هواداران ut2004

devastator

کاربر سایت
Dec 13, 2009
6
تو Add , Xfire کردم ، ID من : Masood929 ، در مورد پینگش ، من ADSL پارس آنلاین دارم ,
DL = 512
UP = 256
Burst = 1024~2048
خیلی وقته آنلاین بازی می کنم ولی تا بحال پینگ پایین تر از 180 ندیدم ، معمولا بین 200 و 220 هستش
چون اینورا ( آسیا ) سرور UT 2004 نیست و همشون اروپایی هستن

• Like
Reactions: freeOwl

freeOwl

کاربر سایت
Aug 23, 2009
266
نام
مهرداد

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام.
من از طرفداران پروپاقرص UT2004 هستم بطوري كه اين بازي به همراه ديابلو 2 هميشه روي سيستم من نصب هستن. من Single Player اين بازي رو تركوندم از بس رفتم تا تهش منتها بزرگترين مشكل اينجاست كه اينترنت دايال آپ دارم!! :d:d
منطقه مخابراتي هم به سلامتي ADSL ساپورت نميكنه!!

پ.ن : هدف از زدن اين پست اين بود كه بگم امكانات كم بيد وگرنه هستن كساني كه مثل من پايه هستن!

FZ_FT

کاربر سایت
Jul 23, 2006
241
نام
Faraz
سلام.
من از طرفداران پروپاقرص UT2004 هستم بطوري كه اين بازي به همراه ديابلو 2 هميشه روي سيستم من نصب هستن. من Single Player اين بازي رو تركوندم از بس رفتم تا تهش منتها بزرگترين مشكل اينجاست كه اينترنت دايال آپ دارم!! :d:d
منطقه مخابراتي هم به سلامتي ADSL ساپورت نميكنه!!

پ.ن : هدف از زدن اين پست اين بود كه بگم امكانات كم بيد وگرنه هستن كساني كه مثل من پايه هستن!

دركت مي كنم شديدن تا همين يكي دو سال پيش منم سينگل UT رو نابود كرده بودم نكته جالب اينكه هميشه بد نصب ويندوز و درايورا اولين كاري كه مي كنم نصب اين 2 تا شاهكاره :x اميدوارم زودتر ADSL دار شي مالتيشو تجربه كني

LiQuiD SnakE

کاربر سایت
Jun 3, 2007
274
نام
ارسلان
من که اصَن تو کتم نمیره که تا وقتی که Quake هست برم سراغ UT :yawn:
یه نکته هم بگم که اگه بخاین میتونیم پول بزاریم با پول ماهیانه 30 تومن یه سرور داشته باشیم..با 12 تا slot

LiQuiD SnakE

کاربر سایت
Jun 3, 2007
274
نام
ارسلان
چرا تو کتت نمیره؟ چیه UT بدتر ازquake ؟
چیش بهتره ؟ jump هاش ؟ سرعت بازی ؟ mind game ِ بازی ؟ معماری map ها ؟ skill های بیشتری نیاز داره ؟ Fanbase بیشتری داره ؟ قِدمت بیشتری داره ؟ Tournament ها و گردهمایی های بیشتری واسش برگزار میشه ؟
(من دارم در مورد MOD + Quake ـش حرف میزنم..نه Quake ِ خــالی)
پیشنهاد میکنم برای بهتر فهمیدن حَرفام این Fragmovie رو نگاه کنید...
A Bulgarian Odyssey

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,248
نام
امیرحسین
عمر بعضی بازی ها واقعا بی نهایته! هنوز هم موسیقی منوی UT 2004 آدمو به وجد میاره:D

این منوی تنظیمات گرافیکی هم خودش کلی خاطرس...

cr7gr8

کاربر سایت
Oct 1, 2012
137
چیش بهتره ؟ jump هاش ؟ سرعت بازی ؟ mind game ِ بازی ؟ معماری map ها ؟ skill های بیشتری نیاز داره ؟ Fanbase بیشتری داره ؟ قِدمت بیشتری داره ؟ Tournament ها و گردهمایی های بیشتری واسش برگزار میشه ؟
(من دارم در مورد MOD + Quake ـش حرف میزنم..نه Quake ِ خــالی)
پیشنهاد میکنم برای بهتر فهمیدن حَرفام این Fragmovie رو نگاه کنید...
A Bulgarian Odyssey
من که سر گیجه گرفتم:wacko:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر