The Best OST You've Ever Heard(پست اول حتما خوانده شود)

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
موسیقی متن زیبای فیلم The Da Vinci Code ساخته تحسین برانگیز کارگردان معروفRon Howard :love:
به شدت شنیدن این قطعه زیبا توصیه می شه;)

The Da Vinci Code
Dies Mercurii I Martius
Hans Zimmer

Download

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
اینم یه قطعه شاد و زیبا از بازیLocoRoco
درمورد زبانی که توی موسیقی این بازی شنیده میشه باید بگم که زبان ساختگی هست که با کمک سانده بازی آقایTsutomu Kouno وآهنگساز بازی آقای Nobuyuki Shimizu ساخته شده که کونو با استفاده از یه سری کلمات در زبان هجی کاتاکانا(!)(زبان هجی همون علامات صداها (Syllabary) توی زبان انگلیسی رو در نظر داشته باشید،این ژاپنیش هست!) و مخلوط کردنش با 2 مدل موسیقی جامائیکایی و آفریقایی این آش، ببخشید(!)،موسیقی رو به این شکل ساختن!:biggrin1:
کلا موسیقی تکیه و نظیرش کم پیدا میشه.از دست ندید!

LocoRoco
LocoRoco no Uta (Yellow's version)
Nobuyuki Shimizu

Download

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
فکر می کنم همین پریروز بود که با دیدن OST های :love::love::love:Assassin's Creed II روی نت شوکه شدم.:eek:.دیشب دانلود کردم و فقط یدونه از ترک هاش رو گوش کردم چون نمی خوام موسیقی قبل از بازی کردن اسپویل بشه!هم خودم دوست ندارم هم می دونم شما هم دوست ندارید.
برای همین حالا بخاطر اینکه به عظمت این بازی پی ببیریم فقط همین یدونه رو می زارم تا اومدن بازی باهاش سر کنید:فوق العاده هست.با تمام وجود میشه ایتالیایی بودنش رو حس کرد!ونیز رو میشه با این موسیقی لمس کرد:love:جاسپر کاید استاد موسیقی دوباره یه شاهکار خلق کرده:love:
تقدیم به همه دوستاران این بازی محبوب:love:

Assassin's Creed II
Venice Rooftops
Jesper Kyd

Download

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
موسیقی زیبای دزدان دریایی کارائیب ساخته زیبای گور ویربینسکی با موسیقی فوق العاده زیبای و سمفونیک هانس زیمر.بر هر کس شنیدن این موسیقی واجب است!:biggrin1:

Pirates Of The Caribbean: At World's End
Drink Up Me Hearties
Hans Zimmer

Download

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
دوست عزيز خيلي خيلي ممنون.
اگه ميشه بيشتر از GOW I , GOW II بذار.
خيلي حماسي هستن...

این موسیقی حماسی از بازی زیبای Gears of War که خیلی دلم برای بازی کردن قسمته هورد این بازی تنگ شده!:(
موسیقی بازی مثل خودش گیرا و حماسیه.توصیه اکید میشه;)

Gears Of War 2
Finale
Steve Jablonsky

Download

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
اول فیلمای resident evil یه آهنگ دینگ دونگی هست که مثل زدن قاشق به لیوانه!
اگه پیداش کردید لطفا بزاریدش خیـــــــــــــــلی قشنگه مخصوصا برای فنای RE :biggrin1:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
اول فیلمای resident evil یه آهنگ دینگ دونگی هست که مثل زدن قاشق به لیوانه!
اگه پیداش کردید لطفا بزاریدش خیـــــــــــــــلی قشنگه مخصوصا برای فنای RE
دوست عزیز من نمی تونم با یه نشانی دلنگ و دولونگ برات اون ترک رو پیدا کنم!:biggrin1:
یه اسم حداقل به من بدید تا بتونم اقدام کنم و ترک رو پیدا کنم

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
خب دقیقا اولین آهنگ فیلم resident evil هستش
بعد از اینکه نوشته های اول فیلم تموم میشه اول اون آهنگ شروع میشه بعد یواش یواش فیلم بالا میاد!
فکر کنم یه جورایی main title فیلم هستش!
ببخشید توضیحاتم کم بود ولی واقعا به شنیدنش می ارزه

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
خب دقیقا اولین آهنگ فیلم resident evil هستش
بعد از اینکه نوشته های اول فیلم تموم میشه اول اون آهنگ شروع میشه بعد یواش یواش فیلم بالا میاد!
فکر کنم یه جورایی main title فیلم هستش!
ببخشید توضیحاتم کم بود ولی واقعا به شنیدنش می ارزه
اخه من وقت نمی کنم هم آهنگ رو از روی فیلم پیدا کنم و هم بعد دنبال اسمش بگردم و بعد با اسمش دنبال خودش بگردم و بعد دانلودش کنم و بعد آپلودش کنم!:biggrin1:
شما همون جور که گفتم بگردید و اسمش رو از قسمت انتهایی فیلم که اسامی سازنده ها هست پیدا کنید من همه جوره در خدمتم ولیکن اینجوری خیلی زمان می بره و تنها شما نیستید.الان 7-8 تا دیگه این مدل سفارشات کردن و من هم مثل شما همینا رو بهشون گفتم ولی بازم اگه تونستم یه نگاه می کنم.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
قطعه ای رویای از شاهکار مولینیو!:love:
توی این قطعه موسیقی زیبایی از یه جعبه موسیقی کوکی شنیده می شه که خود من همیشه آرزوی داشتن یکیش رو داشتم. البته یدونه داشتم ولی چندان موسیقی دلچسبی مثل این نداشت!ازین آتو آشغال های چینی بود و زد خراب شد!:biggrin1:
صدای موسیقی به حدی زیباست و واقعی جلوه می کنه که احساس می کنید جعبه روبرتون قرار داره و صدا از داخل اون میاد

Fable II
Fable Theme
Danny Elfman

Download

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
یکی مال آخر مکس پین 2 و یکی هم آخر فیلم LEON THE PROFESIONAL
با مال leon من گریم گرفت!
بعد از اینکه آلبوم لئون رو پیدا کردم کلش رو دیشب دانلود کردم ولی خبری ازاون آهنگ پایانی نبود!بهر زوری بود گشتم و فهمیدم سازنده ها اصلا اون رو توی OST آفیشال عرضه نکردن!اون ترک توی یه البوم دیگه هست که ماله خواننده قطعه یعنی استین هست.مجبور شدم خودم ازروی فیلم ظبط کنم ولی کیفیتش اصلا با ریپ شده های روی نت قابل مقایسه نیست و فکر نکنم از ترک اصلی چیزی کم داشته باشه.خدمت دوستون که درخواست کرده بودن،آهنگ خیلی زیبایی هست حتما گوش کنید( Ten Summoner's Tale اسمه آلبوم این قطعه هست و Shape of My Heart اسم قطعه)

Leon The Professional
Ten Summoner's Tale
Shape of My Heart
Sting

Download

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
522d88zhk2c0mtfebetc.jpg

این برای دوستانی که درخواست دارن.شما میرید موسیقی رو گوش می کنید و بعد می تونید اسم ترک رو از آخر فیلم پیدا کنید.این ترک لئون هست که مشخصاتش رو از آخر فیلم گرفتم.

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
بعد از اینکه آلبوم لئون رو پیدا کردم کلش رو دیشب دانلود کردم ولی خبری ازاون آهنگ پایانی نبود!بهر زوری بود گشتم و فهمیدم سازنده ها اصلا اون رو توی OST آفیشال عرضه نکردن!اون ترک توی یه البوم دیگه هست که ماله خواننده قطعه یعنی استین هست.مجبور شدم خودم ازروی فیلم ظبط کنم ولی کیفیتش اصلا با ریپ شده های روی نت قابل مقایسه نیست و فکر نکنم از ترک اصلی چیزی کم داشته باشه.خدمت دوستون که درخواست کرده بودن،آهنگ خیلی زیبایی هست حتما گوش کنید( Ten Summoner's Tale اسمه آلبوم این قطعه هست و Shape of My Heart اسم قطعه)

Leon The Professional
Ten Summoner's Tale
Shape of My Heart
Sting

Download
این فیلم همه چیزش عالی بود
با شنیدنش دوباره چشمام خیس شد...
خیلی ممنون
از دستش ندین حتما دانلود کنید
میگم این فیلم ost های خوب دیگه ای هم توش بود
مثلا یه جاش طرف یه آهنگ موزارت پخش میکنه بعد با همون آهنگ و رقص یه خانواده رو میکشه!
بازم واقعا ممنون :smile:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر