دنیای بازی دیجیتال ( DBD )

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
3 روز پيش گرفتم واقعا حرف نداره دمو PEACE WALKER هم خودم قبلا دي ال كرده بودم ولي فيكس شده نبود و فقط روي D3 ميومد ولي ماله DBD فيكس شدست روي C هم مياد اما از شانس بد ما MX VS ATV فيكس شده نيست روز C زدم هنگ كرد...راستي ليست كامل دي بي دي رو از زير ميتونين ببينين:

Full PC Games بازی‌های برتر و منتخب دنیای بازی

Kill.Switch (فلش بک) مناسب برای بالای 18 سال
Tales of Monkey Island: Episode 5 مناسب برای بالای 12 سال
Magnetis (PC & WiiWare) مناسب برای همه سنین
Cobra Triangle (موزه) مناسب برای بالای 12 سال

Handheld Console Games بازی‌های کنسول‌های دستی

PSP Games
Little Big Planet مناسب برای همه سنین
Metal Gear Solid: Peace Walker (Demo) مناسب برای بالای 18 سال
MX vs. ATV Reflex مناسب برای همه سنین

DS Games
MX vs. ATV Reflex مناسب برای همه سنین
The Legend of Zelda: Spirit Tracks مناسب برای بالای 12 سال
The Princess and the Frog مناسب برای همه سنین

Mobile Games
99 Ninjas مناسب برای بالای 12 سال
Call of Duty: Modern Warfare: Force Recon مناسب برای بالای 12 سال
Tony Hawk Vert مناسب برای همه سنین

Old Consoles کنسول‌های قدیمی: سوپرنینتندو مناسب برای بالای 12 سال
SNES

Clock Tower, Donkey Kong Country 3, Doom Troopers, Dragon Ball Z Super Butouden 3, Dragon Quest V, Earthworm Jim 2, Equinox, EVO - The Search for Eden, Final Fantasy III, Final Fight 2, Flashback, Indiana Jones Greatest Adventures, Marvel Super Heroes: War of the Gems, Mega Man X2, Mighty Morphin Power Rangers, New Horizons, Ogre Battle: The March of the Black Queen, Scooby Doo Mystery, Seiken Densetsu 3, Shadowrun, Spider-Man, Star Fox, Star Fox: Super Weekend, Street Fighter Alpha 2, Sunset Riders, Super Bomberman 2, Super Mario Kart, Super Mario World 2, Super R-Type, Super Star Wars: Return of the Jedi, Tales of Phantasia, Tetris 2, The 7th Saga, The Adventures of Batman & Robin, The Great Circus Mystery, Top Gear 2, Ys III: Wanderers from Ys

Arcade Games مناسب برای بالای 10 سال بازی‌های ساده و کوچک

Emberwind, Emotigeddon, Jane Angel Templar Mystery, Jewel Quest III, Mevo and the Grooveriders, Ricochet Xtreme, Robbie: Unforgettable Adventures, Spiderz, Super Laser Racer, The Treasures of Montezuma 2

Trailers: دموی بازی‌های آینده

Army of Two: The 40th Day, Batman: Arkham Asylum II, Battlefield: Bad Company 2, Crackdown 2, Dantes Inferno, Dark Void, Halo: Reach, Heavy Rain, Kane & Lynch 2: Dog Days, Medal of Honor (2010), Prince of Persia: The Forgotten Sands, Spec Ops: The Line, Star Wars: The Force Unleashed II, Tron: Evolution, True Crime, UFC 2010 Undisputed

Updates فایل‌های جانبی
بهینه ساز بازی(Patch): Dragon Age: Origins v1.02
نقشه و مرحله جدید (Map): C&C: Red Alert 3, Unreal Tournament 3
تغییرات جدید در بازی (MOD): Half-Life 2, Unreal Tournament 3
جدیدترین راه انداز کارت‌های گرافیک انویدیا و ای تی آی
شبیه ساز کنسول‌های قدیمی (Emulators): PC & PSP Emulator for: NES, Atari, GBA, GBC, N64, Amiga, SEGA, PS1(only PC)
نرم افزار (Software): PSP Firmware 5.50, Directx 9.0c Aug2009, Winrar, Video Codec, Adobe Reader, Daemon Tools

RPG'er

کاربر سایت
Aug 26, 2009
348
سلام. امروز هم شماره ی 31 دی بی دی منتشر شد. ولی من خودم در کمال تعجب خود مجله رو ندیدم. نمیدونم شاید طرف ما نیومده بود.
Full PC games
Halo : Combat Evolved
Zombie Driver
Mystery Case Files : Dire Grove
Castlevania the Adventures ReBirth wii
Zero wing
PSP games
James Cameron's avatar : The game
ُِDS games
James Cameron's avatar : The game
Need For Speed : Nitro
Titanic mystery
Mobile Games
Biozone
Club Smashers
Dictator Defense
ّبازیهای قدیمی برای Sega mega Drive هست.
Patch: Red Faction Guerrilla update 1
Mod: Half-Life 2, Unreal tournament
پرونده: No one Lives Forever
ای خدا چی میشه توی این شماره DBD بزنن AVATAR THE GAME!
بازی ای که میخواستی بالاخره تو DBD گذاشتن.:biggrin1: البته اگه هنوز نگرفتیش.:biggrin1:
این شماره نسبتا خوب هست. خصوصا اینکه برخلاف شماره ی قبلی، تمرکز روی بازیهای PC هست و 1.75 گیگ از حجم DBD به بازیهای PC اختصاص داره.

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
ممنون دوست عزيز كه واقعا به فكر اينجا هستي.شرمنده من چند وقت نيومدم.در مورد او ميراث كين من چند جا پرسيدم گفتن از ورژن 1.7 برنامه استفاده كنيد.من خودم تست نكردم هنوز.اينش ماره دي بي دي هم خيلي خوبه اما من گير نياوردم هنوز.

mili_k

کاربر سایت
Feb 24, 2009
102
نام
میلاد
بچه ها اینجا رو ترکوندن و دی بی دی جدید رو معرفی کردند ولی الآن وقتی آخرین شماره دی بی دی رو تو سایت دیدم هنوز شماره 30 هستش و به روز نشده!... تو این زمینه ها خیلی ضعیف و کند عمل می کنند

RPG'er

کاربر سایت
Aug 26, 2009
348
ممنون دوست عزيز كه واقعا به فكر اينجا هستي.شرمنده من چند وقت نيومدم.در مورد او ميراث كين من چند جا پرسيدم گفتن از ورژن 1.7 برنامه استفاده كنيد.من خودم تست نكردم هنوز.اينش ماره دي بي دي هم خيلي خوبه اما من گير نياوردم هنوز.
سلام. ممنون. من ورژن 1.7 ش رو دانلود کردم. ولی خراب بود. اگه یه روز لینک درستشو پیدا کردی، خواهشا اینجا بذار. اگه کسی هم لینک درستشو داره، کمک کنه، جای دوری نمیره.;) { خود من Search م تو اینترنت زیاد قوی نیست.}
بچه ها اینجا رو ترکوندن و دی بی دی جدید رو معرفی کردند ولی الآن وقتی آخرین شماره دی بی دی رو تو سایت دیدم هنوز شماره 30 هستش و به روز نشده!... تو این زمینه ها خیلی ضعیف و کند عمل می کنند
یه زمینه ای که سایت میتونه خیلی خوب از اون استفاده کنه، چاب محتویات DBD و مجله قبل از انتشارشونه. ولی نمیدونم چرا کار به این سادگی که خیلی هم به بازدید سایت کمک میکنه، رو انجام نمیدن.
دوستان دو تا سوال خیلی مهم:
1. توی بازی Kill switch بعد از مرحله ی Think like a Gun جلوتر نمیره و گیر میکنه. کسی این مشکلو داشته؟ من از بازی یه جورایی خوشم اومد. حیف میشه اگه خراب باشه.
2. توی این DBD شماره ی 31، بازی Zombie Driver رو که میخوام اجراش کنم، پیغام خطا میده . مشکل از PC منه یا کلا بازی خرابه.
با تشکر.

mili_k

کاربر سایت
Feb 24, 2009
102
نام
میلاد
دوستان دو تا سوال خیلی مهم:
1. توی بازی Kill switch بعد از مرحله ی Think like a Gun جلوتر نمیره و گیر میکنه. کسی این مشکلو داشته؟ من از بازی یه جورایی خوشم اومد. حیف میشه اگه خراب باشه.
2. توی این DBD شماره ی 31، بازی Zombie Driver رو که میخوام اجراش کنم، پیغام خطا میده . مشکل از PC منه یا کلا بازی خرابه.
با تشکر.

بله Kill Switch مشکل داره

Zombie Driver رو امتحان نکردم چون هنوز DBD و مجله دستم نرسیده

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
خوب منم اين شماره رو گرفتم.خيلي خوبه.بازي زامبي درايور هم خيلي بازي جالبيه.براي من هم اول اجرا نميشد اما بعد از نصب فيزيكس خود بازي حل شد.
براي درست شدن بازي بريد به محل نصب بازي/پوشه physx/ و برنامه داخل اونو نصب كنيد/

RPG'er

کاربر سایت
Aug 26, 2009
348
خوب منم اين شماره رو گرفتم.خيلي خوبه.بازي زامبي درايور هم خيلي بازي جالبيه.براي من هم اول اجرا نميشد اما بعد از نصب فيزيكس خود بازي حل شد.
براي درست شدن بازي بريد به محل نصب بازي/پوشه physx/ و برنامه داخل اونو نصب كنيد/
سلام. من یه چند تا بازی ریپ شده ی دیگه هم از DBD دیدم اگه اشتباه نکنم. یکیش Sonic riders بود که دموهای بازی مشکل داشت. یکی هم Midnight Club 2 بود که موسیقی و دموی بازی کامل ریپ شده بود. خدا کنه دیگه از این جور بازیها نذارن. خیلی ستمه.
من physics رو نصب کرده بودم. پیغام خطا همچنان به قوت خود پا بر جاست.
پیغام:This application has failed to start because the application configuration is incorrect. reinstalling the application may fix this problem.

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
امشب خواستم بگيرم رفتم گفت"فردا بيا ببر الان جلو دست نيست"ضد حال به اين ميگن ...
اينم ليست كامل(شامل بازيها و تريلر ها و...)
Full PC Games بازی‌های برتر و منتخب دنیای بازی

Halo: Combat Evolved (فلش بک) مناسب برای بالای 18 سال
Zombie Driver مناسب برای بالای 18 سال
Mystery Case Files: Dire Grove مناسب برای بالای 12 سال
Castlevania the Adventure ReBirth (Wii) مناسب برای بالای 15 سال
Zero Wing (موزه) مناسب برای بالای 12 سال

Handheld Console Games بازی‌های کنسول‌های دستی
PSP Games
James Camerons Avatar: The Game مناسب برای بالای 15 سال

DS Games
James Camerons Avatar: The Game مناسب برای بالای 12 سال
Need for Speed: Nitro مناسب برای بالای 12 سال
Titanic Mystery مناسب برای همه سنین

Mobile Games
Biozone مناسب برای بالای 12 سال
Cube Smashers مناسب برای همه سنین
Dictator Defense مناسب برای بالای 12 سال

Old Consoles کنسول‌های قدیمی: سگا مگا درایو مناسب برای بالای 12 سال
SEGA Mega Drive

Alien Storm, Altered Beast, Art of Fighting, Back to the Future Part III, Ballz 3D, Duke Nukem 3D, Earthworm Jim, Fatal Fury, Flashback, Golden Axe, LandStalker, Might and Magic: Gates to Another World, Mighty Morphin Power Rangers, NBA Live 95, NHLPA Hockey 93, Olympic Summer Games Atlanta 1996, Operation Europe, OutRun 2019, Paperboy, Phantasy Star III: Generations of Doom, Puggsy, Red Zone, Shinobi III, Sonic & Knuckles, Spider-Man, SplatterHouse 2, Spot Goes To Hollywood, Star Trek: The Next Generation, Streets of Rage 3, Sword of Sodan, Tennis, The Lion King, Thunder Force II, Tiny Toon Adventures ACME All-Stars, Twin Cobra, Undead Line, VR Troopers, Wacky Races, Warsong, Where in Time is Carmen Sandiego!, World Championship Soccer, WWF WrestleMania, Zoop

Arcade Games مناسب برای بالای 10 سال بازی‌های ساده و کوچک

1001 Nights The Adventures Of Sindbad, Anka, Carl the Caveman, Laser Dolphin, Magic Farm Ultimate Flower, Moorhuhn Jewels of Darkness, Nuclear Ball 2, Super Collapse Puzzle Gallery 5, The Lost City Of Z, Trio The Great Settlement

Trailers: دموی بازی‌های آینده

Arc Rise Fantasia, Army of Two: The 40th Day, Command & Conquer 4 Tiberian Twilight, Dantes Inferno, Divinity II, Earth Eternal, Locoroco Home Space, Mass Effect 2, PixelJunk Monsters Deluxe, R.U.S.E, Red Dead Redemption, Rooms: The Main Building, Splinter Cell Conviction, Star Trek Online, Veks and Silence: Grave Breaker

Updates فایل‌های جانبی
بهینه ساز بازی(Patch): Red Faction Guerrilla Update 1
نقشه و مرحله جدید (Map): C&C: Red Alert 3, Unreal Tournament 3
تغییرات جدید در بازی (MOD): Half-Life 2, Unreal Tournament 3
جدیدترین راه انداز کارت‌های گرافیک انویدیا و ای تی آی
شبیه ساز کنسول‌های قدیمی (Emulators): PC & PSP Emulator for: NES, Atari, GBA, GBC, N64, Amiga, SEGA, PS1(only PC)
نرم افزار (Software): PSP Firmware 5.50, Directx 9.0c Aug2009, Winrar, Video Codec, Adobe Reader, Daemon Tools

بانک کامل کدهای تقلب بازی‌های جدید​

متن کامل نشریه دنیای بازی در مورد پرونده بازی No One Lives Forever​

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
برای حل مشکل بازی Zombie Driver توی صفحه ی اول تنظیمات که میاد در قسمت Anti Aliasing , گزینه های پایینتر که بصورت NonMaskable هستند رو انتخاب کنید...

کلا این شماره از DBD حسابی ترکونده...

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
در مورد سوال اولي تون درست متوجه نشدم منظورتون رو.
بازي هاي پي سي دي بي دي:
Halo combat evolved:اولي قسمت بازي هيلو كه بصورت اول شخص هست و بازيه خوبيه.
zombie driver:يه بازي كه تو اون نقش يه راننده رو دارين كه تو يه شهر پر زامبي بايد افراد سلم مونده رو نجات بدين.توي بازي از سلاح هم ميشه استفاده كرد مثل گتلينگ گان يا راكت.
Mystry case files dire grove:يه بازي معمايي فسفر سوز كه اگه پايه اينجور بازي ها باشين چيز جالبيه منم ازش خوشم اومده!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر