فعال نگه داشتن 5.03GEN حتی بعد از Reboot یا Shutdown !

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
سلام عزیزان .
پلاگینی به اسم Sedna منتشر شده که توسط اون میشه ، 5.03GEN رو حتی پس از Reboot یا Shutdown کردن دستگاه ، هنوز هو Active و یا فعال نگه داشت !

این لینک دانلود این پلاگین :
Code:
http://www.psp-hacks.com/downloads/sedna_1257263365.zip

البته هنوز مشکلاتی هم داره.

طریقه ی استفادش هم سادست ، پوشه ی seplugins رو توی شاخه ی اصلی مموری کارد کپی می کنید .
خط زیر رو هم توی فایل های game.txt و vsh.txt درون پوشه ی seplugins کپی می کنید :
Code:
ms0:/seplugins/Sedna.prx 1

موفق باشید .

ped4am

کاربر سایت
Jul 30, 2007
113
نام
پدرام
پيشنهاد مي كنم از اين پلاگين استفاده نكنين،چون احتمال بريك هست. البته جسارت به آقا ساسان نشه.
در ضمن كار خاصي هم نمي كنه ، فقط شما زماني كه Shut down هم مي كنين PSP رو به حالت Stand BY مي بره،همين.

Constantine

کاربر سایت
Apr 5, 2006
560
این چیزا کارساز نیس چزن 90% مواقع پریدن کپی خور بخاطر هنگ دستگاه بین بازی یا موقع خروج ار بازیه...وگرنه همین اسندبای مشکلی ایجاد نمیکنه

sarmeili

کاربر سایت
May 8, 2009
172
نام
Masoud Sarmeili
سلام عزیزان .
پلاگینی به اسم Sedna منتشر شده که توسط اون میشه ، 5.03GEN رو حتی پس از Reboot یا Shutdown کردن دستگاه ، هنوز هو Active و یا فعال نگه داشت !

این لینک دانلود این پلاگین :
Code:
http://www.psp-hacks.com/downloads/sedna_1257263365.zip
البته هنوز مشکلاتی هم داره.

طریقه ی استفادش هم سادست ، پوشه ی seplugins رو توی شاخه ی اصلی مموری کارد کپی می کنید .
خط زیر رو هم توی فایل های game.txt و vsh.txt درون پوشه ی seplugins کپی می کنید :
Code:
ms0:/seplugins/Sedna.prx 1
موفق باشید .

سلام

عمو ساسان من در مورد این پست سوال ندارم بلکه یه جائی گیر کردم وبه کمکت نیاز دارم:

یکی از دوستان psp fat داره و من خواستم براش cfw جدید یا 5.50gen رو نصب کنم.خوب اول کاری که کردم ofw 5.50 رو براش نصب کردم(cfw قبلیش 5.3 m33 بود).

اما حالا میخوام cfw 5.50 gen رو نصب کنم ، نمیتونم.ممکنه راهنمائی کنی.

ممنونتم

AMIR_PAYAMBAR

کاربر سایت
Dec 28, 2008
38
نام
امیر
اولا که چه ربتی داشت انجا:confused:
دومن تو خدت داری میگی cfwو بعد میری ofw نصب میکنی
با پاندورا دانگریدش کن بعد cfw5.50 gen رو نصب کن نه ofw sony
:smile:
ok

Gondolf

کاربر سایت
Aug 15, 2006
20
سلام

کل این تاپیکها خیلی قدیمی هستن!!!

کسی راهنمایی واسه کرک جدید واسه پی اس پی 2004 داره که بتونم بازی های جدید رو روش اجرا کنم؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر