اجرای بازی ها از طریق دیسک چنل (disc channel) توسط cIOSCORP v3.5

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
توجه : در صورت ایجاد مشکل توسط اجرای این برنامه و راهنمایی های داخل این راهنما مسئولیت آن به عهده خودتان می باشد ...

این برنامه مجموعه ای از ios ها رو بر روی wii شما نصب می کنه که باعث می شه بازی ها توسط دیسک چنل (disc channel) بر روی wii های کپی خور شده نرم افزاری اجرا بشه ... ( برای کپی خور کردن سخت افزاری به کار نمی ره !! )

این برنامه چه مقدار ریسک داره ؟!

از اونجایی که این برنامه تعداد زیادی از ios های شما رو تغییر می ده دارای ریسک هستش . ولی تا به حال مشکل خاصی هم گزارش نشده و شما می تونید با نصب bootmii و preloader تا مقدار زیادی از ریسک اون کاهش بدید ...

نحوه نصب :

فایل ها رو با زدن email به cioscorp@thewebpost.net دریافت کنید .

فایل های داخل فایل zip. رو باز کنید و داخل sd بریزید و "cIOSCORP v3.5 Main Installer" رو توسط HBC اجرا کنید بعد از چند دقیقه نصب تمام می شود !

اگر می خواهید بازی های گیم کیوب را اجرا کنید "cIOSCORP v3.5 Extras Installer" را اجرا کنید سپس یکی از WiiGator's یاwaninkoko's cmios را اجرا کنید ( فقط از یکی می توان استفاده کرد ) اگر بعدا تصمیمتان عوض شد می توانید با نصب دیگری قبلی را پاک کرده و برنامه جدید جایگزین می شود ...

cIOSCORP v3.5 همچنین به system menu 4.2x اجازه می ره که بازی رو بدون ارور 003 بر وی های کره ای که region آنها تغییر کرده ، بدون مشکل اجرا کنه ... فقط باید cIOSCORP قبل از system menu 4.2x نصب بشه ...
همجنین cIOSCORP v3.5 قادره که بازی های کره ای رو اجرا کنه حتی اگه wii شما کره ای نباشه ...

نحوه پاک کردن :

فایل ها رو با زدن email به cioscorp@thewebpost.net دریافت کنید .

هیچ ios ای را پاک نکنید ! ios ها باید با ios های رسمی تغییر داده نشده جایگزین بشه ...
فایل های داخل zip. را داخل sd بریزید و برنامه uninstaller را توسط HBC اجرا کنید ...

آیا قبل از نصب cIOSCORP v3.5 نیاز به حذف چیزی می باشد ؟

خیر !
فقط به این توجه کنید که اگر می خواهید hackmii را نصب کنید . اول باید آن را اجرا کنید و سپس cIOSCORP v3.5 را اجرا کنید . اگر cIOSCORP v3.5 را نصب کرده اید و می خواهید hackmii را نصب کنید ، اول باید cIOSCORP v3.5 را توسط uninstaller حذف کنید و hackmii را نصب کنید و سپس cIOSCORP v3.5 را دوباره نصب کنید ...

Metroid Prime Trilogy Wii Sports Resort , Sonic and the Black Knight اجرا نمی شوند ! چه کار کنم ؟

کافیست cIOS55-v5149-v3.5-rev13_DIP.wad
و cIOS55-v5149-v3.5-rev14_DIP.wad
را توسط "cIOSCORP v3.5 Extras Installer" نصب کنید ...

نظر شخصی ! :

نه خوبه نه بد ! فقط برای کسایی که با اجرای بازی توسط دیسک چنل حال می کنند خوبه ! من روی چند تا wii نصب کردم و بازی ها رو بدون مشکل آورده ولی به شخصه با neogamma و usb loader gx بیشتر حال می کنم ...

آیا همه بازی ها بدون مشکل اجرا می شوند ؟

لیست بازی های تست شده توسط cIOSCORP v3.5 :

http://www.freewebs.com/dmanspokehackland/cIOSCORP_v3.5_compatibility.html

اگر صفحه باز نشد می تونید از لینک پایین استفاده کنید که خودم از فایل های دانلود شده استخراج کردم :

http://rapidshare.com/files/309766100/cIOSCORP_v3_5_Compatibility_List.rar

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
بیشتر بازی ها با این روش اجرا میشند ...
چون این روش اوردن بازی ها کاملا شبیه wii های مودچیپ دار هست ( به دلیل اوردن بازی ها از disc channel که وی های سخت افزاری میارند ) باید مواظب باشید که وی ای رو که میخرید رو با مودچیپ بهتون نفروشند ( تقریبا 50 تومن گرون تر ! ) !
به نظر من یکی از راه های راحت برای فهمیدن این موضوع بازی new super mario bros هست . چون این بازی با دی وی دی تا الان فقط روی دستگاه های مودچیپ دار اجرا شده و روی وی های نرم افزاری نتونستند اجرا کنند .

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
بیشتر بازی ها با این روش اجرا میشند ...
چون این روش اوردن بازی ها کاملا شبیه wii های مودچیپ دار هست ( به دلیل اوردن بازی ها از disc channel که وی های سخت افزاری میارند ) باید مواظب باشید که وی ای رو که میخرید رو با مودچیپ بهتون نفروشند ( تقریبا 50 تومن گرون تر ! ) !
به نظر من یکی از راه های راحت برای فهمیدن این موضوع بازی new super mario bros هست . چون این بازی با دی وی دی تا الان فقط روی دستگاه های مودچیپ دار اجرا شده و روی وی های نرم افزاری نتونستند اجرا کنند .
چرا اطلاعات غلط میدی به مردم؟؟
من 100 بار گفتم بازم میگم این بازی روی وی های بدون مودچیپ با دی وی دی اجرا شده اونم با دیسک چنل.
تازه بدون مودچیپ سخت افزاری:
شما اصلا سایت های دیگه رو نگاه می کنی؟؟
http://gbatemp.net/index.php?showtopic=189802
My setup
---------

Menu 3.2
CIOSCorp 3.5
CIOS38 Rev14

Softmod only
No modchip
No USB
Loading from DVD
No Trucha bugged IOS 53 was needed

Loads fine from disc channel, been playing for over an hour, no probs.

iran_adventure

کاربر سایت
Nov 23, 2006
146
چرا اطلاعات غلط میدی به مردم؟؟
من 100 بار گفتم بازم میگم ...

اولا ما تو و اطلاعاتت رو قبول نداريم . حالا مي خواي 100 بار بگو مي خواي يك بار بگو !

دوما تاريخ اديت پستي كه فرستادي : Today, 11:19 AM هستش و يك روش جديد براي پچ اومده ( The patched game with the PPF-Files below ) كه اون موقع كه شما گفتي من اجرا كردم ( چند روز پيش ) هنوز نيومده بود ! lol

سوما منظور برادرم بازي new super mario bros پچ نشده بود ؟! ( فهميدنش خيلي ساده است كه مي توني از بازي بدون patch استفاده كني ! از شما بعيد بود !! )

من اگه جاي تو بودم پست نمي دادم تا انقدر ضايع نشم ...

اطلاعات داده شده هم غلط نيست فقط براي ديروز بودش ( در برابر شما خيلي بهتره كه اطلاعاتت قديمي هستش . البته قديمي بودن زياد ايراد نداره اشتباه بودن خيلي بدتره lol )

تاپيك هم براي استفاده دوستان از cIOSCORP v3.5 هست . اگه در اين مورد مطلبي داري بگو وگرنه اسپم نده ...

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
ممنون
من دیروز داشتم دانلود میکردم
لینک uni خراب هست
ای کاش میتونستی خود برنامه َرو هم تو یه سرور دیگه اپ کنی

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
ممنون
من دیروز داشتم دانلود میکردم
لینک uni خراب هست
ای کاش میتونستی خود برنامه َرو هم تو یه سرور دیگه اپ کنی
همین آموزش رو هم من بدون اجازه سازندش نوشتم . چون تو reedme ش نوشته که اگر کسی میخواد آموزش بنویسه باید با من هماهنگ کنه . به خاطر همین من ایمیلش رو دادم تا خودتون ازش درخواست کنید .
تو پیغام خصوصی برات لینک رو فرستادم ...

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
چون این بازی با دی وی دی تا الان فقط روی دستگاه های مودچیپ دار اجرا شده
اینو داداشت نوشته. من گفته بودم که با مودچیپ مجازی آوردم.
کسی که حرف داداشش رو قبول نکنه هزیون هم میگه.
دوما تاريخ اديت پستي كه فرستادي : Today, 11:19 AM هستش و يك روش جديد براي پچ اومده ( The patched game with the PPF-Files below ) كه اون موقع كه شما گفتي من اجرا كردم ( چند روز پيش ) هنوز نيومده بود !
شما که انگلیست قویه(؟؟) بشین 180 صفحه رو بخون تا ضایع نشی.
قبل از من خیلیا بودن که بازی رو از رو دیسک با کپی خور نرم افزاری آوردن.

iran_adventure

کاربر سایت
Nov 23, 2006
146
مودچیپ مجازی

لطفا لینک آموزش نصب مودچیپ مجازیتون رو بدید ! و ضمنا تو این لینک که خودتون دادید نوشته که با نصب patch جدید اجرا می شه و چیزی که معنیش مودچیپ مجازی بشه وجود نداره ! lol

http://gbatemp.net/index.php?showtopic=189802

کسی که حرف داداشش رو قبول نکنه هزیون هم میگه.

فکر کنم خودت هم نفهمیدی چی گفتی !!

شما که انگلیست قویه(؟؟) بشین 180 صفحه رو بخون تا ضایع نشی.
قبل از من خیلیا بودن که بازی رو از رو دیسک با کپی خور نرم افزاری آوردن.

بله همون طور که قبلا گفتم با cIOS38 rev15 روی بعضی وی ها اجرا شده ...

شما باید سعی بکنید با مدرک حرف خودتون رو ثابت کنید . این که مرتب بحث رو عوض کنید راهش نیست . ( البته غیر از این هم راهی ندارید ! )

نیاز به خوندن 180 صفحه نیست . اگه شما تا به حال تو فروم های خارجی می گشتید متوجه می شید که همیشه پست اول رو آپدیت می کنند و نتایج همه پست ها در پست اول هستش و من حرف Blue-K که در آپدیت دیروزش می گفت بازی ها با wii نرم افزاری با rev14 اجرا نمی شه رو بیشتر از حرف شما قبول دارم که 6 روز قبل از اومدن پچ می گی بازی رو اجرا می کردی و اون هم فقط برای فروش بازی هات ...

این هم پست سازنده تاپیک برای شما ! :

You need to learn that there's a first post in this Topic, with all (yes, all) Infos you need

منبع :

http://gbatemp.net/index.php?showtopic=189802&st=2805&p=2406125&#entry2406125

آخرین ویرایش:

go getter

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8
ببخشید میپرم وسط بحثتون گفتم شاید بتونم این اختلاف رو تموم کنم.
من هفته ی پیش بازی ماریو جدید رو از یکی از بچه های همین جا گرفتم که اجرا نمیشد بعد دیدم این تاپیک نحوه ی اجراش رو گفته.اون رو امتحان کردم و از رو دیسک با neo gama lancher اجراش کردم و اول صفحه سیز میشد ولی بعدش که تنظیمات رو عوض کردم اومد.
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=26215
گفتم شاید اینکه من بازی رو اجرا کردم یه کمکی بکنه تا اختلافا حل بشه.

آخرین ویرایش:

iran_adventure

کاربر سایت
Nov 23, 2006
146
سلام
wii شما سخت افزاری هستش . به هر حال آموزش پچ کامل ( برای wii سخت افزاری و یا نرم افزاری ) رو نوشتم . می تونید از اون هم استفاده کنید . ( البته برای wii نرم افزاری و cIOS38 rev14 فقط آموزش جدید جواب می ده ... )

iran_adventure

کاربر سایت
Nov 23, 2006
146
برای اجرا به cIOS38 با ورژن حداقل 14 نیاز دارید :

For Disc-Loader Users (no ModChip, only cIOS):
-The patched game with the PPF-Files below works fine with rev14 and NeoGamma/SoftChip.
-The patched game works with cIOS rev15, and USBLoader GX or uLoader 3.1.

پچ جدید دو دوزه اومده . با اون قبلیه فقط روی سخت افزاری میاد ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر