خرید xbox 360 elite و درخواست راهنمایی

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

xerror

کاربر سایت
Jun 15, 2007
22
نام
علی
سلام دوستان
راستش من تصمیم گرفتم یک xbox 360 elite از بازار تهران بخرم و خیلی هم راجع به xbox تحقیق کردم و به همین خاطر هم یکسری سوال برام پیش اومده؟ و یه مقدار هم گیج شدم و از اونجایی که دیدم استاید زیادی در این انجمن راجع به xbox اطلاعات دارند تصمیم گرفتم قبل از خرید یه مشاوره از دوستان بگیرم تا خیالم هم راحتتر بشه.
اولین مساله ام اینه که xbox elite مادربورد جاسپرش آخر خوبه یا فالکون؟ واقعا گیج شدم هرکی یه چیزی میگفت راجع به این قضیه؟!
یکی هم اینکه تاریخ و درایورش چی باشه خوبتره؟
و از چه کسی بخرم؟ مثلا من آقای فتحی رو پیدا کردم از این انجمن که میخواهم ببینم جنس هاشون چه کیفیتی داره و از نظر اعتبار و اینا چه جوری هستند؟
و آیا نکته مهم دیگه ای هم هست که باید قبل از خرید بهش دقت کنم یا نه؟
پیشاپیش ممنون :)

nader324

کاربر سایت
Oct 3, 2009
234
نام
nader
مسلما مادربورد جاسپر بهتره و مایکروسافت هم فکر کنم خیلی وقته فالکون نمیزنه فکر کنم فالکون هر چی باشته ماله قدیمه
2سری درایو از Lite-on کپی خور شده که فروشنده ها هم از اونها میفروشن و اونهایی که کپی خور نشده تولیدشم زیاد نبوده
من دستگاهم تاریخ تولدش ماه 2009.6.3 هستش خیلیم راضیم مشکلیم نداشته
اگه جایی بری که همونجا روبروت کپی خور کنند بهتره حداقل به آک بودن دستگاه مطمئن میشی

xerror

کاربر سایت
Jun 15, 2007
22
نام
علی
و از چه کسی بخرم؟ مثلا من آقای فتحی رو پیدا کردم از این انجمن که میخواهم ببینم جنس هاشون چه کیفیتی داره و از نظر اعتبار و اینا چه جوری هستند؟
و آیا نکته مهم دیگه ای هم هست که باید قبل از خرید بهش دقت کنم یا نه؟
پیشاپیش ممنون :)
اگر ممکنه برای سوالات بالا یه مقدار جوابهای روشنتری بدهید؟
در هر صورت از تمام دوستان خصوصا دوستی که پست قبلی رو پاسخ دادند ممنونم ;)

mjblaster

کاربر سایت
Feb 20, 2007
26
نام
Matin
یه مقدار وقت بزاری Bazi Center خودش یک دیکشنری جامع خرید هستش.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
اگر ممکنه برای سوالات بالا یه مقدار جوابهای روشنتری بدهید؟
در هر صورت از تمام دوستان خصوصا دوستی که پست قبلی رو پاسخ دادند ممنونم ;)
باید اینجا میپرسیدی

در کل از فتحی به هیچ وجه نخر!!! ایشون همه چی هستند!!!
برو همون پساژ لباف(توپخونه)طبقه زیر زمین سمت چپ زیر پله ها!یک مغازه شیک و با کلاس اونجاست!(باز سازی شده و تمیزه و شیکه:biggrin1:)
سایتک هست اسمش- از همه ارزون تر میده!!!اگه فتحی مجانی هم چیزی بهت داد نگیر ازش!از من به تو نصیحت.

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
باید اینجا میپرسیدی

در کل از فتحی به هیچ وجه نخر!!! ایشون همه چی هستند!!!
برو همون پساژ لباف(توپخونه)طبقه زیر زمین سمت چپ زیر پله ها!یک مغازه شیک و با کلاس اونجاست!(باز سازی شده و تمیزه و شیکه:biggrin1:)
سایتک هست اسمش- از همه ارزون تر میده!!!اگه فتحی مجانی هم چیزی بهت داد نگیر ازش!از من به تو نصیحت.
ببخشید ولی چرا؟!
من کلی جنس ازشض خریدم همش هم کامل و صحیح سالم هست!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر