دنیای بازی دیجیتال ( DBD )

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
خوب منم امروز گيرم اومد فقط ميخواستم بازي jak & daxter رو بندازم كه يدفعه ارور ميده واسه فضا هم نيست چون 3 گيگ فضا دارم يدفع ارور ميده كه نميتونه يه فايل رو كپي كنه!تا حالا كسي اين بازي رو زده رو psp??

RPG'er

کاربر سایت
Aug 26, 2009
348
خوب منم امروز گيرم اومد فقط ميخواستم بازي jak & daxter رو بندازم كه يدفعه ارور ميده واسه فضا هم نيست چون 3 گيگ فضا دارم يدفع ارور ميده كه نميتونه يه فايل رو كپي كنه!تا حالا كسي اين بازي رو زده رو psp??
والله من که خودم PSP ندارم. ولی با اینهمه بازی ای که روی PC نصب کردیم، این تجربه رو بدست آوردم که اگه در حین نصب یا کپی کردن فایل، پیغام خطا اومد، مشکل از دیسک هست. ولی شما دقیق نگفتی چه پیغامی میده. بهت پیشهاد میکنم مشکلت رو به طور دقیق اینجا اینجا مطرح کنی.
لطفا اگه کسی از دوستان این بازی رو توسط DBD روی PSP ش اجرا کرده، بیاد اینجا اعلام کنه تا ما بفهمیم که DBD اشکال داره یا نه.

ویرایش:
کدوم DBD منظورتون هست
همین آخرین DBD. شماره ی 27.

آخرین ویرایش:

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
نه بچه ها اينم ايراد داره كلا نبايد رار بزنن!!سر بازي crash هم كه توي دي بي دي گذاشته بودن اين مشكل بود همه راه ها هم امتحان كردم!

Omidhiphop

کاربر سایت
Mar 2, 2008
212
نام
امید
کسی تونست بازی jak & daxter از روی DVD رو توی PSP اجرا کنه؟؟؟؟؟؟
آقا من اجرا کردم و مشکلی هم نبود فقط یا باید پچ کنی یا با 5.3gen b اجراش کنید.(البه برا PSP3000)
بازی Machinarium گل سر سبد این DBD بود
راستی تریلر گرشاسپ هم قابل توجه بود و به همه توصیه میکنم ببینن(البته اگه ندید)

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: alisantori

RPG'er

کاربر سایت
Aug 26, 2009
348
امروز مجله منتشر شد و توش محتویات DBD 28بود که به شرح زیر است: [من خودم DBD رو توی دکه ای ها امروز ندیدم.]
بازیهای کامل شامل: Resident Evil 3: Nemesis , Star Trek:D-A-C, Defenders of the crown هست. وضع برای بازیهای کنسول دستی بهتره. Assassin's creed: blood line و Half minute hero برای PSP و Assassins's creed 2: Discovery و Call of Duty: Modern warfare Mobilized و Cooking mama 3 برای DS هست. بازیهای مربوط به کنسولهای قدیمی در این شماره هم متعلق به Neo-Geo هست. بقیه ی بخشهای DBD هم مثل همیشه باقی هست.

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
امروز تاره این تاپیک را دیدم
خوشحالم که دی بازی این قدر طرفدار داره
به نظر من بهتره پیشنهاد بدیم این تاپیک و تاپیک مجله را مهم کنن

RPG'er

کاربر سایت
Aug 26, 2009
348
امروز تاره این تاپیک را دیدم
خوشحالم که دی بازی این قدر طرفدار داره
به نظر من بهتره پیشنهاد بدیم این تاپیک و تاپیک مجله را مهم کنن
سلام دوست عزیز. والله چیزی که خوب باشه، طرفدار هم زیاد پیدا میکنه.:biggrin1: من خودم به شخصه، برای اومدن DBD لحظه شماری میکنم. فقط حیف که توی DBD نسبت به بازیهای RPG خیلی کم لطفی میکنن. وگرنه برای من نور علی نور میشد. این که تاپیک مهم بشه، خوبه. ولی اگه اتفاق نیافتاد هم زیاد مهم نیست. چون این بخش "" سایر مجلات "" توی فروم رونقش پست دادن توش پایینه و اگه یه تاپیک مهم نشه و توش برای 1 ماه هم پستی داده نشه، باز هم روی صفحه ی اول و اون بالابالاهاش باقی میمونه. منم سعی میکنم نذارم تاپیک زیرخاک بره و هرموقع که لیست جدید DBD اعلام شد، میام اینجا اعلام مکینم.

آخرین ویرایش:

Amino-Danger

کاربر سایت
Mar 15, 2009
1,014
نام
Амин
امروز مجله رو خريدم وقتي ليست بازيهاي psp رو ديدم ضد حال خوردم!آخه يكي assassin`s creed blood lines بود يكي هم half minute من آساسينس رو كه تموم كردم و يهجوراي علاقه اي خيلي كم به بازيهاي شبيه HM دارم...
البته ليست بازيهاي PC با TRAILERS هاش نسبتا خوب بود!

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
ليست كامل دي بي دي 28:
full pc games:
Resident evil 3
Star trek D-A-C
Defender of the crown(NES)
PSP Gmes:
Assassins creed bloodines
Half-minute hiro
DS:
Assassins creed 2 Diwcovery
COD MW2 Mobilized
Cooking mama 2
Mobile:
aces of the luftwaffe 2
ben 10 alied force
day walker
Old consules:
Neo Geo
Trailers:
alan wake-arny of two the 40th day-'Avatar the game-Battle field BC2-C^c 4-Dark siders-Just cause 2
و بررسي گرافيك Cod mw2‌بين ايكس باكس و پي اس 3 و پي سي.+.....
Updates:
Border lans patch
Mod:Cod waw_H-l2
و ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر