نصب فریمور 4.2 (آفلاین و آنلاین)

sina_nick

کاربر سایت
Jul 3, 2009
10

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
من بلد نيستم با hbc و كلا اين نرم افزار ها كار كنم از الان به بعد هم بازي pal دانلود ميكنم كه كار كنه .
هيچ را هي نيست كه iso ntsc رو به pal تبديل كرد ؟

باید sd بخری .
یه فولدر به نام apps بسازی و توش neogamma رو تو یه فولدر بزاری .
بعد به وی وصل کنی .
بعد با hbc اجراش کنی ...

یه همچین کاری رو میشه با WIU انجام داد ولی اصلا تاثیری نداره ...

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
من بلد نيستم با hbc و كلا اين نرم افزار ها كار كنم از الان به بعد هم بازي pal دانلود ميكنم كه كار كنه .
هيچ را هي نيست كه iso ntsc رو به pal تبديل كرد ؟
یه فولدر تو SD میسازی به نام Apps و توش یه فولدر به نام نئوگاما میزاری. بعد تو فولدر نئوگاما فایل boot.dol نرم افزار رو میزاری.
برای عوض کردن ریجن بازی باید Main.dol بازی رو با نرم افزار GWP باز کنی و عوضش کنی.

arena

کاربر سایت
Jan 30, 2008
196
سلام دوستان من موخواستم که به 4.2 اپدیت کنم و به صورت انلاین یه بار زدم اپدیت و رفتم خوابیدم بیدار که شدم دیدم ارور داده و لی تو سیستم منو میزنه 4.2 ولی وقتی می خوام وارد وی شاپ گنل بشم میگه باید اپدیت کنی و وقتی هم که میزنم اپدیت همون اولا بعد از به مدت ارور میده

حالا تو این روشی که شما گفتین توی همون مرحلهی اول که بوت می رو نصب میکنم باحاش وی هم اپ دیت میشه یا نه

من فعلا نمیخوام که ios & cios ها رو نصب کنم و فقط میخوام دستگاه مثل یه دستگاه گپی خور نشده باشه

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
سلام دوستان من موخواستم که به 4.2 اپدیت کنم و به صورت انلاین یه بار زدم اپدیت و رفتم خوابیدم بیدار که شدم دیدم ارور داده و لی تو سیستم منو میزنه 4.2 ولی وقتی می خوام وارد وی شاپ گنل بشم میگه باید اپدیت کنی و وقتی هم که میزنم اپدیت همون اولا بعد از به مدت ارور میده

حالا تو این روشی که شما گفتین توی همون مرحلهی اول که بوت می رو نصب میکنم باحاش وی هم اپ دیت میشه یا نه

من فعلا نمیخوام که ios & cios ها رو نصب کنم و فقط میخوام دستگاه مثل یه دستگاه گپی خور نشده باشه
اگه بخوای ویت کپی خور نشده بشه تو گوگل سرچ کن How to make wii virgin من نمی دونم با این روشم برای شما جواب بده یا نه.

arena

کاربر سایت
Jan 30, 2008
196
نه منطورم این بود مثل زمانی که کپی خور نیست
الان یه بار حافطه ی وی رو فورمت کردم و اپدیت شد
اما حالا به وی شاپ وثل نمشه یه نطر میاد که مشکل از نینتندو باشه خوب این باشه واسه بعد
اما مشکلی که الان هست اینه که وفتی خواستم چنل هوا یا اخبار رو بیارم کفت که این چنل نمیتونه اجرا بشه مثل زمانی که چنل به رجیون نخوره
من ویم ژاپنی بو د اون رو به امریکا تغییر رحیون دادم البته گیم رحون همون ژاپن گداشتم که بازی هام اجرا بشه که متاسفانه نمیدونم چرا ولی مادچیپم هم از کا افتادو الام گیم رجیون رو هم قبل از اینکه اپدیت کنم رو امریکا کداشتم ولی که ارور هم نداد ولی الان بازم نمیتونم چنل ها هواو اخبار رو اجرا کنم
البته قصدم هم استفاده ار این چنل ها نیست بلکه میخوا ممتمعن شم که مشکلی نداره تا اپرا رو نصب کنم

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
نه منطورم این بود مثل زمانی که کپی خور نیست
الان یه بار حافطه ی وی رو فورمت کردم و اپدیت شد
اما حالا به وی شاپ وثل نمشه یه نطر میاد که مشکل از نینتندو باشه خوب این باشه واسه بعد
اما مشکلی که الان هست اینه که وفتی خواستم چنل هوا یا اخبار رو بیارم کفت که این چنل نمیتونه اجرا بشه مثل زمانی که چنل به رجیون نخوره
من ویم ژاپنی بو د اون رو به امریکا تغییر رحیون دادم البته گیم رحون همون ژاپن گداشتم که بازی هام اجرا بشه که متاسفانه نمیدونم چرا ولی مادچیپم هم از کا افتادو الام گیم رجیون رو هم قبل از اینکه اپدیت کنم رو امریکا کداشتم ولی که ارور هم نداد ولی الان بازم نمیتونم چنل ها هواو اخبار رو اجرا کنم
البته قصدم هم استفاده ار این چنل ها نیست بلکه میخوا ممتمعن شم که مشکلی نداره تا اپرا رو نصب کنم
مگه Boot2 نداری؟
بک آپ بگیر بعد بزن اپرا رو نصب کن...

arena

کاربر سایت
Jan 30, 2008
196
این هارو خودم میدونم
من میخواستم از وی شا< ا<را رو دان کنم فکر کنم الان مجانیه
ولی موضوع اینجاست که الان اصلا به وی شاپ وصل نمشه که بشه
و مشکل بعدی اینه که اصلا چنل های اینترنتی رو اجرا نمیکنه مثل زمانی که چنل مال یه رجون باشه و کنسول یه رجون دیگه

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
این هارو خودم میدونم
من میخواستم از وی شا< ا<را رو دان کنم فکر کنم الان مجانیه
ولی موضوع اینجاست که الان اصلا به وی شاپ وصل نمشه که بشه
و مشکل بعدی اینه که اصلا چنل های اینترنتی رو اجرا نمیکنه مثل زمانی که چنل مال یه رجون باشه و کنسول یه رجون دیگه
والا من نمیدونم چشه!! می خوای Shop Channel رو دوباره نصب کن.

mirza

کاربر سایت
May 10, 2009
2
كمك

سلام
آقايان كمك كنيد.
اين كانال shop آخرش منو گول زد. دادم آپدت شد اين زبان بسته، از كار افتاد.:confused:

error 003 ميده!!!!؟
من bootmii يا هر بكاب گيره ديگه اي نصب نكرده بودم.

چه كار كنم؟ :confused:

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
سلام
آقايان كمك كنيد.
اين كانال shop آخرش منو گول زد. دادم آپدت شد اين زبان بسته، از كار افتاد.:confused:

error 003 ميده!!!!؟
من bootmii يا هر بكاب گيره ديگه اي نصب نكرده بودم.

چه كار كنم؟ :confused:
متاسفانه کنسول شما بریک شده و دیگه کاری نمیشه کرد فعلا.

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد
سلام به همه دوستان.
تو این تاپیک می خوام نحوه ی آپدیت به 4.2 رو توضیح بدم.

*ریسکش با خودتونه و من هیچ مسئولیتی نسبت به بریک Wii شما نمی پذیرم*
اگر Wii شما از قابلیت Boot2 پشتیبانی نمیکنه اصلا این آموزش رو انجام ندید چون اگه بریک کنید دیگه راه برگشتی نیست

برای نصب 4.2 دو راه وجود داره:
- آپدیت از طریق خود Wii با اینترنت
- آپدیت از طریق آفلاین که در زیر کامل توضیح داده شده:
.....

آقا یه سوال ! الان یه سیستم داریم 4.1 روش نصبه ولی دستکاری نشده اصله ، برای آپگرید به 4.2 نیازی به این کار ها نیست دیگه ! میریم از خود ویی میزنیم آپدیت میشه درسته ؟

بعدش یه سوال دیگه :

اگر کسی Bootmii رو به صورت Boot2 نصب نداشته باشه و اون رو به صورت IOS در کنار Priiloader داشته باشه ، باز هم نباید آپدیت کنه یا اینکه موردی نداره ؟! (این سوال رو با فرض اومدن 4.3 پرسیدم) یعنی اگر الان 4.3 بیاد و به هر دلیلی دستگاه بریک بشه با اجرای Bootmii از طریق Priiloader lیشه کاری کرد یا اینکه Priiloader سر کاریه ؟

یعنی اگر دستگاهی که روش Bootmii به صورت Boot2 نصب نیست با Priiloader و اجرای Bootmii از طریق اون میشه برش گردوند یا فایده نداره ؟

مرسی

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
آقا یه سوال ! الان یه سیستم داریم 4.1 روش نصبه ولی دستکاری نشده اصله ، برای آپگرید به 4.2 نیازی به این کار ها نیست دیگه ! میریم از خود ویی میزنیم آپدیت میشه درسته ؟

بعدش یه سوال دیگه :

اگر کسی Bootmii رو به صورت Boot2 نصب نداشته باشه و اون رو به صورت IOS در کنار Priiloader داشته باشه ، باز هم نباید آپدیت کنه یا اینکه موردی نداره ؟! (این سوال رو با فرض اومدن 4.3 پرسیدم) یعنی اگر الان 4.3 بیاد و به هر دلیلی دستگاه بریک بشه با اجرای Bootmii از طریق Priiloader lیشه کاری کرد یا اینکه Priiloader سر کاریه ؟

یعنی اگر دستگاهی که روش Bootmii به صورت Boot2 نصب نیست با Priiloader و اجرای Bootmii از طریق اون میشه برش گردوند یا فایده نداره ؟

مرسی
ببینید Preloader با آپدیت پاک میشه. واسه همینه که میگم آپدیت نکنید اگه بوت2 ندارید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر