کمک در بازی Infamus

saeedr

کاربر سایت
Jan 13, 2009
162
با سلام .
یه مرحلهی بازی هست که باید بریم بالای یه پشت بوم بلند یه ساختمان دایره ای شکل و کلیت یه دیش ماهواره رو بزنیم . بعد صدای خش خش می شنویم . و دختره با بسیم به ما میگه که با دکمه R3 یه چیزی رو پیدا کن . و با زدن این دکمه یه نقطه های آبی رنگی که فقط می شه ازشون برق گرفت . ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,505
موقعی که R3 رو میزنی به حول دایره ای شکل نقشت دقت کن میبینیکه یه قسمتهایی به رنگ قهوهای میشه(روشن خاموش میشه) .اونجا باید بری.

MN Prince

کاربر سایت
Apr 13, 2008
775
نام
Nima
با سلام .
یه مرحلهی بازی هست که باید بریم بالای یه پشت بوم بلند یه ساختمان دایره ای شکل و کلیت یه دیش ماهواره رو بزنیم . بعد صدای خش خش می شنویم . و دختره با بسیم به ما میگه که با دکمه R3 یه چیزی رو پیدا کن . و با زدن این دکمه یه نقطه های آبی رنگی که فقط می شه ازشون برق گرفت . ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه همون اوله بازيه
فكر كنم بايد بري دمه ماهواره ها كه رو بعضي از پشت بوم ها هستش بعد مثلث بزني.
خودت بايد پيدا كني.

ps3 lover

کاربر سایت
Feb 24, 2009
1,066
نام
عليرضا
دوست عزيز نيازي به تاپيك زدن نداشت.توي قسمت بازي inFAMOUS ميپرسيدي جواب ميگرفتي.
همونطور كه دوستمون گفت بايد R3 رو بزني.دور نقشه يه دايره خاموش و روشن ميشه كه از دو طرف محيط دايره كمتر و كمتر ميشه و در قسمتي دايره كمتر از نيم دايره ميشه.بعد دوباره همون قسمت يه بار ديگه خاموش و روشن ميشه.مثلا اگه زدي ديدي دايره داره به سمت چپ ميره و قسمت راستش رنگشو از دست داده ميفهمي كه اون ديش ها سمت چپت هست...
ميري پيش ديش ها و مثلث رو ميزي...
خيلي خوب توضيح دادم :biggrin1:

saeedr

کاربر سایت
Jan 13, 2009
162
دوست عزيز نيازي به تاپيك زدن نداشت.توي قسمت بازي inFAMOUS ميپرسيدي جواب ميگرفتي.
همونطور كه دوستمون گفت بايد R3 رو بزني.دور نقشه يه دايره خاموش و روشن ميشه كه از دو طرف محيط دايره كمتر و كمتر ميشه و در قسمتي دايره كمتر از نيم دايره ميشه.بعد دوباره همون قسمت يه بار ديگه خاموش و روشن ميشه.مثلا اگه زدي ديدي دايره داره به سمت چپ ميره و قسمت راستش رنگشو از دست داده ميفهمي كه اون ديش ها سمت چپت هست...

من ابتدا گشتم دنبال تایپک این بازی و حتی search کردم اما پیدا نکردم .lما با دقت رفتم و پیداش کردم . چیز به اون گندگی رو ندیدم. در کل ممنون از راهنماییهاتون:love:

آخرین ویرایش:

Amir tataloo

کاربر سایت
Jul 26, 2009
148

سلام من قسمت های اخر بازی هستم تو شهر سوم تو مر حله یک هلی کوپتر میاد که ما باید سوارش بشیم وقتی من از اون بالا دشمن ها ره میکشم در یک جایی هلیکوپتر ایست میکند من دشمنان را میکشم بعد به یک چیز نا مرئی میرسم که نمیدونم باید چیکار کنم؟!؟:confused:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
اون قدرتی که از آسمون رعد و برق فرود میاد!!!خفن ترین قدرت تو بازی و با استفاده از دکمه ی پایین فکر کنم میشه زده و با SIXAXIS میشه کنترلش کرد!اون رو بزن روی اون چیز نامرئی تا بترکه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر