بهترین انیمه عمرتون

بهترین انیمه عمرتون

• naruto

رای‌ها: 14 35.9%
  • One Piece

رای‌ها: 0 0.0%
  • Bleach

رای‌ها: 2 5.1%
  • Yu Gi OH

رای‌ها: 1 2.6%
  • Digimon

رای‌ها: 3 7.7%
  • Dragonball

رای‌ها: 2 5.1%
  • Final Fantasy

• Death Note Anime

• Devil May Cry

رای‌ها: 4 10.3%
  • انیمه های دیگر

رای‌ها: 11 28.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    39
  • نظرسنجی بسته شده است .

maapor

کاربر سایت
May 16, 2009
1,502
دوبلش افتضاح بود!میگفت بیومون تبدیل میشه به خشــــــــــــــــــــــم!خیلی افتضاح بود!به طرز فجیهی هی هم سانسور و کات داشتش!طفلک Angewomon رو چقدر سانسور میکردن!بعد صدا ها هم که قشنگ یادمه همه یه یارو پیرخرفت بود که جای همه حرف میزد!تمام قسمت هاش رو دارم!:D

با اینکه قم بودم شبکه 5 را صاف مثل آینه می گرفت بعضی اوقات 5 دقیقه زودتر از وقتش تموم می شود معلوم می شود که از اولش تا آخرش سانسور کردن :biggrin1:

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
سلام.
من از Whats With Andy? خیلی خوشم میومد.
خیلی شوخی و روکوکنی های خفنی می کرد.
از کارتون های دیگه
Yu gi uh
bayblade
Pokemon
digmon
رو می تونم ذکر کنم.
(از املا شون اطمینان ندارم:-")

maapor

کاربر سایت
May 16, 2009
1,502
سلام.
من از Whats With Andy? خیلی خوشم میومد.
خیلی شوخی و روکوکنی های خفنی می کرد.
از کارتون های دیگه
Yu gi uh
bayblade
Pokemon
digmon
رو می تونم ذکر کنم.
(از املا شون اطمینان ندارم:-")

من که کارتون اولی را ندیدم چجوریه :biggrin1:

amir_1373

کاربر سایت
Jan 14, 2009
125
نام
اميررضا
فوتــــــــــــــــــــــــــــــــــبالیستــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــها

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
اول از همه Yu gi oh! که واقعا محشره!حداقل برا من یکی!مخصوصا اون سیزنایی که رفته بودن تو خط 3 تا کارت پر قدرت و خدایی و اینا که آخرش همه به یوگی رسیدن:biggrin1:
بعدشم One Pice & Inuyasha...

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,099
با این که خیلی جاش اینجا نیست ولی دیگه الان دایلم حال و حوصله گشتن تاپیکشو ندارم همینجا میگم.:biggrin1:
من خیلی وقته وان پیسو گرفتم. یه 20 قسمتی تا حالا دیدم ولی دیگه رغبت نمیکنم بقیشو ببینم!:biggrin1: وقتی میبینم احساس حماقت بهم دست میده!!!:biggrin1: خیلی شنگول میزنه.:biggrin1: میخواستم اونایی که دیدن بگن جلوتر بره بهتر میشه؟ مثلا چقدر دیگه باید ببینم تا شروع کنه به میخکوب کردن آدم؟! (لامصب 400 و خورده ایه:biggrin1:) فقط تا اینجا که دیدم احساس میکنم یه کم پوچ و بی هدفه! یه چیزی بگید من ترغیب شم ببینم اینو!!:biggrin1:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
با این که خیلی جاش اینجا نیست ولی دیگه الان دایلم حال و حوصله گشتن تاپیکشو ندارم همینجا میگم.:biggrin1:
من خیلی وقته وان پیسو گرفتم. یه 20 قسمتی تا حالا دیدم ولی دیگه رغبت نمیکنم بقیشو ببینم!:biggrin1: وقتی میبینم احساس حماقت بهم دست میده!!!:biggrin1: خیلی شنگول میزنه.:biggrin1: میخواستم اونایی که دیدن بگن جلوتر بره بهتر میشه؟ مثلا چقدر دیگه باید ببینم تا شروع کنه به میخکوب کردن آدم؟! (لامصب 400 و خورده ایه:biggrin1:) فقط تا اینجا که دیدم احساس میکنم یه کم پوچ و بی هدفه! یه چیزی بگید من ترغیب شم ببینم اینو!!:biggrin1:
این لوفی هیچ وقت آدم بشو نیست ! خیالتو راحت کنم . باقی داستانشم عین اولاشه ! یعنی لوفی همین خنگی که هست میمونه !:D

maapor

کاربر سایت
May 16, 2009
1,502

هدف لوفی از همون اول مشخص بود داستان این انیمه خیلی بامزه است کارکتر های جذابی داره هر قسمت این انیمه برای من که تازگی داشت

maapor

کاربر سایت
May 16, 2009
1,502
این لوفی هیچ وقت آدم بشو نیست ! خیالتو راحت کنم . باقی داستانشم عین اولاشه ! یعنی لوفی همین خنگی که هست میمونه !:D

البته ناراتو هم یکم خل چل می زنه این که توش شکی نیست ام بازم لوفی خل بازی اش با منطق است :-"

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
من که کارتون اولی را ندیدم چجوریه :biggrin1:
سلام.
ببخشید این قدر زود جواب دادم:biggrin1:
اون یه کارتون هست درباره ی یه پسر و دوستش که شوخی های واقعا فجیعی انجام می دند.:evil:
whats_with-_andy_d.jpg

اون سفید پوسته Andy و اون سیاه پوسته دوستش هست.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
سلام.
ببخشید این قدر زود جواب دادم:biggrin1:
اون یه کارتون هست درباره ی یه پسر و دوستش که شوخی های واقعا فجیعی انجام می دند.:evil:
whats_with-_andy_d.jpg

اون سفید پوسته Andy و اون سیاه پوسته دوستش هست.
اون انیمه نیست ... انیمیشن هست !
انیمه ماله ژاپنه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر