Call of Duty: Modern Warfare 2

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
بابت راهنمایی ممنون

یک سوال داشتم ... من بازی رو درجه نرمال تموم کردم . حالا وقتمی می خواهم بازی رو دوباره بازی کنم فقط می تونم رو درجه سومی (فکر کنم Hard)بازی کنم و Vetern باز نیست . چی کار کنم ؟؟

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
با سلام....:biggrin1:

سلام !
دوست عزیز ممنون، عالی بود، لطف کردید !:love::smile:
سوالی بود هستی دیگه ؟:D
ممنونم بله که هستم فرار هم نمیکنم.....:-" :-":biggrin1: :cheesygri

اقا دمت گرم واقعا محتاج این راهنما بودم.
فقط با اجازه صاحب تاپیک من درباره اچیومنت Three-some خیلی فکر کردم :biggrin1: به نظرم بهترین مکان برای گرفتن این اچیومنت همون مرحله ای هست که می تونیم Skip کنیم اواخر مرحله وقتی وارد باند شدیم یک جا میرسه که بین دوتا ستون 5 تا از اون پلیس ها که سپر (چی میگن بهش!؟) دستشون بعد اونجا یکی از این بمب ها رو پرت کنی راحت اچیومنت رو میگیری. چون این پلیس ها خوبی که دارن این که موقعی که میبینند داری بهشون تیر میزنی سر جاشون وای میسن حالا کافیه وقتی یک کم اومدن جلو یک جوری بمب رو بندازید که بخوره پشتشون من دوبار که بمب رو انداختم اچیومنت رو داد.
خواهش میکنم.......;)
ممنون از پیشنهادتون برای گرفتن اچیومنت. :cool:

بابت راهنمایی ممنون

یک سوال داشتم ... من بازی رو درجه نرمال تموم کردم . حالا وقتمی می خواهم بازی رو دوباره بازی کنم فقط می تونم رو درجه سومی (فکر کنم Hard)بازی کنم و Vetern باز نیست . چی کار کنم ؟؟
خواهش میکنم....;)
چطور ممکنه؟؟؟؟ چون تمام درجه های سختی بازی از همون ابتدا باز هست.....منتها با توجه به مرحله S.S.D.D و قسمت The Pit و عملکرد شما در این ترنیگ درجه سختی رو پیشنهاد میده....والا تمام درجات سختی کاملا باز هستند و مشکلی در انتخابشون نیست.......:confused:

MR.CR

کاربر سایت
Mar 20, 2009
382
نام
وحید
من 1000تا شو گرفتم فقط اون مرحمه high explosiveتوی اسپشل اپس ازیت میکنه که فط کافیه برید توی یه اتاق هستش که فقط یه در داره هر 3نفر کشتین بعد برید تیر هاتون رو پر کنید :biggrin1:

ARMiiiN

کاربر سایت
Jul 16, 2009
583
نام
آرمین
بابت راهنمایی کامل و بی نقص شما خیلی ممنونم البته بابت Achivment Guide AC2 نیز یه تشکر به شما بدهکارم .....
امیدوارم همین روند رو ادامه بدید ....
فوق العاده بود و بی نظیر ( بدون اقراق عرض میکنم )

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
بابت راهنمایی کامل و بی نقص شما خیلی ممنونم البته بابت Achivment Guide AC2 نیز یه تشکر به شما بدهکارم .....
امیدوارم همین روند رو ادامه بدید ....
فوق العاده بود و بی نظیر ( بدون اقراق عرض میکنم )

با سلام خدمت شما دوست گرامی.....ممنونم از لطفتون شرمنده میفرمایید.... :blushing: :biggrin1:
انشالله تا چند روز اینده چند اچیومنت گاید دیگه رو هم در اختیار دوستان قرار خواهم داد. ;)
ممنونم.

DonCorleone

کاربر سایت
Nov 19, 2009
32
اقا دمت گرم واقعا محتاج این راهنما بودم.
فقط با اجازه صاحب تاپیک من درباره اچیومنت Three-some خیلی فکر کردم :biggrin1: به نظرم بهترین مکان برای گرفتن این اچیومنت همون مرحله ای هست که می تونیم Skip کنیم اواخر مرحله وقتی وارد باند شدیم یک جا میرسه که بین دوتا ستون 5 تا از اون پلیس ها که سپر (چی میگن بهش!؟) دستشون بعد اونجا یکی از این بمب ها رو پرت کنی راحت اچیومنت رو میگیری. چون این پلیس ها خوبی که دارن این که موقعی که میبینند داری بهشون تیر میزنی سر جاشون وای میسن حالا کافیه وقتی یک کم اومدن جلو یک جوری بمب رو بندازید که بخوره پشتشون من دوبار که بمب رو انداختم اچیومنت رو داد.
اگه دقت کرده باشی اول مرحله میگه در این مرحله هیچ گونه امنیاز و اچیومنتی نمیشه گرفت.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر