دنیای بازی دیجیتال ( DBD )

RPG'er

کاربر سایت
Aug 26, 2009
348
امروز DBD منتشر شد، ولی مجله رو توی دکه ها ندیدم. محتویات شماره ی 59 دی بی دی به شرح زیر هست:
Full Games:
Dead Meets Lead
Back to the Future Episode 3: Citizen Brown
Ricochet: Lost Worlds Recharged
Bit.Trip Flux برای Wii
Captain Blood

PSP Games:
LEGO Pirates of the Caribbean : The Video Game

DS Games
LEGO Pirates of the Caribbean : The Video Game
Okamiden
Thor: God of Thunder

Mobile Games:
Bingo Blaster
Collapse! Holiday Edition
Guitar Hero: Warriors of Rock

بازی های قدیمی این شماره مخصوص کنسول NES هست.

تریلرها: Call of Duty: Modern Warfare 3, Dark Souls, Dungeon Siege 3, F.E.A.R. 3, Hitman : Absolution, Rage, Soul Calibur V و ...

Patch:
Homefront Update 1

پرونده ی این شماره مخصوص Travian هست.

RPG'er

کاربر سایت
Aug 26, 2009
348
دیروز مجله منتشر شد، ولی چون مخصوص E3 بود، محتویات شماره ی جدید DBD توش چاپ نشده بود، ولی امروز خود DBD منتشر شد و محتویات شماره ی 60 ش به شرح زیر هست:
Full Games:
Moto Racer 3: Gold Edition
BTTF Episode 4: Double Visions
Death and the Fly
Starry
The Immortal

PSP Games
Final Fantasy IV: Complete Collection

DS Games
Lufia: Curse of the Sinistrals
Rune Factory 3: A Fantasy Harvest Moon
Yu-Gi-Oh! 5D's World Championship 2011: Over the Nexus

Mobile Games
Danny Danger
Puzzle Quest
Super Dog

بازی های قدیمی این شماره مخصوص کنسول Atari 2600 هست.

تریلرها: Alice: Madness Returns, CoD: MW3, F.E.A.R. 3, FIFA 12, GeOW 3, Metro: Last Night, SCII: Heart of the Swarm و ...

Patch
Assassin's Creed Brotherhood V1.03

پرونده ی این شماره مخصوص Wolfenstein هست.

• Like
Reactions: Squidward

RPG'er

کاربر سایت
Aug 26, 2009
348
امروز مجله و DBD هر دو منتشر شدند و محتویات شماره ی 61 دی بی دی که مخصوص E3 هست، به شرح زیر می باشد:
Full Games:
Angry Birds Rio
Samurai II : Vengeance

بازی های کنسول دستی توی این شماره موجود نمی باشد.

بازی های قدیمی این شماره مخصوص کنسول Gameboy Color هست.

تریلرهای این شماره مخصوص E3 هست و به طور کلی، تقریبا از اکثر بازی هایی که توی این نمایشگاه نمایش داده شد مثل Skyrim , Halo 4, AC: Revelations , Mass Effect 3, GeOW 3, U3: DC و ..، تریلری پیدا می کنید.

Patch:
Brink Update 6

این شماره فاقد پرونده هست.

• Like
Reactions: Squidward

dani69

کاربر سایت
Jan 8, 2010
49
نام
دانیال
dbd رو خریدم فقط موندم چرا بعضی اوقات کیفیت دی وی دی هاش پایینه این دفعه چندمه اینجوری گیرم میاد

وقتشه جعبه رو عوض کنن

تو قاب بزبرن پول قاب رو بگیرن

تو نمایشگاه هم گفتم

RPG'er

کاربر سایت
Aug 26, 2009
348
امروز مجله و DBD هر دو منتشر شدند و محتویات شماره ی 62 دی بی دی به شرح زیر هست:
Full Games
Jamestown: Legend of the Lost Colony
BTTF Episode 5: OUTATIME
Dirt Track Racing 2

PSP Games
Gods Eater Burst

DS Games
Cars 2
Kung Fu Panda 2
Transformers: Dark of the Moon - Autobots
Transformers: Dark of the Moon - Deceptions

Mobile Games
Finger Bowling
Hertz Smasher
Ultimate Brick Breaker 2

بازی های قدیمی این شماره مخصوص Commodore 64 هست.

تریلرها:
AC: Revelations, CoD: MW3, DE: Human Revolution, Driver: San Francisco , FIFA Soccer 12, Forza Motorsport 4, GR: Future Soldier, UC3 , UC: Golden Abyss و ...

Patch
F.E.A.R 3 Update 1

پرونده ی این شماره مخصوص NFS Shift هست.

RPG'er

کاربر سایت
Aug 26, 2009
348
باید 2 رو هم بذارن ، آخه چرا اینجوری میکُنن؟! :confused:
این مسئله ، در کنار گذاشتن بازی های کم ارزش ( یا بعضا بی ارزش مثل Dead Meets Lead )، الان بزرگترین مشکلات DBD هستن. مثلا شماره 2 یا 3 یک بازی رو گذاشتن، بعد بنده مجبور شدم شماره های قبلی اون سری رو ( یا بعضی وقت ها، بسته الحاقی بازی رو) خودم دانلود کنم که بعضی وقت ها تا مرز 8000 تومان هم برام هزینه داشته. ( مثل مورد دانلود Call of Duty: united Offensive با Torrent ) واقعا هم هیچ دلیلی نمیشه براش پیدا کرد. واقعا خیلی بهتر می شد اگه بازی های یک سری به ترتیب و به همراه بسته الحاقیشون داخل DBD گذاشته بشن .

tiger75

کاربر سایت
May 6, 2011
343
باو یه بار یه dbd سالم گیرم نیومد . اگه جعبشو عوض کنن و از یه کاور پلاستیکی استفاده کنن درست میشه.بعضی هاشون رنگ dvd تغییر میکنه

mili_k

کاربر سایت
Feb 24, 2009
102
نام
میلاد
این مسئله ، در کنار گذاشتن بازی های کم ارزش ( یا بعضا بی ارزش مثل Dead Meets Lead )، الان بزرگترین مشکلات DBD هستن. مثلا شماره 2 یا 3 یک بازی رو گذاشتن، بعد بنده مجبور شدم شماره های قبلی اون سری رو ( یا بعضی وقت ها، بسته الحاقی بازی رو) خودم دانلود کنم که بعضی وقت ها تا مرز 8000 تومان هم برام هزینه داشته. ( مثل مورد دانلود Call of Duty: united Offensive با Torrent ) واقعا هم هیچ دلیلی نمیشه براش پیدا کرد. واقعا خیلی بهتر می شد اگه بازی های یک سری به ترتیب و به همراه بسته الحاقیشون داخل DBD گذاشته بشن .
وقتی رو جلد DBD مینویسن مجموعه ی کامل بازی های رایانه ای باید به این موضوع که شما اشاره کردی توجه داشته باشن و مجموعه ی کامل رو بذارن البته منظور من این نیست که مثلاً اگر بازی رد آلرت 1 رو گذاشتن حتماً باید رد آلرت 2 رو هم در دی بی دی های بعدی بذارن ( گرچه بذارن بهتره ! ) ولی موردی که تعجب بر انگیزه اینه که مثلاً رزیدنت اویل 1 با 3 رو گذاشتن و این وسط 2 رو جا گذاشتن !

tiger75

کاربر سایت
May 6, 2011
343
بیشتر توضیح بده... :confused:
این dvd ها جنس جعبش یه جوریه که رطوبتو جذب میکنه اگه به پشت dbd ها نگاه کنی خیلی خش داره و پاک نمیشه و فایل ها رو اجرا نمیکنه اخرین dbd که گرفتم خیلی جالب بود،پشتش کاملا رنگش تغییر کرده بود تازه پر خش هم بود

dani69

کاربر سایت
Jan 8, 2010
49
نام
دانیال
منم چند تا پست قبل گفتم

بشه 2500 اما نو یه کاور و جلد شکیل باشه

چون جلد عملا غیر قابل استفاده هستش

یه قاب با افزایش قیمت به صرف دنیای بازی هستش

• Like
Reactions: alisantori