Saw

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
یعنی یدونه جا به جایی تاپیک از گفتگوی آزاد پیرامون بازی ها و کامپیوتر به مباحث گوناگون این قدر تو توجه کاربرا فرق داره !!!:d
دمتون گرم.
(اون موقع که داشتم اون متن دراز رو می نوشتم انتظار همچین استقبالی رو داشتم(با این که بازم کمه))
باور کن اگه اینو نمی زدید من درست می کردمش من می خواستم بزنم که دیدم شما زدید من دیگه نزدم . ;););)
اینم ببینید کف کنید :
http://www.youtube.com/watch?v=tL3kLo4jePU&NR=1

آخرین ویرایش:

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
پس چرا با صدای هافمن نامه خونده شد؟
هافمن نامه رو توی اون اتاقه تو کشو میزاره.
راست می گی اشتباه از من بود ببخشید راستی اوون ویدئو رو دیدید . اگه دیدید یه اعتبار بدید و اگه ندیدید بگید تا بهتون بگم موضوع شو و بعد بهم اعتبار بدید .:">:">:"> .

F! JeY

کاربر سایت
Aug 17, 2009
221
نام
هادی
جواب سومین سوالتون این که جان بچشو از دست داد اینو برای اوون درست کرده بود . که نشد و تبدیل به فرشته ی مرگ برای دیگران شد .
این عروسک و بدن به من غش می کنم.:-s بچه که جای خود دارد :d

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
خب اگه 6 رو دیده باشید می بینید که پلیس ها می فهمن این صدای توی کاست ها همون صدای میکس شده ی هافمن هست.
اره ولی چرا وقتی که هافمن کاراگاه پرز رو می خواهد بکشه از پرز می پرسه <<< دیگه چه کسی اینو می ودونه و پرز هم بهش می گه : همه میدونن .>>> چرا ؟؟؟ راستی هافمن یک اشتباه خیلی بزرگ کردش اونم اون چاقوشو انداخت و یادش رفت اثر انگشتشو پاک کنه !!!!!!!!!!!!

• Like
Reactions: Lions Gate

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
Don't Trust The on Who Saved You
منظورش چيه؟؟؟
منظورش هافمن بود که اوون دختر رو نجاتش می ده می خواست واسه هافمن که اوون نامه رو واسش ( اماندا ) نوشته بود می خواست یه جوری تلافی کنه . که باعث این می شد که جان بفهمه اماندا فرزند جان رو کشته .

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
بچه ها یه عکس جدید از ساو 7 اومده بیرون :
picture.php

آخرین ویرایش:

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
من یک مدت خوره فیلم بودن SAW 1 & 2 رو دیدم خیلی لذت بخش بود بخصوص 2 ! اما دیگه قسمت نشد و دنبالش نبودم ! SAW 7 ! لول چقد عقبم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر