Game Categories

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
gamecat.gif

درود :biggrin1:

این پلاگین واقعا یک فرشته ی نجات برای کسانی محسوب میشه (مثل خودم ) که PSP شون پر شده از Homebrew و بازی ! یعنی وقتی میرین به قسمت بازی برای پیدا کردن یک برنامه باید یک ساعت وقت تلف کنید و همچنین خیلی شلوغ پلوغه اوضاع ! :biggrin1:

ابتدا این فایل رو دانلود بکنین .

داخل فایلی که دانلود کردین دو تا پوشه هست یکیشون seplugins و دیگری translate .
حال PSP تون رو به PC وصل کنین و game_categories.prx رو از داخل پوشه ی seplugins به داخل پوشه ای به همین نام در محیط Root کنسولتون کپی کنید . یا اگر این پوشه رو ندارین کلا این پوشه رو با محتویاتش از داخل فولدری که دانلود کردین به محیط root کنسولتون کپی کنید .
اگر این فولدر رو داشتین و چند تا پلاگین دیگه هم داشتین در داخل vsh این نوشته رو وارد بکنید :
ms0:/seplugins/game_categories.prx 1
حالا کنسولتون رو به طور کامل خاموش کنید . بعد با نگه داشتن دکمه ی R اون روشن کنید .
حالا وارد محیط ریکاوری میشین . توی منو یک گزینه به نام پلاگینز (Plugins) میبینید . به داخل اون برید و اگر game_categories غیر فعال ـه ، فعالش بکنید .
حالا از محیط ریکاوری خارج بشین .
در قسمت System Settings دو گزینه اضافه شده .
Game Categories Mode و Show uncategorized که به هیچ کدوشون کاری نداشته باشین ! :biggrin1:

حالا دوباره کنسولتون رو به کامپیوتر وصل کنید .
به پوشه های/PSP/GAME, /PSP/GAME150, /PSP/GAME5XX و PSP/ISO رفته و فولدر هایی با هر اسمی دوست دارید درست کنید فقط باید اول اسمشون(پیشوند اسمشون)
رو اضافه بکنید CAT_ رو اضافه بکنید . مثلا CAT_Games و چیزایی رو که میخواین توش بریزین .
بهتره که به داخل پوشه iso برین و یک فولدر به نام CAT_Games درست کنید و توش بازیهاتو رو بریزین و در داخل GAME,GAME150 و GAME5XX فولدر های با نام های CAT_Homebrews وCAT_Game Homebrews درست کنید و برنامه هاتور رو درون این فولدر ها قرار بدین .
حالا PSP رو یکبار خاموش روشن بکنین و لذت ببرین ! :biggrin1:

کلیه حقوق این آموزش متعلق به a.REWER بوده و کپی بدون نام بردن از اسم و منبع تخلف و گناه محسوب میشود ! :biggrin1:

matin_l_m

کاربر سایت
Mar 3, 2010
37
سلام

من بعلت این که یکمی فوضولم رفتم و به او دو تا دست زدمو از یک گزینه که در system settings بود خشم اومد که میشود مدل رو تغییر داد(برین متوجه میشین).
ولی من سوالم انه که اگر بخواهم فولدر بزنیم باید در 4 جا فولدر ایجاد کنیم تا در psp بیاد ولی این طور نبودفمن یک فولدر در iso ساختم و یکی هم در game که برای برنامه ها بود.یقیه برای چیه؟
ولی در کل خیلی جالبه.
این پلاکین ها چی کار میکنن واقعا.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر