کنسولهای من

Bonk

کاربر سایت
Oct 6, 2010
10
سلام
درود بر همه بچه های بازی سنتر
منم می خواهم عکس کنسول هامو اینجا بزارم ، الانم از یه سری از بازیهای نینتندو 64 هم عکس گرفتم .
دوستان لطف بکنند نظر بدند با تشکر .
767c59b6f7ac44308c2b.JPG

• Like
Reactions: jetalpha

mohi110

کاربر سایت
Jun 5, 2008
359
نام
محسن حدودی
این مدل تو ایران اومد این کنسول شما هم همون پالی هست که روزی نزد من روزی میخورد;)

اون rayman هم آشناست فکر کنم من برای دوست عزیزم محمد بعیدی از ebay خریدم

Bonk

کاربر سایت
Oct 6, 2010
10
این مدل تو ایران اومد این کنسول شما هم همون پالی هست که روزی نزد من روزی میخورد;)

اون rayman هم آشناست فکر کنم من برای دوست عزیزم محمد بعیدی از ebay خریدم
به به عجب روزي دهنده اي ( ديگه بهش روزي ندادي گذاشت رفت از پيشت) :d
ebay چيه ؟ خدا رحمت كنه عيسي، شاهرخ و حسين قيامي رو :(

آخرین ویرایش:

mahmood2020

کاربر سایت
Jan 11, 2008
529
نام
محمود
اینم ماریو 64 با سه تا ریجن P ، J، U

20a6d2ab35bc4228968c.JPG
دوست عزیز جمع کردن اینها این نینتندو 64 کاری نداره منتهی باید تمیز باشه من تو این عکس دارم میبینم این 3 تا نینتندو 64 شما همین جور داره ازش خاک میریزه بیرون که حد اقل تمیز میکردی برق مینداختی بهشون بعد یه عکس میگرفتی خیلی ها ارشیو دارن اما جرات نمیکنن عکس بذارن چون بعد چند دقیقه بچه های سایت میریزن سرشون که این رو می فروشی هی اون رو میفروشی

Bonk

کاربر سایت
Oct 6, 2010
10
دوست عزیز جمع کردن اینها این نینتندو 64 کاری نداره منتهی باید تمیز باشه من تو این عکس دارم میبینم این 3 تا نینتندو 64 شما همین جور داره ازش خاک میریزه بیرون که حد اقل تمیز میکردی برق مینداختی بهشون بعد یه عکس میگرفتی خیلی ها ارشیو دارن اما جرات نمیکنن عکس بذارن چون بعد چند دقیقه بچه های سایت میریزن سرشون که این رو می فروشی هی اون رو میفروشی

سلام
شما مطمئنی که جمع کردن اینها کاری نداره اما از لحاظ خاکی بودن، ما همه از خاکیم بر خاکیم عزیزم (دلیل خاکی بودنش اینه که تو انباری بوده بعداز 10 سال اوردمش بیرون)
چشم از این بعد کنسول هامو واکس و روغن و ... زده بعد عکس می اندازم .

mahmood2020

کاربر سایت
Jan 11, 2008
529
نام
محمود
جمع کردن دستگاه که کاری نداره چون خودم تو کارشم همین 3 تا نینتندو 64 رو که گذاشتی من 3 تاش رو دارم منتهی اکبند پلمپ با جعبه و همه چیز تنها چیزی که سخته جمع کردنش بازی هاش هستش که اونم هستن بچه ها تو تهران منتهی احتیاج به پول داره اما دستگاه ریخته

در مورد تو انباری بودن هم که میگین من خودم این دستگاهها رو لایه 100 تا وسیله و جعبه میپیچم که خاک نگیرن چون ارشیو داشتن فقط خریدن نیست و بندازی گوشه انباری باید مثل بچه خودت ازش نگهداری کنی داداش

Bonk

کاربر سایت
Oct 6, 2010
10
بله اينكه بايد اينها را تميز نگه داري شكي درش نيست ولي ناگزير اين جوري شده و اينكه مثل بچه بايد ازش نگهداري كني بچه خودمم هر روز لا به لاي اونهاست و داره بازي مي كنه باهاشون .:d
بايد يه فكر كلي براشون بكنم چون به مرور زمان خراب ميشن.

mohi110

کاربر سایت
Jun 5, 2008
359
نام
محسن حدودی
خوب بونک جان زحمت کشیدی عکس الباقی کنسولاتم بذار خواستی جیو رو بذاری کارتریجاش یادت نرود ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر