MODERN WARFARE 2™ online (مخصوص دارندگان نسخه اوریجینال)

شايد زدن اين تايپيک يکم زود باشه!
ولى به نظرم اومد لازمه!
...
طبق رسم هميشگى اينجا به مشکلات و سوالات شما رسيدگى خواهد شد!
البته فعلا به معرفى خودتون و رنکتون در COD4 بپردازيد و همينطور بهترىن سلاحتون.
فقط:
از کل کل کردن بپرهيزيد.
از بيان مسائل حاشيه و اتفاقات در مسابقات خوددارى کنيد.
با تشکر

BURNOUT

کاربر سایت
Mar 9, 2008
315
نام
MoHSeN
private نه!
سرورهای dedicated منظورمه که 24 ساعته روشن هستن
مثلا برای نسخه کرک شده این لیست همشون هست
http://alteriw.net/dedicated.php

میخوام مطمئن بشم که ارجینال هم این سرورها رو داشته باشه

تو اورجینال شما هر وقت بخوای بازی کنی سرور هست. اگه دوستات آنلاین باشن تو لیست دوستانت نشون میده میتونید با هم بازی کنید. اگه دوستات آنلاین نباشن میری مثلا اگه free-for-all بخوای با خارجی ها بازی می کنی. همیشه هم سرور هست تو هر ساعتی از شبانه روز.
سرور ثابت نیست. چون مهم نیست ثابت باشه. شما اگه می خوای با مثلا آقای ایکس بازی کنی به لیست دوستانت اضافه می کنی هروقت خواستی باهاش بازی می کنی.
modern warfare 2 مثل modern warfare نیست که میزدیم لیست سرور هارو میاورد. تو Modern warfare 2 هر بازیکن یک سرور هست یعنی نیازی نیست کسی برای شما سرور باز کنه. تا زمانی که بازیکن ها هستن میتونن بازی کنن. خیلی عالی هستش.
یعنی من که فکر نمی کنم بازی چندنفره بهتر از این وجود داشته باشه.
حالت کرک که خیلی محدود هستش. اگه اورجینال بگیرید میبینید چقدر راحته بازی کردن.
اینجا دیگه مثل modern warfare هیچوقت نمیگه مثلا این سرور برای پینگ شما مناسب نیست. چون سروری وجود نداره! خودتونید و بقیه بازیکن ها...
امیدوارم مطلب رو رسونده باشم.

• Like
Reactions: TOP Game

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
ایرانی ها که زیادن توی بازی! توی ادد لیست من که همیشه یه 30 40 نفری توی روز بازی میکنن این بازی رو! البته خودم الان کمتر میرم چسپیدیم به بلک آپس!

BURNOUT

کاربر سایت
Mar 9, 2008
315
نام
MoHSeN
خیلی بد شد.چون سرورهای معمولی زود بسته میشن و اکثرا lag دارن

یک سوال.تعداد ایرانی های این نسخه حدودا چقدر هست؟

اگه شما مشکلتون لگ و سرور هست من تضمین می کنم شما با اینترنت 128 کیلوبیت مشکلی نخواهی داشت. سرور هم شما اگه mw2 رو بازی کنی میبینی که چه حالتی داره و هیچوقت از بابت سرور مشکلی نخواهی داشت.

BURNOUT

کاربر سایت
Mar 9, 2008
315
نام
MoHSeN
امکان داره بگید چجوری میشه تو LAN بازی کرد
همکنون نيازمند ياري سبزتان هستيم :((

یعنی اصل نخرید تو شبکه خودتون یا گیم نت بازی کنید؟
اگه اصل بخرید که باید اینترنت داشته باشید و مثل بقیه بازی کنید به lan ربطی نداره.
اگه بدون اینترنت بخواید باید برید به تاپیک نسخه کرک شده:
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=27153

MrBond_Scope

کاربر سایت
Jul 27, 2010
97
سلام
روی استیم لگ ندارید؟افزایش پینگ چطور؟
چون امروز یه المانی توی یکی از سرورها داشت گله میکرد و میگفت از حتی هکرهای نسخه استیم کم نیستن و از استیم به alteriw پناه اورده بود!!
من رو هم از خرید استیم مایوس کرد

BURNOUT

کاربر سایت
Mar 9, 2008
315
نام
MoHSeN
نه ببینید هکر اگه باشه یکی دو روز میتونه جولون بده بعد بن میشه.
لگ نداریم. کسایی هم که میگن لگ دارن بخاطر اینه که Nat type strict هستن و باید پورتهای زیر رو باز کنن تا nat type open بشه. البته همونطور که قبلا گفتم با 128 Kbit/s مشکلی نیست. البته 128 واقعی. اینکه 128 Kbit/s بگیرید از isp بعد سرعت دانلود 8 KByte/s باشه و پینگ هم بالا باشه طبیعتا مشکل خواهید داشت. پینگ هم برای هر isp متفاوت هستش.

Code:
Server Name - External Port Start - External Port End - Protocol - Internal Port Start - Internal Port End - Server IP

CoD: MW2 - 1500 - 1500 - TCP/UDP - 1500 - 1500 - 192.168.***.***
CoD: MW2 - 3005 - 3005 - TCP/UDP - 3005 - 3005 - 192.168.***.***
CoD: MW2 - 3101 - 3101 - TCP/UDP - 3101 - 3101 - 192.168.***.***
CoD: MW2 - 28960 - 28960 - TCP/UDP - 28960 - 28960 - 192.168.***.***

آخرین ویرایش:

demehdix

کاربر سایت
Jan 5, 2010
20
دوستان عزیز ببخشید یه سوال داشتم من یه مدتی بود که تو بازی نرفتم و کلا بازی رو uninstall کردم اما دوباره که بازیو نصب کردم ستیم میخواست بازی رو آپدیت کنه که با یک رقم فضایی چند گیگی مواجه شدم گفتم میشه آپدیت ها رو بصورت آفالین گرفت؟

BURNOUT

کاربر سایت
Mar 9, 2008
315
نام
MoHSeN
بصورت آفلاین اگه منظورتون اینه که از جایی غیر از استیم دانلود کنید و بعد فایل هاشو بریزید فکر نمی کنم فقط آپدیت رو پیدا کنید. اگر هم باشه کل بازی رو برای دانلود میذارن و حجمش 17 گیگ میشه.
ولی اگه منظورتون اینه که از دوستتون بگیرید که قبلا دانلود کرده بله این هم امکان پذیر هستش.
گفتید uninistall کرده بودید. پس برای شما دوباره شروع می کنه از صفر دانلود کنه مگر اینکه فایل های قبلی رو نگه داشته باشید.
در هر 3 حالت بالا (دانلود کل بازی از یک سرور دیگه، گرفتن فایل های بازی از کسی که دانلود کرده، داشتن پشتیبان از قبل) باید فایل هارو در آدرس:
H:\Steam\steamapps\common\call of duty modern warfare 2
بریزید. اگر پاک کردید و اصلا فایل هاشو ندارید. از بازار یک کپی از بازی رو بخرید. در یک جای دیگه نصب کنید. فایل هاشو به آدرس بازی (تحت استیم) بریزید.
اگر هم فایل هاشو از دفعه ی قبل که بازی می کردید و قبل از پاک کردنش کپی گرفتید برگردونید و استیم فقط آپدیت رو دانلود می کنه که حجمش فکر نمی کنم از 2 گیگ بالاتر باشه.
چون من از اول فایل هاشو هر بار که آپدیت شده نگه داشتم و وقتی حذف و نصب می کنم برمی گردونم فایل هارو نمیدونم آپدیت حجمش چقدر میشه.

BURNOUT

کاربر سایت
Mar 9, 2008
315
نام
MoHSeN
توجه!

توجه! توجه!

چون جدیدا اکانت استیم تعدادی از دوستانم دزدیده شده لازم میدونم این رو به همه توضیح بدم که هیچکس به شما بازی رایگان نمیده. پس بیخودی تو سایتهایی که از اکانت های ناشناس در استیم یا حتی دوستان خودتون بهتون آدرس میدن نرید و نام کاربری و رمزتون رو وارد نکنید.
اینجوری اکانتتون رو از دست میدید و خیلی شانس بیارید میتونید با استفاده از ایمیلتون پسش بگیرید.
به سایتهای استیم با برنامه ی استیم برید تا لازم نباشه نام کاربری و رمزتون رو وارد کنید.
تو هیچ سایت و وبلاگی هم نام کاربری و رمزتون رو وارد نکنید.
همین الان یکی از دوستانم به من این پیغام رو داد که تو سایت ... میتونی با من چت زنده داشته باشی و از این چرت و پرت ها. چون این افراد ایرانی نیستن به زبون فرانسوی پیغام داده بود که مطمئنا دوست من فارسی بلد بود و وقتی بهش پیغام دادم که جریان چیه جواب نداد و فقط گفت: just connect .الان مطمئنم که این دوستم اکانتش دزدیده شده چون اصلا دیگه جواب نمیده.
خلاصه یوزر و پسوردتون رو هیچ جا به غیر از برنامه ی استیم که رو کامپیوتر نصب هستش وارد نکنید. برای استفاده از سایت استیم هم از همون برنامه برید و لازم نیست یوزرنیم و پسورد وارد کنید.
خیلی مراقب باشید. از ما گفتن.

DarkVoice

کاربر سایت
Aug 14, 2010
497
توجه! توجه!

چون جدیدا اکانت استیم تعدادی از دوستانم دزدیده شده لازم میدونم این رو به همه توضیح بدم که هیچکس به شما بازی رایگان نمیده. پس بیخودی تو سایتهایی که از اکانت های ناشناس در استیم یا حتی دوستان خودتون بهتون آدرس میدن نرید و نام کاربری و رمزتون رو وارد نکنید.
اینجوری اکانتتون رو از دست میدید و خیلی شانس بیارید میتونید با استفاده از ایمیلتون پسش بگیرید.
به سایتهای استیم با برنامه ی استیم برید تا لازم نباشه نام کاربری و رمزتون رو وارد کنید.
تو هیچ سایت و وبلاگی هم نام کاربری و رمزتون رو وارد نکنید.
همین الان یکی از دوستانم به من این پیغام رو داد که تو سایت ... میتونی با من چت زنده داشته باشی و از این چرت و پرت ها. چون این افراد ایرانی نیستن به زبون فرانسوی پیغام داده بود که مطمئنا دوست من فارسی بلد بود و وقتی بهش پیغام دادم که جریان چیه جواب نداد و فقط گفت: just connect .الان مطمئنم که این دوستم اکانتش دزدیده شده چون اصلا دیگه جواب نمیده.
خلاصه یوزر و پسوردتون رو هیچ جا به غیر از برنامه ی استیم که رو کامپیوتر نصب هستش وارد نکنید. برای استفاده از سایت استیم هم از همون برنامه برید و لازم نیست یوزرنیم و پسورد وارد کنید.
خیلی مراقب باشید. از ما گفتن.
اره ... دیشب به من یکی به اسم ADMIN که AVATARE STEAM هم داشت PM داد و گفت که تا 24 ساعت دیگه بن میشم !! بد یه لینک به نام STEAMCOMMONITI به من داد که درونش باید LOGIN میکردم !! من داشتم کم کم میترسیدم ولی وقتی از خود استیم رفتم تو سایت
دیدم که STEAMCOMMONITY نوشته !! نه steamcommoniti !!!! خوب شد هک نشدم !!
در ضمن مواظب باشید لینکی که بهتون میدن کاملا شبیه سایت استیم است !!:-o:-o

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر