Call Of Duty: MW2 | XBL

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
بی خیال آقا گیر ندین شما حالا نیو مدین روی pc ببینین چه خبر هست من وقتی xbox live را با pc مقایسه میکنم اصلا حال میکنم اونهایی هم که هک میکنن آخر سر بن میشن بدون چون و چرا پس ناراحت نباشید
ولی کلا همیشه اولین چیزی که از یک فرد متقلب کار جلو چشمم و توی ذهنم میاد که چقدر فرد بدون اعتماد به نفسی که به خودش اعتماد نداره که میتونه فلان کار را بکنه در ضمن من به نظرم واقعا حال این بازی به این هست که خودت بکشی و هی کلاس های مختلف بسازی تلاش کنی تا وقتی اون صدا زیبای لول آپ شدن میاد حال بیای و لذت زحماتت را با یک لول بالاتر ببری

son of sparda

کاربر سایت
Nov 12, 2008
123
نام
علی
رامین جان کاملا باهات موافق هستم . من واسه همین بچه بازیها 4 ماه نیومدم MW2 .رامین جان سابقشون تو لایو خیلی زیاده و تو COD4 گلد کراس هستند نسبتا با هم گلد کراس کردیم یا خیلی از بچه های دیگه مثل امیر - حسین - عرفان یا خیلی کسای دیگه و لی هیج وقت ادای خدایی نکردن با اینکه با پینگ قرمز تمام تیم حریف رو نابود می کردن منم نمی گم من گیمر خیلی حرفه ای هستم . ولی با این بچه ها وقتی بازی میکردم خیلی بازی بهم حال میداد چون هیچ کس هیچ ادایی نداشت و هدف فقط سرگرمی بود.الان بعضی ها بقول رامین اومدن که با هک میان گلد کراس می کنن و کلی کلاس هم میزارن. واقعا باید خجالت بکشن . خودم شخصا وقتی که گلد کراس بودم تو کال 4 به یکشون بازی رو یاد دادم بعد گلد کراس که شد اسم تگش رو گذاشت خدای کال آو دیوتی :| خودش میدونه کی رو میگم. کلام آخر دیگه نوب بازی رو تموم کنید تا از بازی لذت ببریم.
تبریک می گم کمپره خوبی تربیت کردی(خدای کال او دیوتی):d
منم شدیدآ با شما موافقم کسایی که بازیشون واقعآ خوبه کم تر ادعا دارن.
یک سری افراد هم پیدا می شن که بهشون می گی بالا چشمت ابروِ فحش رومیکشن به دوستان ایرانی.ایا این کار درسته که به هم میهنانمان فحش بدهیم؟:d
یا اینکه بیایم اکانت یه ایرانی رو هک کنیم؟
چرا هنوز بعضیا فرهنگ لایو رو ندارن و با اعمالشون با اعصاب افرادی که میان MW2 بازی می کنن؟افرادی که بعد از یک مدت مثل برادر می شن و اگه به یکیشون فحش بدی انگار به همشون فحش دادی.
کی باید این فرهنگ رو بوجود بیاره؟
البته می دونید اینجور ادما همه جای دنیا پیدا می شن.;)

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
سلام
آقا من می خوام کال آف بازی کنم ولی وقتی می رم تو بازی می رم تو قسمت لایوش مثلا می رم تو تیم دتس مچ هی سرچ می کنه ولی تو بازی نمی ره قضیه چیه؟
سرویسمم 512 هست

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
سلام
آقا من می خوام کال آف بازی کنم ولی وقتی می رم تو بازی می رم تو قسمت لایوش مثلا می رم تو تیم دتس مچ هی سرچ می کنه ولی تو بازی نمی ره قضیه چیه؟
سرویسمم 512 هست
5- 10 min منتظر بمون !! بالاخره میاد!! این به خاطر اینترنت در حد ناسای ایرانه:))

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
دوستان یه قرار بزاریم بزنیم من خودم هاست می شم!(512) دارم کسی یه ترا داره بگه!
گیمرتگ هاتون رو بزاری من تو همین پست قرار می دم

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين

بچه ها این برای COD4 بازی کردن خوبه؟؟؟
اره خوبه.
با توجه به اینکه سرورتم انگلیس انتخاب کردی پینگت خوبه اکثر هاست ها هم برای همونجا هست.ولی سرعت دانلودت یکم بد میزنه!
کسی یه ترا داره بگه!
متخصصان جوان ایرانی در حال گسترش پهنای باند هست با لطف خدا اینترنت یک ترا رو به هموطنان ارئه میکنن تا مشت محکمی به استکبار جهانی بزنن!!
داداش یک ترا کیلو چنده؟!!!:D

dj_boy

کاربر سایت
Jun 27, 2010
66
نام
میلاد
من یه سوال داشتم:

چه وقت های برای بازی کردن COD4 انلاین میشین؟؟

GT:Rejcted Ghost
Name: Milad

لطفا من رو اد کنید.
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر