The Godfather

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
گه يادتون باش بعد از ساخت بازي مافيا وسر و صدايي كه در زمان خودش به پا كرد همه منتظر ساخت شماره 2 اين بازي بودند كه خبري نشد البته كمپاني eaدست به كار شد و مشغول ساخت بازي the godfather شد كه شباهت زيادي به مافيا داره اين بزي قراره فوريه 2006 بياد دوستان ميتونن مطالبي رو كه راجع به اين بازي دارن ميتونن توي اين تاپيك قرار بدن

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
خیلی خیلی خیلی ببخشید من خودم عاشق این سبکم ولی از وقتی گاد فادر رو بازی میکنم خیلی رو اعصابم راه رفته هر چی جلوتر میری اعصاب خورد کن تر میشه.

ولی در مورد نکته های مثبتش هم نمیشه کاملا مطمئن بود. تنها چیزی که من ازش خوشم اومده شخصیت پردازیش بوده.:eek: :eek: :eek:
بازم خیلی خیلی خیلی میبخشید. امیدوارم کسی دیگه از پستای من احساس ناراحتی نکنه.:p

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
با سلام

به تظر من اینکه این بازی از نظر بازی کنان جالب در نیومد تبلیغات گسترده در رابطه با اون بود و eaقصد داشت تا بازیکنان را گرسنه بازی با آن کند زمانی که من خودم دمویی از بازی را دیدم واقعا متعجب شدم بازی به گونه ای بود که افراد که در اطراف شما بودن نسبت به حرکات شما عکس اعمل نشون میدادن و من واقعا مشتاق بازی با اون بودم
در ضمن دوستانی که از این بازی خوششون نمیاد به نظر من اگر هر سه شماره فیلم را یک با نگاه کنند حتما از بازی خوششون میاد و سعی میکنن تا به مقام گادفادرکه ایان بازی است برسن و به ریاست خانواده برسند و لذت رییس بودن را تجربه کنند

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
نوشته شده توسط godfather:
با سلام

به تظر من اینکه این بازی از نظر بازی کنان جالب در نیومد تبلیغات گسترده در رابطه با اون بود و eaقصد داشت تا بازیکنان را گرسنه بازی با آن کند زمانی که من خودم دمویی از بازی را دیدم واقعا متعجب شدم بازی به گونه ای بود که افراد که در اطراف شما بودن نسبت به حرکات شما عکس اعمل نشون میدادن و من واقعا مشتاق بازی با اون بودم
در ضمن دوستانی که از این بازی خوششون نمیاد به نظر من اگر هر سه شماره فیلم را یک با نگاه کنند حتما از بازی خوششون میاد و سعی میکنن تا به مقام گادفادرکه ایان بازی است برسن و به ریاست خانواده برسند و لذت رییس بودن را تجربه کنند

سلام godfather جان.
عزیز دل برادر من فیلماشو دیدم خیلی هم حال کردم و خیلی هم قبولش دارم.
اما دیدن فیلم و بازی دو تا موضوع جداگانس. آخه فیلمش کجا بازیش کجا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:confused:
مگه مافیا هم فیلم داشت که این همه طرفدار داره.
خلاصه ما چاکر فیلمش هم هستیم ولی بازیش هم آبروی خودشو هم آبروی فیلمشو برده.
با این وجود به نظر تو هنوز جای طرفداری از بازیش هس؟؟؟:confused: :confused:

Sasy360

کاربر سایت
Dec 5, 2005
858
نام
ساسان
بابا بس کنید این بحث ها رو!
من اون مرحله گیر کردم که بم ماموریت میدن مرکز خانواده های دیگه رو بمب گزاری کنم! آخه منه دست تنها چه طور میتونم؟!

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
نوشته شده توسط Sasy360:
من اون مرحله گیر کردم که بم ماموریت میدن مرکز خانواده های دیگه رو بمب گزاری کنم! آخه منه دست تنها چه طور میتونم؟!
به راحتی:D
حسابی با خودت گلوله و سلاح ببر بعد برای کشتنشون یه جا سنگر بگیر یکی از ساختموناشون رو منفجر کن که توی زیر زمین باید بری بعد فرار کن!

wii360

کاربر سایت
Jun 19, 2006
165
نوشته شده توسط Sasy360:
خوب برو ترينرش رو بگير ديگه گير نمي كني.

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
من اين بازيه تا بعد ار بم گذاري ها هم رفتم ولي خدايي حالم بهم خورد.همش يه كاره تكراري برو دمه دره مغازه ها يه جا سنگر بگير چند نفر رو بكش مغازه رو واسه ي باند خودي كن.خيلي بازيه تكراري بود.

Morrigan

کاربر سایت
Apr 15, 2006
631
نام
رژین
همه كه مثل شما دوستان ايده هاي جديد و عجيب ندارن دوست من!:)
به نظر من دوستاني كه ((حالشون از اين بازي به هم ميخوره))،((بدترين بازي عمرشون بوده))،((فكر ميكنن خيلي تكراريه))و((نميفهمن چرا ما ازش طرفداري ميكنيم))نبايد ديگه به پست زدن در اين تاپيك به ضرر بازي پدرخوانده ادامه بدن.ما اين جا جمع شديم كه نظرمون رو به ديگران((بگيم))نه اين كه((تحميل كنيم)).البته من هيچ كارم(اين رو گفتم تا بعد يكي از دوستان براي گوشزد كردن اين موضوع مجبور يه توهين نشه)ولي حتي اگر هم تا حالا((توهين نشده))((حق همه رعايت شده))و((به نظر همه احترام گزاشته شده))مطمئن باشيد اگر همين طوري ادامه بديد اين اتفاق ميفته و حتي بدتر از اون!
-----پاسخ به پست پاييني---------
همهتون صحبت ايده ميكنين،ولي نتونستين از وقتي اومدين تو اين تاپيك يه حرف جديد بزنين!

آخرین ویرایش:

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
نوشته شده توسط m_unknown_r:
من اين بازيه تا بعد ار بم گذاري ها هم رفتم ولي خدايي حالم بهم خورد.همش يه كاره تكراري برو دمه دره مغازه ها يه جا سنگر بگير چند نفر رو بكش مغازه رو واسه ي باند خودي كن.خيلي بازيه تكراري بود.

آفرین
اولین کسی که یه انتقاد درست وحسابی از این بازی میکنه تو هستی.:cheesygri
واقعا ای ول به این میگن یه نظر توپ.:)

نه اشتباه نکنین من به خاطر این که واقعا حرف m_unknoewmn درسته و به یکی از واقیتهای محض بازی اشاره کردن حق میدم نه به خاطر این که از بازی بدم بیاد. :p
راستم میگه همه ی بازی سوار شده رو همین قضیه ی مضخرف:p

monster

کاربر سایت
Jul 12, 2006
715
نام
احمد
نوشته شده توسط rojin:
همه كه مثل شما دوستان ايده هاي جديد و عجيب ندارن دوست من!:)
به نظر من دوستاني كه ((حالشون از اين بازي به هم ميخوره))،((بدترين بازي عمرشون بوده))،((فكر ميكنن خيلي تكراريه))و((نميفهمن چرا ما ازش طرفداري ميكنيم))نبايد ديگه به پست زدن در اين تاپيك به ضرر بازي پدرخوانده ادامه بدن.ما اين جا جمع شديم كه نظرمون رو به ديگران((بگيم))نه اين كه((تحميل كنيم)).البته من هيچ كارم(اين رو گفتم تا بعد يكي از دوستان براي گوشزد كردن اين موضوع مجبور يه توهين نشه)ولي حتي اگر هم تا حالا((توهين نشده))((حق همه رعايت شده))و((به نظر همه احترام گزاشته شده))مطمئن باشيد اگر همين طوري ادامه بديد اين اتفاق ميفته و حتي بدتر از اون!

rojin جان تاپیک در مورد godfather هستش و همونطور که قبلا گفتم باید همه ی خوبی ها و بدی ها رو بگیم. این طور نمیشه که فقط از بازی خوبی بگیم این که نشد کار.!!!!!!!!!!!!!

ایده های دوستان هم خیلی منطقیه و اصلا عجیب و غریب نیست.

اصلا بیان یه مسابقه بذاریم. شماها خوبیشو بگین ما هم بدیش ر و میگیم. هر کدوم بیشتر بود باید همون قبوله.
البته به شرطی که نظرا قابل قبول باشن
.:cheesygri

Morrigan

کاربر سایت
Apr 15, 2006
631
نام
رژین
مسابقه رو ول كنين كه تاپيك به هم ميخوره بدتر از الان!
ايده هاي شما هم اصلا غير منطقي نيست.هر كسي يه نظري داره كه به اون پايبنده و انتظار داره ديگران بهش احترام بزارن.
در پست چند صفحه قبل من نظرمو در مورد اين بحث گفتم كه xdatex جان هم گفتن من خيلي تند رفتم.قبول،من تند رفتم،من برداشت بد كردم،اصلا من دنبال دعوام!ولي اين نظر من بود.اگه من با گفتن اين يه نظر اشتباه كردم،بد كردم،تند رفتم،ديگران در مورد اظهار نظر هاي شما در مورد گادفادر چي بايد بگن؟!شما تند نرفتين؟قضاوت يك طرفه نكردين؟به نظرات ديگران بي اعتنايي نكردين؟
نوشته بودين:يه كلام ختم كلام،به درد نميخوره داداش!
اين تند روي نبود؟يه دندگي نبود؟
اگه نبود من شرمندم!
ولي قرار نيست كه همه از يه بازي خوششون بياد!ولي قار هست كه ما به نظر هاي ديگران احترام بزاريم.
به همه ي دوستان پيشنهاد ميكنم برن از صفحه ي 9 اين بحث رو بخونن و بگن كي تند رفته!

با تشكر....
R :neutral: JIN
هوووم....يه چيز ديگه....
مانستر جان گفتن كه نميشه فقط خوبي ها رو بگيم،اين كه نشد كار!
ولي اين هم درست نيست كه فقط به نظرات منفي اشاره بكنيم و در كمال دورانديشي و بزرگواري تمام افرادي را كه نااميدانه سعي در ذكر نكات مثبت دارند رو كنار بزنيم!

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
دوسته عزيز من فكر نميكنم تند رفته باشم يا چيزه ديگه.هركي نظري داره و قابل احترامه.اين بازي هم خوبي داشت هم بدي.براي سيستمي مثل ps2 واقعا بازيه قابل قبوليه ولي واسهي ي pc نه.
خوبيهاش مثل گرافيك نسبتا قابل قبول-
بديها:كنترل كه خيلي طول ميكشه تا بهش عادت كني.
اگه بازي مثل gta نبود شايد الان اين بازي يه هيولايي بود ولي ما ها كه gta رو بازي كرديم اصلا برامون هرچي هم تو اين سبك بزنن و زيره gta باشه حال نميده.

Morrigan

کاربر سایت
Apr 15, 2006
631
نام
رژین
تشكر به خاظر اين بود كه خيلي خوشحالم يكي به خوبي هاي اين بازي هم در كنار بديهاش اشاره كرد!
شما هم اصلا تند نرفتيد .من هم با حرف شما موافقم .

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
هر بازي به هر حال هم خوبي داره هم بدي.يكي خوبياش بيشتره ميگيره 10 از گيم اسپات(هيچ بازي تو خوابم نميتونه 10 بگيره از اون...):)
يه بازي هم بدياش زياده ميگيره 3
ولي اين بازي يه بازيه متوسط رو به بالا(نه خيلي)هست.فقط يكم داستانه اصلي بازي يه جوري روايت شده و ادم بيشتر حوس ميكنه حاشيه هارو بازي كنه.من خيلي رفته بودم جلو از اين بازي.نزديكه 3 تا از 5 تا محله رو كامل گرفته بودم.شايد همين شد كه ديگه به نظرم تكراري اومد.چون همش بايد ميرفتم يه جا چند تا رو ميكشتم و اونجا ميشد ماله من.با يه مرحلشم خيلي حال كردم هموني كه سره اسبو ميبره يارو .ادم ياده سم فيشر ميفتاد:cheesygri

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
سلام عزیزا !
این دو روزی که تهران نبودم چقدر پست زدین. خوشحالم که دیگه شدت گیر دادن به " همدیگه" در این تاپیک کم شده . منم تا اطلاع ثانوی از گیر دادن خودداری می کنم .
در جواب سوال Sasy360 عزیز باید بگم که برای تموم کردن God Father حداقل در مود داستانیش حتما نیاز به تامپسون لول 3 داری قیمتش خیلی زیاده ولی به خاطر ظرفیت خشاب بیشتر کار رو راحت تر میکنه.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر