دنیای بازی دیجیتال ( DBD )

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
ليست كامل DBD‌29:
Full Games:
Serious Sam HD:The first encounter
Sonic Riders
Streets of Rage Remake)نسخه باز سازي شده بازي قديمي شورش در خيابان و اينا!اسم زياد داشت آخه!
Excitebike(wii ware)
fatal fury 2(sega)
Hanheld consoles
pSP games:RES 2010
Echoes
Kahoots
Shiva and lisa
NDS Games:Lego indiana jones2
TMNT-arcade attack
wire way
Mobile games:
Fidothon
Great Legend: the minotaur
Guitar Hero 5
Old consoles:
Amiga
Arcade games:
حال ندارم تايپ كنم!
Trailers:
Aliens vs predator--Battlefield bad company2--just cause 2--Dead to rights Rretribution--Blur--Brink
Dark void--Dark siders--Divinity 2--Kingdom under fire 2--Red dead redemptionf--Split second--the impossible game
Updates:
patch:PES 2010
Mode:Crysis--Unreal tournament IIi
Msp:Counter strike--Stalker clear sky
Nvidia and ati divers
Softwares:
PSP firmware 5.50 gen a_b
Adobe acrobat reader 9
Deamon tools
Win rar
Video codec pack
Direct X 9 Aug 2009
-------------------------------------------
اينم از ليست دي بي دي 29.
تو بخش بازي هاي بزگ سام ماجراجو(يا هرچي)اچ دي خوبه.گرافيكش خيلي پيشرفت كرده.
سونيك رايدرز نميدونم چجوريه.streets of rage جديد رو آفاي طي رسولي كلي ازش تعريف كرده بود. و....

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
راستي شما ميتونيد بازي هاي دي اس رو با شبيه ساز No$gba 2.6a اجرا كنيد.اكثر باز يها رو اجرا ميكنه مثل:
Assassins creed 2
GTa china town wars
و بازي هاي ديگه.

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
راستي شما ميتونيد بازي هاي دي اس رو با شبيه ساز No$gba 2.6a اجرا كنيد.اكثر باز يها رو اجرا ميكنه مثل:
Assassins creed 2
GTa china town wars
و بازي هاي ديگه.
خوب این شبیه ساز لینکی چیزی ازش نداری؟؟

توی DBD هستش این شبیه ساز؟؟

• Like
Reactions: alisantori

RPG'er

کاربر سایت
Aug 26, 2009
348
البته توی DBD که بعید میدونم باشه، ولی یه سوال برام پیش اومده اینه که اگه ما این شبیه سازو گیر بیاریم، با فایلهای DS ی که توی Dbd هست، میشه بازیها رو اجرا کرد؟ { البته بعید میدونم، چون یادمه یه جا خوندم شبیه ساز درست حسابی برای Ds وجود نداره}
راستی لئون جان، اگه از این به بعد خواستی لیست DBD رو تکمیل کنی، اون چیزایی که رو قبلا گذاشتم، ننویسی بهتره. چون هم تاپیک شلوغ میشه، هم انرژی بیهوده مصرف میشه. فقط اون چیزایی رو که من توی پست نذاشتم رو تکمیل کن.{ اگه خواستی} این که منم لیست کامل رو نمیذارم، به خاطر تنبلی نیست، فقط من میخوام محتویات مهم رو بذارم. و از فرعیات صرفنظر کنم. از همکاری و کمکی که به من و تاپیک میکنی، سپاسگزارم.:smile:
راستی تو تونستی بازی Worms Armageddon توی دی بی دی 20 {Mili-k سوال کرده بود} و بازی Legacy of Kain: Blood omen رو توی دی بی دی 13 بدون مشکل اجرا کنی؟

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
خوب این شبیه ساز لینکی چیزی ازش نداری؟؟

توی DBD هستش این شبیه ساز؟؟
نه توی DBD نیست ولی اصلا ارزش نداره اکثر بازیهای جدید رو اجرا نمیکنه مثله AC IIو ...ولی یه خاصیت داره بازیهای قدیمی رو با فریم ریت بالا اجرا میکنه ولی خودم از برنامه IDEAS بازی میکنم درسته فریم ریت پایینی داره ولی همه رو اجرا میکنه!

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
چشم ممنون از نظرات.worms armagedon‌رو بله اجرا كردم.legacy of kain هم با شبيه ساز epsxe 1.7 اجرا كردم.اوني كه توي دي بي دي هست epsxe 1.6 هستش اما امروز امتحان كردم اجرا ميكنه.با تغيير پلاگين و بايوس درست ميشه فكر كنم..من اساسينز كريد 2 رو با شبيه ساز no$gba 2.6a
راحت اجرا ميكنم.اين دنياي بازي هم بخاطر اينكه مثلا 95 درصد بازي ها رو اجرا نميكنن اين شبيه ساز ها رو توي دي بي دي نميزارن.اينم لينك شبيه ساز نينتندو دي اس با حجم 160 كيلو بايت:
http://www.4shared.com/file/45438136/5d812fc0/NoGBA26a.html?s=1
راستي اقاي RPG'er منم در مورد گريم فندنگو سرنوشتي مثل شما دارم!با دنياي بازي با اين بازي(و بازي ميراث كين و كلا بازي هاي اشاره و كليك و rpg )آشنا شدم و عاشقشون شدم!حالا هم دارم به اين جور بازي ها از طريق دي بي دي ميرسم!

mili_k

کاربر سایت
Feb 24, 2009
102
نام
میلاد
یه چیز جالب این که چند شماره اخیر DBD دیگه دیسک نقره ای نیستن و دیسک رنگی زده!
worms armageddon هم مثل worm's world party دو بعدی باید باشه، درسته؟

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
چشم ممنون از نظرات.worms armagedon‌رو بله اجرا كردم.legacy of kain هم با شبيه ساز epsxe 1.7 اجرا كردم.اوني كه توي دي بي دي هست epsxe 1.6 هستش اما امروز امتحان كردم اجرا ميكنه.با تغيير پلاگين و بايوس درست ميشه فكر كنم..من اساسينز كريد 2 رو با شبيه ساز no$gba 2.6a
راحت اجرا ميكنم
دستت درد نکنه من ورژن قدیمی این برنامه رو داشتم بازیها نمیومدن با این جدیدش تست کردم اومد دستت طلا

RPG'er

کاربر سایت
Aug 26, 2009
348
راحت اجرا ميكنم.اين دنياي بازي هم بخاطر اينكه مثلا 95 درصد بازي ها رو اجرا نميكنن اين شبيه ساز ها رو توي دي بي دي نميزارن.اينم لينك شبيه ساز نينتندو دي اس با حجم 160 كيلو بايت:
http://www.4shared.com/file/45438136/5d812fc0/NoGBA26a.html?s=1
راستي اقاي RPG'er منم در مورد گريم فندنگو سرنوشتي مثل شما دارم!با دنياي بازي با اين بازي(و بازي ميراث كين و كلا بازي هاي اشاره و كليك و rpg )آشنا شدم و عاشقشون شدم!حالا هم دارم به اين جور بازي ها از طريق دي بي دي ميرسم!
لئون میشه بیشتر توضیح بدی. من امروز هم یکم با این شبیه ساز ور رفتم و Bios ها رو هم تغییر دادم، ولی باز هم نشد. اگه بگی دقیقا چیکار کنم و از چه Bios ی استفاده کنم، واقعا ممنون میشم. چون این بازی برام خیلی مهمه. راستی اینو بگم که این بازی اجرا میشه، فقط اوایل بازی فریز میکنه. یعنی اگه دیدی، بازی اجرا شد، حسابو بر این نذار که درسته. یکم بازی رو انجام بده.
در پاسخ به Mili-k هم باید بگم بله. این بازی هم دوبعدیه.

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
آره من الان دارم ميرم فريز شد!صبر كنيد با شبيه ساز هاي ديگه هم تست كنم ميام ميگم.
اگه بازیهای DS شماره 29 رو میگی که من هر 3 تارو تستکردم عالی جواب داد با WIREWAY هم خیلی حال کردم ! :laughing: در کل این شماره بازیهای PSP خوب بود ولی از شانس بد ما هر چی بازی میزنن توی DBD ما قبلا بازیش کردیم :(( ای خدا چی میشه توی این شماره DBD بزنن AVATAR THE GAME!

RPG'er

کاربر سایت
Aug 26, 2009
348
اگه بازیهای DS شماره 29 رو میگی که من هر 3 تارو تستکردم عالی جواب داد با WIREWAY هم خیلی حال کردم ! :laughing: در کل این شماره بازیهای PSP خوب بود ولی از شانس بد ما هر چی بازی میزنن توی DBD ما قبلا بازیش کردیم :(( ای خدا چی میشه توی این شماره DBD بزنن AVATAR THE GAME!
دوست عزیز، منظور شما این بود که با اون شبیه ساز DS تونستین همه ی بازیهای DBD رو اجرا کنین؟ من اون شبیه ساز رو دانلود کردم، ولی اجرا نمیشه. اگه واقعا موثره، برم هرجور شده گیرش بیارم.
آره من الان دارم ميرم فريز شد!صبر كنيد با شبيه ساز هاي ديگه هم تست كنم ميام ميگم.
لئون ما رو بی خبر نذار:(

RPG'er

کاربر سایت
Aug 26, 2009
348
خب امروز هم مجله هم DBD با کمی تاخیر منتشر شدند که لیست محتویات اصلی DBD شماره ی 30 اینه:
بازیهای کامل PC:
Kill.switch
Tales of the monkey island: Episode 5
Megnetics { PC & Wiiware} s
Cobra triangle
بازیهای PSP
Little Big Planet
Metal Gear Solid : Peace walker { Demo }s
MX vs ATX Reflex
بازیهای DS:
MX vs ATX Reflex
the legend of Zelda: Spirit tracks
The princess and the frog
بازیهای قدیمی این شماره، بازیهای SNes هستند.
این شماره، برای کنسولهای دستی خیلی خوبه. ولی برای PC میتونست بهتر باشه. البته خدا رو شکر که اپیزود 5 Mi رو گذاشتن. من خیلی منتظرش بودم. ولی بجای Kill.switch میتونستن بازی بهتری بذارن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر