, 2006
178
نام
فرشيد
hi 2 all

اقا كسي سرور باحال نمي شناسه بشه انلاين بهش وصل شد بازي كرد ؟؟
من خودم قبلا سرور داتك وصل مي شدم ولي نمي دونم چي شده هر چي سايتشو تو favorites مي زنم ديگه چيزي پيدا نمي كه. كسي مي دونه مشكل چيه ؟؟

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,008
نام
خلیل
اقا كسي سرور باحال نمي شناسه بشه انلاين بهش وصل شد بازي كرد ؟؟
من خودم قبلا سرور داتك وصل مي شدم ولي نمي دونم چي شده هر چي سايتشو تو favorites مي زنم ديگه چيزي پيدا نمي كه. كسي مي دونه مشكل چيه ؟؟

یه سری به این تاپیک بزن http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?p=60149#post60149

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر