Assassin's Creed 2

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
خیلی عالی بود

همچنان منتظر راهنمایی اچیومنت های Call Of Duty 6 هستم

ممنونم دوست گرامی از لطفتون.....فکر نمیکردم که این راهنما تونسته باشه نظر عزیزان رو جلب کنه.....:blushing:
انشالله اگه تنبلی نکنم و موردی پیش نیاد فردا Call Of Duty:Modern Warfare 2 رو هم خواهم گذاشت.....:love: :biggrin1:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,080
ممنون بابت راهنما. خیلی کامل بود.
فقط در مورد اچیومنت Doctor :
چه جوری باید سربازو مسموم کنم؟! هرکاری میکنم نمیشه. از تو RB انتخابش میکنم میرم کنار سرباز X رو میزنم با Hidden Blade میکشتش! اینو اگه میشه یه توضیح بدید.
ممنون.

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
چه جوری باید سربازو مسموم کنم؟! هرکاری میکنم نمیشه. از تو RB انتخابش میکنم میرم کنار سرباز X رو میزنم با Hidden Blade میکشتش! اینو اگه میشه یه توضیح بدید.
ممنون.

مرسی دوست عزیز.....;)
این اچیومنت نیاز داره به اینکه شما سربازی رو که مسموم کردید رو Air Assassination بکنید نه Assassination معمولی که بقیه رو باهاش میکشید. ببینید شما موقعی که فردی(منظورم سرباز هست) مسموم میکنید باید بلافاصله از یه جایی بلند در نزدیکی اون فرد بالا برید روش قفل کنید و از بالا بپرید روی سرباز(از پشت)....منتها این عمل باید بسیار سریع باشه چون کشتن این نوع ادمها بسار سخت میشه اگه همون اول کارشون رو نسازید....:biggrin1:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
رسما بد بخت شدم !
اقا من 98 از پر ها رو گرفتم ! اون 2 تا رو هرچی گشتم نبود ! توی بازی نمیتونی بفهمی که ماله کدوم شهر هارو نگرفتم !
اینطوری مجبورم بازی رو از اول برم !

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
رسما بد بخت شدم !
اقا من 98 از پر ها رو گرفتم ! اون 2 تا رو هرچی گشتم نبود ! توی بازی نمیتونی بفهمی که ماله کدوم شهر هارو نگرفتم !
اینطوری مجبورم بازی رو از اول برم !
:cheesygri :cheesygri :cheesygri
پ.ن:حقته....:-" :-":biggrin1: :biggrin1: :biggrin1:
نه بابا چرا اینکا میخوای بکنی شهاب؟؟؟؟ به جاش عکسا رو با دقت نگاه کن (از حافظه تصویریت کمک بگیر) ببین کدوم پر نگرفتی یا مثلا اینجایی که تو عکس هست من رفتم پر رو بگیرم یا نه؟؟؟؟
من خودم تا اخر بازی مجموعا 31 پر رو گرفته بودم(از تمام شهر ها) بعد شروع کردم به یاد اوردن جای هایی که رفته بودم و مقایسش با عکسا و محلهاشون تا تونستم او 69 تا دیگه هم بگیرم....;)

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
پ.ن:ممنون از نفرینت !:D
آخه اونوقت باید 100 تا عکس رو دوباره بشینم ببینم برم ! پدرم در میاد در اون حالت !:D
هیچ راه دیگه ای نداره ؟!

Kn!f3 Dan3R

کاربر سایت
Jun 13, 2009
741
نام
مهدی
پ.ن:ممنون از نفرینت !:D
آخه اونوقت باید 100 تا عکس رو دوباره بشینم ببینم برم ! پدرم در میاد در اون حالت !:D
هیچ راه دیگه ای نداره ؟!
ی راه هست.
از خیر این اچیومنت بگذر:biggrin1:چه فایده ای داره؟؟هیچی:biggrin1:
البته من که هنوز 360ندارم ولی ایشالا به زودی میگیرم اما چند روزه ی 360 دستم اومده Ac2زدم بدن بسی عالی بود.دعا کنید زودتر ما هم 360ی شیم:biggrin1:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
ی راه هست.
از خیر این اچیومنت بگذر:biggrin1:چه فایده ای داره؟؟هیچی:biggrin1:
البته من که هنوز 360ندارم ولی ایشالا به زودی میگیرم اما چند روزه ی 360 دستم اومده Ac2زدم بدن بسی عالی بود.دعا کنید زودتر ما هم 360ی شیم:biggrin1:
خب میخوام بازی رو 1000 تایی کنم ! وگرنه گوره بابا ی 30 تا Game Score ! اعصابم مهم تره . :D

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
ویدیویی از حل این معما هایtruthشماره 6-10-20-15نیست؟ معلوم نیست چجوری باید درست شن اینا! هرکاری میکنم درست در نمیاد
اگه کیلیپی چیزی بود ممنون میشم بزارید.و همچنین Assassin'sTombها

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
ویدیویی از حل این معما هایtruthشماره 6-10-20-15نیست؟ معلوم نیست چجوری باید درست شن اینا! هرکاری میکنم درست در نمیاد
ظاهرا عکس ها با هم قاطی شدن ! شما همه ی عکس هارو باز کن و راه ها رو توی بقیه جواب ها ببین !
منم میخواستم جواب های Florence رو ببینم مجبور بودم برم توی Venice .

Buyma

Your Onestop Merchshop
کاربر سایت
Mar 6, 2008
1,547
نام
سام
خیلی ممنون دوست عزیز ! واقعا خیلی راهنمایی خوبی بود ! من همه اچیومنتارو گرفته بودم مونده بود پرا که 65تا جمع کرده بودم دیگه حس جمع کردنش نبود :D ولی عکسها کمک بزرگی کرد و 1000تا رو گرفتم !
شهاب تو هم میخوای بدونی کدوم رو گرفتی وقتی دکمه start (همون Pause خودمون :D) رو زدی تو منو برو تو قسمت DNA بعد همینجوری DNA هارو رد کن تا برسی به فیدر ها ! بعد اونجا قشنگ زده کدوم پر از کدوم شهر مونده !

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا

ظاهرا عکس ها با هم قاطی شدن ! شما همه ی عکس هارو باز کن و راه ها رو توی بقیه جواب ها ببین !
منم میخواستم جواب های Florence رو ببینم مجبور بودم برم توی Venice .

دوست عزیز تمام جوابه تو اسپویلر ها هست....البته مسلما معما هایی که به صورت چرخوندن عکسا هست رو نمیشه عکسشون رو گذاشت فقط میشه جواب نهاییش رو نشون داد.....
در مورد Assassin'sTomb من پیشنهاد میکنم اولا تمام ویو پوینت ها رو بگیرید دوما اینکه از Legend مپ برای اینکه ببینید نشونه Assassin'sTomb چی هست استفاده کنید .....در مورد قاطی شدن عکسا یه چیزی رو بگم من اکثر عکسها رو با توجه و شما هایی که سایت گیم رادار گذاشته بود گذاشتم و لی اگه جابجا هم باشن مطمئنا جوابای همشون اینجا هست....
حتی یه نکته جالب بگم اینکه این سایت معمای 20 و 16 رو اشتباه حل کرده بود و عکسشو گذاشته بود و من با توجه به اینکه خودم حلش کرده بودم جواباشون رو از یه سایت دیگه گرفتم.....

خیلی ممنون دوست عزیز ! واقعا خیلی راهنمایی خوبی بود ! من همه اچیومنتارو گرفته بودم مونده بود پرا که 65تا جمع کرده بودم دیگه حس جمع کردنش نبود :D ولی عکسها کمک بزرگی کرد و 1000تا رو گرفتم !
شهاب تو هم میخوای بدونی کدوم رو گرفتی وقتی دکمه start (همون Pause خودمون :D) رو زدی تو منو برو تو قسمت DNA بعد همینجوری DNA هارو رد کن تا برسی به فیدر ها ! بعد اونجا قشنگ زده کدوم پر از کدوم شهر مونده !
ممنونم. بله درسته من اینو یادم رفت که بگم....:blushing: :biggrin1:

nice_m9

کاربر سایت
May 31, 2008
262

اقا دستت مرسي اين يه پر عقابه دهنم رو سرويس کرده بود :blushing:

در ضمن دو عکس شماره 69 و 100 موقعيتشون اشتباه هست

آخرین ویرایش:

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
ممنون.
ببین خیلی آسونه، وقتی RB رو زدی سمت چپ Hidden Blade یک علامت استخون و یک چاقو هست اون رو انتخاب کن حالا به سمت یکی از سرباز ها برو البته از پشت اگر از جلو باشه نمیشه، نباید کاملا بهش نزدیک بشی یک کم که مونده نزدیک بشی اون بالا سمت راست دکمه X فعال میشه وقتی بزنی کار تموم.
من خودم این آچیومنت رو توی محل Palazzo Ducale Di Venezia گرفتم وقتی که یکی از گروه های سرباز ها داشت راه میرفت یکیشون رو زدم بعد اونجا چندتا ستون بود فورا رفتم بالا و...

از آچیومنت ممنون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر