کنسولهای من

taker-sos

کاربر سایت
Jun 4, 2010
1,253
نام
وحید
سلام دوستان برای دیدن کنسولهای من از نزدیک میتونید برید نماشگاه برج میلاد غرفه بازی رایانه
اقا اونها ماله شما بود خيلي باحال بود من از نزديك ديدم واقعا نظير نداره دوتا نيو جيو از كجا اوردي به اين تميزي كلا بچه ها پيشنهاد ميكنم حتما يه سري به اين غرفه بزنيد تازه من پرسيده بودم ميگفتن باز هم از اين كنسولهاي قديمي هست كه فضاي بيشتر ميخواسته كه مساحت غرفه اجازه اين كار نميداد اقا خيلي ارشيو خوبي داري :x:x:xاقا اسم شما فرزاد نيست:-/

mohi110

کاربر سایت
Jun 5, 2008
359
نام
محسن حدودی
اقا اونها ماله شما بود خيلي باحال بود من از نزديك ديدم واقعا نظير نداره دوتا نيو جيو از كجا اوردي به اين تميزي كلا بچه ها پيشنهاد ميكنم حتما يه سري به اين غرفه بزنيد تازه من پرسيده بودم ميگفتن باز هم از اين كنسولهاي قديمي هست كه فضاي بيشتر ميخواسته كه مساحت غرفه اجازه اين كار نميداد اقا خيلي ارشيو خوبي داري :x:x:xاقا اسم شما فرزاد نيست:-/

ممنون دوست عزیز بله فضا کم اومد 12 کنسولو برگشت دادم من محسن هستم فرزاد دوست خوب منه:)

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام

منم از دیدن کنسول های زیبای شما که نشون دهنده ارزشی هست که برای این صنعت قائل هستین، لذت وافری بردم. (نذار بگم تنها چیزی بود که ارزش دیدن داشت ...) واسه همین برای بچه هایی که امکان اومدن ندارن/نداشتن چنتا عکس قرار میدم.

پانوشت: عاشق اون Game Boy ـه ام ...

آخرین ویرایش:

mohi110

کاربر سایت
Jun 5, 2008
359
نام
محسن حدودی
سلام

منم از دیدن کنسول های زیبای شما که نشون دهنده ارزشی هست که برای این صنعت قائل هستین، لذت وافری بردم. (نذار بگم تنها چیزی بود که ارزش دیدن داشت ...) واسه همین برای بچه هایی که امکان اومدن ندارن/نداشتن چنتا عکس قرار میدم.

پانوشت: عاشق اون Game Boy ـه ام ...

آقا ممنون زحمت کشیدی دستت درد نکنه فدات:)

mohsen shafihy

کاربر سایت
Apr 9, 2011
43
نام
محسن شفیعی
[FONT=&quot]منم اول یه آتاری داشتم که بابام 5000 تومن خریده بود[/FONT] .......
[FONT=&quot]جالبه[/FONT]...
[FONT=&quot]این نوشتت برام جالب بود،چون زندگی نامه ی گیمری من هم تقریبا اینجوری بود[/FONT].
[FONT=&quot]البته من برای خریدن[/FONT] PS2 [FONT=&quot]مجبور شدم 15 روز و برای[/FONT] PS3 [FONT=&quot]چهل روز در تهران کار کنم(اونم چه کاری! پدرم در اومد[/FONT]!!!)
[FONT=&quot]اما اعتراف میکنم هیچکودومش مثل سگا و میکرو(مخصوصا سگا) تو تاریخ ظهنم حک نشد[/FONT].

mohsen shafihy

کاربر سایت
Apr 9, 2011
43
نام
محسن شفیعی
داداش میشه توضیح بیشتری بدی...
بازی های سوپر نینتندو حدود 4 مگا بایت حجم داره،اما یه فلاپی دیسک 1.4 مگابایت حجم داره
چطوری روش جا میشه!؟
یکی از دوستان داره و میخواد بفروشه،اما خیلی گرون میگه(نصف قیمت پلی3!!!)،نظرت چیه؟

mohi110

کاربر سایت
Jun 5, 2008
359
نام
محسن حدودی
داداش میشه توضیح بیشتری بدی...
بازی های سوپر نینتندو حدود 4 مگا بایت حجم داره،اما یه فلاپی دیسک 1.4 مگابایت حجم داره
چطوری روش جا میشه!؟
یکی از دوستان داره و میخواد بفروشه،اما خیلی گرون میگه(نصف قیمت پلی3!!!)،نظرت چیه؟

والا من نظری ندارم داداش بالاخره آرشیو جمع کردن هزینه داره چه من که اون زمان قیمتهای بیشتر از اینارو دادم چه شما که الان میخوای بخری;;)

OMIDFARMANIEH

کاربر سایت
Aug 16, 2010
3
نام
اميد فرمانيه
سلام.محسن جان لطفا اگه یه دزده حرفه ایی سراغ داری به من معرفی کن ودرضمن بگو چه وقتایی خونه نیستی،کلید خونه رو هم بده دسته آقا دزده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر